İstanbul'da Fal - Falcılar

Ben dün şu Kurtuluştaki meşhur Melahata gittim. Tam bi fiyasko bi kere çok soru soruyor. Ben söyledikten sonrada ne anlamı kalıyo ki ... Kesinlikle tavsiye etmiyorum kızlar..

onemli bişe yok bi arap melahat çıktı bende niyetlenmiştim ama beğenilmemiş yine

Evet evet zaten siteden aratamadım google dan arattırdım pek bir yorum yok hakkında,çok iyi değil demekki,zaten öyle soru sordularmı keyfim kaçıyor benim:)))
smileyler de yok allahımmmm:)))

kızlar falcıya gitmem lazım! nolur cok onemli!
bakırkoyde purple kafedeki Gul'un numarası var mı?
bir de uskudarda Arzu?? fiyatı ve numarasını verebilir misiniz?

Cok tesekkurler simdiden nolur hemen cevap verirseniz hemen gidecegim! gidince yazarım!

bu arada dun bir falcıya gittim kısa bakıyordu ama babamın ve sevdicegimin adına kadar soyledi
yesilkoyde fal kafe diye bir yer 2. katta!
cok acelem vardı telefonunu almadım ama yine gidecegim

Acil haber bekliyorum! :KK52:

kızlar falcıya gitmem lazım! nolur cok onemli!
bakırkoyde purple kafedeki Gul'un numarası var mı?
bir de uskudarda Arzu?? fiyatı ve numarasını verebilir misiniz?

Cok tesekkurler simdiden nolur hemen cevap verirseniz hemen gidecegim! gidince yazarım!

bu arada dun bir falcıya gittim kısa bakıyordu ama babamın ve sevdicegimin adına kadar soyledi
yesilkoyde fal kafe diye bir yer 2. katta!
cok acelem vardı telefonunu almadım ama yine gidecegim

Acil haber bekliyorum! :KK52:

gülün numarasını yolladım bu arada artık yesılkoyde madonun karsısındaymıs tam bılmıyorum telde sorarsın kendısıne

çok ilginç dün gönderilen özel mesajlarımız bile kaybolmuş
önemli bilgiler vardı halbuki onların içinde:KK43:
benim de acil gitmem gerekiyordu ama bulamadım kaldı artık ne yapayım:KK43:(

merhaba alevko, bende telden bakan kişinin telini istiyorum. Nerde bu kişi. Bide Metin demişsin.
Metin nerde bakıyor. Teşekkürler.

merhaba alevko, bende telden bakan kişinin telini istiyorum. Nerde bu kişi. Bide Metin demişsin.
Metin nerde bakıyor. Teşekkürler.

kızlar daha önce de söyledim telde bakan kişi tanımadıklara bakmıor,bizim bir yakınımızın arkadaşı sadece bizim aile bireylerine bakıor sizi mutlu edecek bir falcı sayılmaz çünkü dağınık bir fal tipi var ayrıca bayram seyranda bakmaz birkaç kişi için rica edebilirdim ama teline de bakmıor ben de 1 haftadır ulaşamıyorum kendisine
bunun yanında metin bağdat caddesi symbolde sanırım 10. yazışım ama ben memnunum kendisinden fazla ayrıntılı falı yok ama dedikleri çıktı. beraber gittiğim arkadasıma söylediklerinin çıkması önemli benimkiler bildik şeylerdi ama onunkiler olursa müthiş derim
benim fal sıralamamı da size vereyim
1)açık ara farkla gül
2)Angels zeynep
3)symbol metin
4)angels burcu
bir daha gitmeyeceklerim çanga serkan, symbol melisa, tasula, symbol leyla.inci cafe binnur, caddebostan zeynep
geçmişi bildikleri için symbol tarık,levent ve nihalin dediklerini bekliorum nihal tüm bu kişilerin dışında birşey söyledi bir de armağan
bunun yanında oyle basit bugünü iyi bilen gelecek hakkında da beklediğim şeyi söyleyen falcılar var chakra ayşe, kadınlar kahvesi ışıl,dilek gibi
başka da aklıma gelmior vardır kenarda köşede gittiğim başka bir iki falcı daha

Symbol nihale bende 2 gun once baktirdim bakalim gelecegi tutturucakmi imkansiz gordugum biseye olacak dedi bakalim olucakmi

