İstanbul'da Fal - Falcılar

selam alevko;

hoşgeldin:)uzun zamandır senden haber alamamıştık.

arkadaşlar mercanı'ın numarasını bana da atabilir misiniz? bir de telefonda veya yüzyüze bakıyor demişsiniz, yüzyüze baktırmak istersek ofis veya cafe gibi çalıştığı bir yer var mıdır? şimdiden teşekkürler...

Yok muu yok muuu bilennn

Kızlar selam :)

Fal günümü bugün gerçekleştirebildm

Öncelikle Ayhan için 3 kız randevu aldık. Onu beklerken deliyiz ya Kadıköy Nostradamus diye bir yerde 'Bihter' diye bir kıza baktırdım. Çook kötüydü tarot bakıyor ama direk soru sorduruyor ve iddia ediyor mesela isminde d harfi var. Öyle biri yok diyorsun yok işte var ya diyor ayrıca çok hzlı ve özensiz baktı tavsiye etmem!

Aslında biz Angels Burcuya da gidicektik ama Cafeyi bulamadık yakın zamanda giden ve önemli olan gelecek çıkan varsa lütfeeen yazsın :97:

Gelelim Ayhan'a :) 10 üzerinde 8 diyorum.. Detaylı ve isteyerek bakıyor, sıkılmıyor hemen! Biraz sohbet, biraz öğüt var.. İsim ve net tarih vermedi (3 vakit falan diyor mesela) Ama senin ve o kişinin huyunu suyunu detaylı anlatıyor. Sıcakkanlı ve samimi bence. Tavsiye ederim... Haftaya da burdaki bir kaç kişinin tavsiyesine uyup Avrupa Yakası Sembollere gidicem:) nihal ve bahar için :)

Burcu hk yorum yapacak olan varsa çok sevinirim...

Ben gidicem bu kişiye ama adını vermesen bile tarif edebilir misin?
Bu arada geçenlerde Bakırköy dejavu yiğite gittim. Olumlu enerji aldım ama çok kısa baktı geleceğe dair de pek bir şey söylemedi. Söyledikleri çıkarsa haberdar edicem.

cnm ismini bilmiyorum kadının zaten tek kişi yani fal baktırmaya geldim diceksiniz bu kadar kadını görceksiniz zaten...kadıköy çarşıda mescidiye sok.kıkırdak cafe..
yılbaşından sonra cafenin ismi sokak cafe olarak değişebilir

Hande nerde ya :) enson fatoşa gidicekdi sanırım cuma akşamı neler oldu nasıldı acaba gelsede anlatsa

arkadaslar merhaba cok güzel bir site olmus bende google da aratırken buldum burayı ve hemen üye oldum umarım keyifli zaman geciririz

kızlar bu hafat içinde iki kişiye gittim. birincisi müdavimi olduğum va daha iyisini bulamadığım kadınlar kahvesi dilek, gittiğimde pazartesiydi dört gün sonra davan var dedi aynen cuma günü davam vardı bildi yine. bana ilk günden beri barışma olacağı yönünde söylemleri var. eşimin tarafı tazminat ödemeyi kabul etti. 1.5 yıldır davam var ama ilk defa boşanabileceğimi hissettim. düşünün bir araya gelmek adına artık isteğim filan kalmamıştı ama duyunca acayip kötü oldum. sonrasında güle gittim. yeşilköydeki yeri güzel. 15 tl bakımı randevu filan hikaye erken gidin yoksa saatlerce beklersiniz. ilk ben gittiğim için beklemedim ama benden sonrası facia kalabalıktı. birde saat 14:00 gibi geliyor cafeye. kimi arkadaş 10:00 demiş ama sakın abartmayın. o saatte giderseniz çok beklersiniz. ilk falına göre biraz bocaladı ama sonrasında aynı şeyleir söyledi. çıkar mı dedikleir bilmiyorum. daha güzle şeyler olacağı yönündeydi falı. inşallah dediği gibi olur. fallarda bana pembe bir tablo çiziliyor. mantık olarak imkansız gelen şeyler. mucizeler sadece masallarda oluyorsa bu fallar çıkmaz. ama çıkmadık candanda ümit kesilmez. bekleyip göreceğiz.

15 mi ? 25 diye sölenmişti sanki başka bi arkadaş tarafından yanlışlık yok dimi ?

biraz detyalı yardımcı olmaya calışırmısın , çünkü tam 20 dk dolaştım bugün kadıköy çarsıda ve malesef kıkırdak diye bir yer bulamadım..

ben bugün kıkırdak cafe ye gitmek istiyordum fakat olmqadı aradım taradım bulamadım o yüzden cafe in fatoş a gittim, çok tatlı biri benim çok acelem vardı hemen hemen baktırdım kalktım bidahakine kahve ve tarot baktırcam. ben genel anlamda beğendim güzel baktı. ama işte hızlı olduğu için biraz çabuk çabuk oldu. verdiği tarih canga serkanla farklı çıktı bi kaç aycık :)) 2011 de zaten daha çok var ohooo :) simdi sorarım size eyyy kadınlar kulubü üyeleri bu cafe in fatoşun dediği çkan oldu mu?? beeğenenler olmuştu biliyorum ama!!

arkadaşlar mercan'ın telefonunu gönderebilir misiniz lütfen? herkes telefonda mı baktırdı genelde?

arkadasım ben msj atamıyorum, ama facebook dan mercan sayhan yazarsan cıkar karsına. ordan msj at o döner sana. ancak bu kadar yardımcı olabiliyroum kusura bakma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…