İstanbul'da Fal - Falcılar

12 milyonluklar varken kimseye 100 dolar vermem sahsennnn

al bendende o kdar canımkim verir o parayı bir bu adam birde Mercan diye birinden söz ediliyor onada asla o para değmez bence insan 100 TL veya 100 Dolar verebilirmi bu zamanda fala yazık günah o paraya " kirazdan küpeler" artık sende şu adamın reklamını daha fazla uzatma istersen 4 mesajında birbirinin aynı zaten

Ben soylemıyım dedım canım sen soyledın ıyı de yaptınnnn,bız o varos falcılardan memnunuz dıgılmıı ama hemm

Ben soylemıyım dedım canım sen soyledın ıyı de yaptınnnn,bız o varos falcılardan memnunuz dıgılmıı ama hemm

bir sustum iki sustum ama artık yeter 4 mesaj yazmış arkadaş hepsinde adam şöyle böyle sanki komisyon alıyor yeter artık bir diğeri Mercan şöyle iyi böyle iyi sıkıldım artık ben Memurum arkadaşım etim ne butum ne bir fala veremem o parayı ne kadar iyi olursa olsun gidenede eyvallah derim o ayrı:))

Günaydın TürkiyeeeeYok ben artık kafayı yemek üzereyim tüm falcıların Kasım ayında görüşeceğimi iddia ettiği ayrıldıgım kişiyle değilde yine uzun süredir görüşmediğim daha bir eskisiyle dün itibariyle görüştük,söylenildiği gibi o beni aradıBen şimdi bu başımı alıp nerelere vurayım yahu asıl oglan dışında 2 eskisi de aradı bir tanesiyle son anda görüşmedim diğerine dayanamadım görüştüm,şimdi benim bu fallarda üstüne basa basa asıl oglanın ismini vermelerine ragmen aceppp bu diğerleri mi çıkıyorrrŞimdi ben acaba bütün bu gittiklerime bir daha mı gitsem kafayı yemeden

Kızlar ben dün hayatımda ilk defa fal baktırdım.Çok da inanmazdım böyle şeylere.Tarot baktırdım ben...Ama fal ile ilgili bütün düşüncelerin değişti.Dünden beri hayretle herkese anlattım.Özellikle hayatımla ilgili tek kelime söylemedim o da sormuyor zaten.Bir insan bilir de herşeyi yeri zamanı ve ayrıntısı ile bu kadar da bilmez :S Fala inanma konusu bende muamma ama artık falsız kalmayacağım kesin.Ama aynı kişiye baktıracağım hep.Bu kadar olmaz samimi söylüyorum :S

Nostradamus cafe 'de Bihter Hanım...
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Eğer fal baktıracaksanız mutlaka gidin.20 tl fazla da değil.verdiğiniz her kuruşa değecek.emin olun ...sevgiler

Son düzenleyen: Moderatör:

angell sakın yapmaa kasım sonunu bekle. biliyorum sabırsızsın. ama kasım sonunu beklee. noldu biliyor musun???
dün gül'ün söylediği birşeyi daha yaşadım:)
hem de yine tam umidi kesmişken, (bayramda diye tarih vermişti) bayramın son günü yaşadım.

Ben de eskisinin aramasını bekliyorum ah bu eskiler demek mutlaka arıyorlar
Benim de gidesim var ama abarttım sanırım.
1 ay içinde Avcılar Düş Cafe Nesibe'ye ve Kadıköy Fayton Cafe Hakan'a baktırdım.Hemen hemen aynı şeyleri söylediler.Başka ne önerirsiniz nereye gitsem

Kadıköy Fayton Cafe Hakan'ı tanıyan bilen yok mu halaaaaaa?

tm da üstüne yazmıssın canımmm yaaaa benım durumlar cok karıstı gitsem bir güle delirecem vallaa rahatlarım en azından dedım ama telı kapalııı

vallaa o kadar kısıye gıttım hıc bırıne kefıl olmadım olmamda anlamıyorum ben bu tarz ınsanlarıııı

Yeni üye olup da sürekli aynı kişi üzerinde durmaları zaten
inandırıcı gelmiyor bana. Eski üyelerin yorumlarını dikkate
almak daha mantıklı bence. Bende kimseye kefil olmam. Bana iyi bakar sana
tutmaz, yazık olur verdiğin paraya. Benim yakın bir arkadaşım bakıyor
kahve falına ama öyle parayla değil. Bazen süper bakıyor ama
bazen de saçmalıyor...Onun için daha iyi bakan birini bulmaya çalışıyom
bu siteden...

vallaa o kadar kısıye gıttım hıc bırıne kefıl olmadım olmamda anlamıyorum ben bu tarz ınsanlarıııı

açıkçası babamın kızı/oğlu değil. kimseye kefil olmam ben de. hep de diyorum. bana çıkar sana çıkmaz. fal işi böyle. ben burada çok adı bahsedilmeyen falcılarda çok iyi sonuçlar aldım. şimdi tek falcıya gidiyorum, ona da kefil değilim.

ya birde ilk mesajını yazıp ta muhtesem fal,gitmezseniz çok şey kacırırsınız diyip telini adresini yazanlar var ya onlara hastayım işte,yani salagız sanki biz,ben 2 yıldır gittiğim falcıya bile kefil
olamazken,millet nasıl bu kadar emin oluyoo

Canım bu arada bilgiler için teşekkür ederim hava kararsın yola çıkıyım bennn:)))

hadi hayırlısı :) özel mesajlaşırken 10 dakika bekliyor olması iletişim kısırlaştırıyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…