İstanbul'da Fal - Falcılar

mrb
nihale ben de gidicem bayramda biraz detay verirmsn?
ne kadar süre ile baktı, sıra bekledin mi, fal ücret ne kadar gibi..
tskler

mrb
nihale ben de gidicem bayramda biraz detay verirmsn?
ne kadar süre ile baktı, sıra bekledin mi, fal ücret ne kadar gibi..
tskler

merhaba merwegunes;

valla 10 dak. cıvarında bakıyor..kısa kesme çabası yok...bu güzel...soru da sorabiliyorsun..
fiyatı 17,5 TL...çok beklemedik valla...üç kişi vardı...30 dak. falan bekledik...nihal biraz sert mizajlı gibi görünse de...konuşmaya başlayınca...çok sempati:)

birileriyle konuşurken...bayramda olmayabilirim falan dedi...o yüzden...önce telefon açarak gidin bence..

umarım yardımcı olabilmişimdir:)

çook teşekkür ederim, ben de gidince yorumları yazarım :)

ben sembolde bülente gittim bikaç kez , geçmişi ve şimdiki durumu %80 tutturuyor yani çok alakasız bişey söylemişti bana saçmalıyor demiştim sonra o gerçek oldu ondan dolayı bazen çok iyi tutturuyor ama kendi yorumunu katıyor olaya o zaman çok saçma şeyler şöylüyor 10 üstünden 6 veriyorum nihali merak ettim şimdi bi dahakine ona baktırim

kızlar vakti zamanında çok kişi denemiş ve fala çok para harcamış biri olarak şu bayram günlerinde fala harcayacağınız paraları düşünerekten size bir yorum yapmak daha istedim
son zamanlarda eskisi kadar falcıya gitmedim arada bir arkadası gtürdüğümde veya işler çok karıştığında( ki son zamanlarda acaip karışık )falcıya gittim onların da kimler olduğunu yazdım zaten. bu insanlar hem uzun vadeli hem kısa vadeli olaylar anlattılar işte 10 gün içinde şöyle bir olay yaşayacaksınız ondan sonra şöyle birşey olacak gibi.. veya işle ilgili bir durum vardı çok önemli bir mesele metinin ağzından çıkan cümleleleri ertesi gün patron harfi harfine sarfetti bu demek değil ki ben diyorum zeynepin üstüne veya metinin üstüne falcı yok sadece bir falcının kısa vadeli yaşanacak şeyleri bilmesi hem sizin onlara güveninizi daha artırıyor hem de uzun vadeli bekleyişler daha inançlı, daha anlamlı oluyor
gelgelelim 75e bakan zeynepin başarısız oldugunu söyledim kesinlikle degmez
ama mercana gelince 100e bakıyor tarot bakıyormus mercan basarılı yarım saat falan bakıyor yanlış söylediği birşey pek olmadı ama bakıyorum da 3 sayfa falan not tutmusum genelde aynı cümleler tekrar etmiş ve sadece sonuc vermiş o da 1.5 yıl içinde. aynı tarihi bana tarık da vermişti. şu anki durumla ilgili anlattıkları da yine pek çok 15 tle baktırdıgımla aynı ama dediğim gibi onlar daha çok ayrıntı verirken bu sadece genel konusmuş soru sorduğumda ise cevaplar çok tatmin edici olmamış bazısını ısrarla biliyorum var dediğimde demek ki önemli birşey değilki buraya yansımıyor demiş
ama aynı olayı güle sorduğumda ismine kadar vermişti o da önemsiz olduğunu söyledi ama en azından var olan birşeye yok demedi tabiki bunda mercanın sucu yok o tarot bakıyor ne çıkarsa onu söylüyor gül ise meleğiyle baktığını iddia ediyor ki birinden yardım aldığını görüyoruz kahve tarot yok ortada ve bana görüyorum sizi şöyle şöyle oluyor sen de bundan dolayı üzülüyorsun gibi sanki geçmişimi izliyormuş gibi anlattı ve daha önceki baktırdığımda gülün verdiği tarihler ve olaylar birebir tuttuğu için 2. kez gittim
karar sizin ama 100 tllik falcıya gidip de bir daha gitmemek gibi birşey zaten yok gidiyorsunuz da gidiyorsunuz ama oturduğunuz yerden bir fal baktırayım diyorsanız mercan iyi bir fırsat diyebilirim
bu arada nihale bende gitmiştim iyi bakıyor fakat gelecek için bana tarık, gül, mercan, zeynep, metin, levent, naz ve kendi telefon falcımdan başka bir sonuç verdi hem de cok yakın bir tarihte. öyle birşey de pek olacak gibi değil açıkçası...

alevko bu metin neredeydi? ben onu kaçırmışım arada

merhaba alevko;

ben siteye uye olmadıgım zamanlarda da en cok senin yorumlarını severek okurdum.

mercan ile ilgili yorumuna tamamen katılıyorum.

sevgiler

shark , mercan'a baktırdın mı merak edıyorum yorumunu baktırdıysan eger

Baktırdım, ilk basta hemen soyleyebilecegim,bir kere sempatik birisi. sesi cok enerjik.
fal genel olarak beni tam tatmin etmedi, gelecek ile ilgili soyledikleri cok oldu, ancak bunlari bekleyip gormek gerekiyor, yakın gelecek değil. mevcut durumumda da pek birsey olmadigi icin olabilecek isler hakkında yorum yaptı. boyle....