Merhaba arkadaşlar

Bir arkadaşımın annesi Gaziosmanpaşa'da Birsel Taşdemir adlı bir kadının kendi evinde fal baktığını söyledi. Anlatmasına göre kendisine bakılan faldan epey memnun kalmış. Kadının telefonunu aldım pazar günü bir aksilik olmazsa gideceğim. Kendisi hakkında bir fikri olan, daha önce gitmiş olan var mı? Görüşlerinizi merak ediyorum

kızlar daha önce de söyledim telde bakan kişi tanımadıklara bakmıor,bizim bir yakınımızın arkadaşı sadece bizim aile bireylerine bakıor sizi mutlu edecek bir falcı sayılmaz çünkü dağınık bir fal tipi var ayrıca bayram seyranda bakmaz birkaç kişi için rica edebilirdim ama teline de bakmıor ben de 1 haftadır ulaşamıyorum kendisine
bunun yanında metin bağdat caddesi symbolde sanırım 10. yazışım ama ben memnunum kendisinden fazla ayrıntılı falı yok ama dedikleri çıktı. beraber gittiğim arkadasıma söylediklerinin çıkması önemli benimkiler bildik şeylerdi ama onunkiler olursa müthiş derim
benim fal sıralamamı da size vereyim
1)açık ara farkla gül
2)Angels zeynep
3)symbol metin
4)angels burcu
bir daha gitmeyeceklerim çanga serkan, symbol melisa, tasula, symbol leyla.inci cafe binnur, caddebostan zeynep
geçmişi bildikleri için symbol tarık,levent ve nihalin dediklerini bekliorum nihal tüm bu kişilerin dışında birşey söyledi bir de armağan
bunun yanında oyle basit bugünü iyi bilen gelecek hakkında da beklediğim şeyi söyleyen falcılar var chakra ayşe, kadınlar kahvesi ışıl,dilek gibi
başka da aklıma gelmior vardır kenarda köşede gittiğim başka bir iki falcı daha

cevabın için teşekkürler,eminim daha önce yazmışsındır ama ben yeni sayılırım, bide okuduklarımı bile unutuyorum çünkü çok yorum yapılıyor.akşamları baktığımıda kaç sayfa daha eklenmiş oluyor. yani bu fal işine merakı olan o kadar çok kişi varmış ki. bu kadar beklemiyordum işin gerçeği. biraz şaşkınım....merci cevabın için

n.taşı sembolde yagmura hakkında yorum yapabilecek olan var mı?

Yağmur'u ciddiye alma derim ben. çok sıradan bakıyor, eve oturmaya gelmiş tanıdık biri falıa bakıyormuş gibi, klasik şeyler. en azından bana öyle oldu.

Çıkan Fal HABERİİİ: Kızlar size bundan 1,5 ay önce yazmıştım. Üsküdar'da evinde bakan Serap diye bir kadın var. Arkadaşımın vasıtasıyla gitmiştim. Kadın herkese bakmadığı için yardımcı olamamıştım. Telefonunu da vermiyor.

Kadın'ın 1 ay önce söylediklerini aynen yaşadım. Zaten detay vererek bakıyordu, yani atsa tutturacağı şeyler değildi. O an yok artık dediğim şeyler bir bir çıktı. Geriye son 2 şey kaldı. Gerçekten şaşkınım.

Araştırın Ükdüdar'da oturan yakınlarınız varsa sorun. zeynep kamil'in orada evi var kadının. Çok değişik bir tip. Çarpılmış gibi biraz. Eğer bulursanız onu mutlaka gidin.

Pazartesi günü Armağan Hanım ve Pen Cafe'deki Yeter'e de baktırdım. Bugün de Kadınlar Kahvesi'ndeki Pelin'i denedim. Hiçbirinden memnun kalmadım. Azıcık ucundan bildiler. Bir biliyorlar, bir bilmiyorlar. ıstediğim konuya girmiyorlar. Ben açınca birazcık söyleyince şöyle olacak, böyle olacak diyorlar. Bu da bana inandırıcı gelmiyor. ıçlerinden seçim yapsam yine Yeter derim ama aralarında öyle büyük fark yok.
Özellikle hepsine yakın zamanda gitttimki bakalım aynı konu için kim ne diyecek, kim tutturacak diye... Pelin 3, Armağan 3.5, Yeter 4 (5 üzerinden bol kepçe dağıttığım puanlardır.)
Son olarak internette ve burada tavsiye edilen hemen hemen tüm falcılara gittim fal günleri benim için bitmiştir.

tam bi çılgınsın...

X