İstanbul'da Fal - Falcılar

merhaba,
cafein fatoş u ilk deneyenlerdenm ben çok beğenmştm çok ta güzel cici bi bayan, şu anı bildi ama tabi gelecek ve tarih bekliorum umarım olurrr :44:

ben 3 kez gittim ama aynı seyler cıkıo die bi süre gitmcm hep aynı falcya gitmek mntıklı gelmio gelecek cıkarsa ltfn yaz benm için önemlii..

bayramda ben de kıkırdak gitcem gidipte paylasan olursa süper olur..
aynı sekilde angels burcu hk yorum yapcak oln var mı ?

kıkırdak cafeyi bulursan eğer bana da tarif edermisin ben bugün çok dolandım ama bulamadım malesef.. :)) birde ben dün esatpaşada ki fatooşa gittim ama yorum beklemeyein anlamış değilim iyi mi kötü mü? sadece ask hayatın üzerine yoğunlaşıyor ve tek onunla ilgili konuşuyor yani nasıldı derseniz ben anlamadm :))

bu arada geçtiğimiz günlerde angels naz'a gittim, çok sıcakkanlı bir bayan, dediklerinin bir tanesi çok kısa sürede çıktı, kalan yorumlarını bekliyorum, sizi bilgilendiririm :)

Biliyorum onu okudum ama gelecek yorumları ile ilgili bir bilgi var mı diye soruyorum...

Bugun bır arkadasım Bagdat caddesınde Zeynep ısmınde bır falcıdan bahsettı.. Sızler gıttınız mı evde bakıyormus 75 Tl ımıs.. cok buldum ben yaa.. ama aklıma da takıldı bılıyormusunuz arkadaslar gıden varmı?

merhaba melek81;

eğer aynı kişiden bahsediyorsak...arkadaşım baktırmıştı...gayet memnun kalmıştı...gelecek ile ilgili çıktı mı...bilmiyorum...sorarım:)...ama mecvut durumu ve kişilik analizi iyi demişti..

tel bende yok.ama istersen sorarım..

Hayır mercan , siz nasıl isterseniz o sekilde bakar yüz yüze, telden ,msn den fark etmiyor ama gercekten güzel bakıyor...

çıkıyor mu söyledikleri ? bu olacak ded,iğini yaşaayan arkadasınız oldu mu yada siz?
şimdi bayram harclıklarımı verecem mercana :)) bak ona göre sonra ağlarım ben hee :)))

çıkıyor mu söyledikleri ? bu olacak ded,iğini yaşaayan arkadasınız oldu mu yada siz?
şimdi bayram harclıklarımı verecem mercana :)) bak ona göre sonra ağlarım ben hee :)))

canım bize cıkt,ı ve ben onu yıllarca tv den izledim ve her arayan sok oluyordu nasıl yani bizlemi yasıyorsunuz dye.. kacırmazdım programlarını. bende ona dayanarak aramıstım ve iyikide aramısım artık ondan baskasını düşünemem bile:)

ben o zaman bayram tatilinde kendisiyle bir görüşme ayarlayayım :))

canım ben mercana nasıl ulaşıcam, faceden buldum birini msj attım ama cvp gelmedi acaba doğru kişiyemi attım?

Hande nerde ya :) enson fatoşa gidicekdi sanırım cuma akşamı neler oldu nasıldı acaba gelsede anlatsa

geldim buradayım :) esatpaşadaki fatoş çok iyi değil isim cisim bilmiyo huyu suyu karakteri hakkında yorum yapmıo olacak yada olmayacak diyo o kadar çok anlaşılır bir dilide yok bence gitsenizde olur gitmesenizde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…