İstanbul'da Fal - Falcılar

bende baktırıorum arzuya ewet tarzı bölee şak şak dıe soler ve geneldede olur..umarım sana da soledıgı seler cıkar..orada şenayıda tawsıe ederımm..

shark papatya sana yazdım üstekını..

:s Canım bundan sonra falcılara söylesene o zaman. Mesela eskisi seni arayacak dediğinde hangi eski? diye sor bence. :86: Ben en son gittiğim kadına dedim artık dayanamayıp. Birinin sana geri dönüşü var dedi ben de iki tane var benim, hangisi acaba? diye sorunca öyle anlatmaya başladı. Boş yere umutlanmamış olursun hem. Gerçi istediğimiz kişiyi söyleseler bile gelen olmuyor ama olsun. Denemek lazım bu şekilde de.

Son düzenleyen: Moderatör:
ben bugün gül'e gidicem, deneyimlerimi gece anlatırım :)) bir de enfal'in numarası kimsede yok muuu?

Son düzenleme:

Merhaba canım, benim maltepede gittiğim bir falcı var.. Çok memnunum kendisinden.. Büyü olup olmadığını da söylüyor.. Mahallenin Muhtarları sokağından sahile doğru inerken, soldaki sokakta Sis Kafe var... falcının adı Arzu..umarım memnun kalırsın..:)

Merhaba Mercanın telini verebilirmisiniz çok merak ettim denemek istiyorum 100 tl denmişti yanlış hatırlamıyorsam telefonlada yüzyüzede aynı fiyatmı ödeniyor çalıştığı yer nerde taksimdemi yardımcı olacaklara teşekkürler

ya eskisi demiyorlar direk ismini veriyorlar ama sonuc bu yaniii,bugün güle tekrar gittimm bana aynı tarihleri verdi bakalım bekleyecezz kendinden çok emin konuşuyor,ılıskımdekı kılıt ısımlerı falan bildi yapma dedıgı bıseyler yapmıstım yanlız ben dana yapma demıstım dedı kızdı bana bunları yapman surecı uzatır dedı,bana arama demıstı de ben aramıstımm,yanı bakalım ıste

yaaa arkadasşlar ben hala güle gidemedim çünkü uzak geliyor baana, taaa ataşehir den yeşilköyy off aman :)) aynı zaman da da çıkan fallar bildiirisi geldikçe de aaba hata mı ediyorum diyorum. aslında tatilde gidilirdi ama tembellik ağır bastı :)) şimdi merak ettiğim bişey daha var, size nasıl bütün falcılar kasım derken bana baktırdığım üç kişide farklı tarihler verdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :)))
kıkırdak cafe yi buldum ben sonunda ( kadıköy balıkçılar çarısını çıkıp asırlık balık restoranının olduğu sokağa giriyosun hemen sağda tabelası filan yok küçücük bi yer)) elif hanım bakıyor orda güzelde baktı açıkcası ama işte benim için imkansız görünen bi tarih verdi.. Nisan-Mayıs dedi...
cafe in fatoş hanım Ekim 2011 dedi,
maltepe çanga cafe serkan Temmuz- Ağustos dedi :)) Elif hanıma inanamadım öyle deyince iki kere sordum kart çektim ama ikisinde de aynını söledi. sonra inanamıyorum buna da o yüzden soruyorum dedim ama emin vplar verdi bana.. Burda bi arkadas meth etmişti kıkırdak cafe elif hanımı ona çıktı mı falları bilmiyorum ama benim artık fal sezonum kapandı arkadaslar. ne kadar çok baktırırsam o kadar karısıcam o yüzden gül ün o tarafa yolum düşerse eğer son baktırağım kişi o olaak.. bilmemki siz inandırnız mı buna bana inandırıcı gelmedi birdenn :))

ben de yenıden haftaıcı bı gun ızın alıp güle gıdıcem pek bısey anlayamadıgım ıcın. ona bır sans daha vermek ıstıyorum.
bı de bugun cadde symbol'e gıttım ardarda hem osmana hem metıne baktırdım.
osman tırt.
metın kuzenıme ve bana baktı, ıyıydı yorumları.
ya artık tum falcılar bırbırının aynısı. hepsı aynı seyı soyluyo.

güle gideceğin gün bana da haber versene beraber gidelim :) az önce yazdım ona da baktırırsam daha da baktırmıycam hheh :)

ladyghost bana yazdıysan eger, ben de sana dıcektım beraber gıdelım dıye, ben senı alırım gecerız karsıya. once bı gun ayarlamak lazım :)

kızlar gül!ün yeşilköyde çalıştığı cafenin adı SENTİMİENTO numarasınıda internetten bulabilirsiniz.

ya şimdi ne yalan söyleyeyim gül iyi niyetli,saf biri ama hiçbir zaman bir Tarık gibi patır patır herşeyi detayıyla döktürmüyor tarık 10 dakıkada seceremi döktü,Gülde biliyor ama Tarık kadar seri acık değil.Benim 1 numaram hala Tarık,Gülü seviyorum 25 tl az degıl ama sadece arayacak ı duymak ıcın 25 cokk,umarım dedıklerı cıkar cıkınca yıne gıderım cok tatlı bır kızcagızz

merhaba nagem, mercan a facebook dan ulasabilirsin mercansayhan adresi telinidebana özel msj atarsan yazarım. ben atamıyorum henüz. evet yüzyüzede telde de aynı fiat. cafelerde calışmadı o tv de calıştı de birde özel bakıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…