İstanbul'da Fal - Falcılar

Merhaba arkadaşlar,
Ben bu zamana kadar dejavu cafede Yiğit ve Neşe'ye, Aşkım cafede yanlış hatırlamıyorsam Bingül'e ve cafe fincanda Arzu ve Zuhale Tarot baktırdım... Hepsi aynı şeylerimi söyler, insan acaba haberleşiyorlar mı diye düşünmeden edemiyor :)))) Ama gerçekten Tarot falının her zaman için çıktığına inanmışımdır. Geçmişle ilgili herşeyi öyle bir anlatıyorlar ki ağzınız açıkta kalır. Ama benim için önemli olan gelecekle ilgili söyledikleri bazı şeylerin çıkması... Arzu falımda sana biri açılacak senin sevgili olmak isteyecek ama sen istemeyeceksin dedi ve şimdilik bu çıktı... Eğer bu falcıların söyledikleri çıkarsa sözümle barışıp bir yıl içinde mutlu bir evlilik yapacakmışız..:)))

Eveet bu gün Alevko'nun tavsiyeleri üstüne Angels Zeynep'e gittim... Kadını gördüm kanım ısındı zaten... Çok şeker ve olumlu yorumlar yapan bir insan... Falına gelince inanılmazdı diyemem... Bu günle ilgili de bazı yerlerde saçmaladığı oldu... Gelecekle ilgili güzel yorumlar yaptı inşallah tutar... =)))

zeynep'e bende gitmeyi düşünüyordum ama kararsız kaldım.şu an ve geçmişte çok başarılı değilmi sence?

canım serap ın nosunu atmıstım sana ne yaptın baktırdınmı?yorumlarını bekliyorum.

merhaba canım,sağol tekrar:)
evet, serap hanım ile iletişim kurduk...arkadaşım baktırdı...memnun kaldı:)...sempati bayan dedi..mecvut durum ile hayatında ki kişiyi güzel analiz etmiş...ve gelecek ile ilgili uzun vadeli şeyler söylemiş..mantıksız bir yorum olmamış:)

ya ben de dedim zeynepe ilk başta kahve baktırdım böyle çok acaip bilmedi sonra tarota geçince baktım döktürüo
ikinci seferde de zaten beni tanıdıgı için yanlış söylediği birşey olmadı o yüzden
ama ilginç bir şekilde gelecekle ilgili dedikleri birebir çıktı
ama bana kasım sonunda verdiği iddialı bir tarih var o günü bekleyin isterseniz

serap hanım nerede bakıyor?nosunu bende alabilir miyim?

Bana sadece kahve baktı =( Tarotta mı bakıyo normalde? İlk başta adımı sordu, yaşımı bir de burcumu sordu... Bugünle ilgili yorumları mükemmel değildi ama gelecekle ilgili söyledikleri mantıksız şeyler değildi umarım da çıkar... =)

miraje , mercan hangı kanalda cıkıyordu?

cnm mercan en cok smrat tv de 4 yıl canlı yayın yaptı. bende ordan seyrederken tanımıştım kendini daha sonra tatlıses tv europe tv fix tv vs cıktı. yurtdısında da cıkmış ama ben o zaman tanımıyordum kendisini.

umutluperi , rica edersem bana da gul un telefonunu iletebilir misin? Ben sentimiento cafe diye hatirliorum ama telefonunu bir turlu bulamadim.

serap hanım nerede bakıyor?nosunu bende alabilir miyim?

manolya35, ben biliyorum serap ın telini zaten ablası mercan benim özel tarotcum serap a da baktırdım cok iyi bakar kendisi de. ama ben msj atamıyorum özelden yazarsan mailini serap ın numarasını yazarım sana

manolya merhaba;

özelden sana mesaj attım...

bu serap da 100 tle mi bakıo

zeynep bana da kahve bakarken bilemedi başta anlatmıstım ama sonra tarotta acaip bilmeye başladı keşke tarot baktırsaydın dedi sonra gizlice tarot baktı bana o yüzden ben dedim tarot baktırın diye

canım,arkadaşım baktırdı...50 TL'ye bakıyormuş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…