Ben bu arada Fincan Arzu'ya baktırdım, cok guzel seyler soyledi, geneli bildi, gelecek ile ilgili yakın zaman icin birsey soyledi. o olursa paylasacagım, cunku cok net ve üstüne basarak soyledi, Arzu'yu tanıyan var ise, belkimde tarzı boyledir. Ben ilk kez baktırdım.

sıvgaya gidecek olanlar vardı, bende onların yorumunu merak ediyorum, paylasabilirler ,ise cok sevinirim.

Herkese iyi bayramlar.

Alevko'nun beğendiği Zeynep ve Metin nerede fal bakıyor? Öğrenebilir miyim?

Bu arada ben de Mercan'a(yüzyüze), Nihal'e, Tarık'a, Levent'e, Gül'e ve daha nicelerine baktırdım yakın zamanda baktırdım. Gül'ün ilk baktığı fal ile şimdi baktığı fal arasında tutarsızlık var, çıkan da olmadı. Arkadaşım da beğenmedi Gül'ü. Biriz ve Burcu'nun da dedikleri çıkmadı.

Son düzenleme:

Mercanı nasıl buldun? Değer mi baktırmaya yoksa onun yerine Nihal, Cadde Symbol Levent veya Gülü mü tevsiye edersin? Biraz anlatabilir misin detayları?
Merci ve iyi bayramlar

Arkadaslar bence hemen yorum yapmayın bence biraz bekleyin!! Mercan hakkında. neden derseniz? arkadaslar öyle seyler söylediki bizlere biz dalgamı geciyor bu kadın dedigimizi hatırlıyoruz:!!! ama inanın gün oldu ve söyledigi herseyi yasadık inanın biz de sizler gibi fal meraklısı bir gurup arkadasız ve siizn denediginiz herkesi hemen hemen denedik helede 3 arkadasım sizlerin bahsettigi herkese gittiler' ama uzun vadede inanın mercan ne dediyse yasadık iyi kötü herseyi bir bir yasadık..... onun üzerine yorumcu tanımam....paylasmak istedim.hepinize iyi bayramlar diliyorum..

biz kötü yorum yapmadık ki örneğin bana sen onu seviyorsun o seni sonun bu adamla ama en az 2 yılı var dedi falda başka ne şimdiki zaman var ne gelecek e bana bunları söyleyen 30. falcı işle ilgili sorduğum soruları yanıtlayamadı hayatında başka biri var mı dedim yok dedi ama biliyorum var görüştüğü biri dedim önemsiz dedi e önemsiz olduğunu biliyorum ama yok demese iyi olurdu yani gelecekle ilgili ileride olunca beni şaşırtacak hiçbir şey yok
örneğin güzel bir mesleği var statüsü iyi dedi ne olduğunu göremiyorum dedi son zamanlarda gittiğim falcı olduğu için metinle zeynepi örnek veriyorum metin mesleğimizi 1 dakikalık bir cümleyle tarif etti hani kime anlatsan o tarifi mesleğimi bilir zeynep ise uzay üssü gibi bir yerde çalışıyorsunuz dedi bunlarda tarot bakan adamlar
mesela benim telefonla bakan falcım var o da 3 harflilerle bakıyor biliyorum o direk zaten isim meslek paranın miktarını biile söylüyor
sözün özü ben kötü demiyorum mercana ama dediğim gibi diğer falcılardan tek üstünlüğü evde oturduğun yerden bakıyor olması
bu arada kızlar metin cadde symbolde zeynep de angels cafede çalışıyor benim bu falcılarla tanışmam da akşam saat 9 da başımın çok sıkıştığı dönemde fellik fellik falcı ararken oldu baştan da söyledim fazla müşterileri yok o yüzden kotayı doldurmak için gece geç saatlere kadar orda oluyorlar ikisine de 2 kere 1er ay arayla gittim ilginç bir şekilde ikisi de beni hatırladılar o yüzden iki falları da birbirine tutarlıydı gelecekle ilgili verdikleri ayrıntılı olaylar da çıktı anlatsam şaşırırsınız bikaç kişiye anlatmıştım buradan
ha bir de falcıların yönlendirilme durumları var ya örneğin o ayda symbol melisaya gitmiştim o hemen o anki duruma göre bir senaryo yazdı ama metin zeynep levent telefon falcım o anki durum tamamen başka olsa da hiç boşuna uğraşma bu dengeler yakın zmaanda değişecek dediler ve dedikleri gibi oldu

kızlar öncelikle herkese hayırlı bayramlar sizden hiç tellwede fal baktıran var mı? arada canım sıkıldıkça ekliyorum yorumlar yüzeysel ama en azından param cebimde kalıyor :) paylaşayım dedim.

Bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine melekler kahvesi ''TARIK'' a gidicem gidince yorumlarımı bende paylaşırım melekler kahvesinde tarık a baktıran arkadaşlar varmı acaba varsa yorumlarınızı bekliyorum :) tüm yorumları okuyamadım malumm 730 sayfa olmuş almış başını gitmiş yorumlar :) En son kadıköyde Nostradamus cafede Bihter e baktırdım tarot bakıyor hızlı bakıyor dediği 1 2 bişey çıktı daha doğrusu bana nedense çoğu kişinin tutmazken bihter beni en son etkileyen kişi oldu bayram sonrasıda tarık a koşucam :)

herkese iyi bayramlar,
ben gül'e iki kere gittim ve iki seferdede aynı şeyleri söyledi hatta ikinci kez bakarken sana geçen seferde böyle böyle demiştim flan gibi cümlerler kurdu ilk seferle ikinci sefer yüzde 90 birbirinin aynıydı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…