İstanbul'da Fal - Falcılar

Alevko Tarık'ın dediklerinden haber yok mu? Çıkan olmadı mı? Tarık'ın dediklerinin çıkmasını bekleyen çok insan var bu topikte. :KK70: Senden de bilgi alalım. Geçen gün yazdığın listede onun adı geçmiyordu. :26:

Son düzenleyen: Moderatör:
Alevko Tarık'ın dediklerinden haber yok mu? Çıkan olmadı mı? Tarık'ın dediklerinin çıkmasını bekleyen çok insan var bu topikte. :KK70: Senden de bilgi alalım. Geçen gün yazdığın listede onun adı geçmiyordu. :26:

Moral bozmak gibi olmasın... Tarık'ı beğenenlerin başında geliyordum ben... Ama gecelekle ilgili dediklerinin tamamen tersi çıktı... Artık falcıların gelecekle ilgili söyledikleri hakkında şunu düşünüyorum: biz neye inanıyorsak içten içe, yada neden korkuyorsak onları söylüyorlar sanırım... Onun dışında Tarık'ın bu günle ve geçmişle ilgili dedikleri doğruydu... Ama bana verdiği süre geçti... Olaylarda tam tersi oldu mesela beraber olacaksın dediği kişi gitti başkasına evlenme teklif etti, iyi de oldu... Başka biri girdi bu arada hayatıma onu da söylememişti... Eski sevgilimle ilgili hep arıcak seni ama geleceğiniz yok demişti... Umarım onu da bilememiştir :KK62:

Bugun bır arkadasım Bagdat caddesınde Zeynep ısmınde bır falcıdan bahsettı.. Sızler gıttınız mı evde bakıyormus 75 Tl ımıs.. cok buldum ben yaa.. ama aklıma da takıldı bılıyormusunuz arkadaslar gıden varmı?

ben zeynep'e gıttım, sıcakkanlı hossohbet bır kadın ama pek tutturamadı bana. hatta regl mısın dıye sordu sorularına hayır hayır dedıkce. sonra baktım zaman gecıp gıdecek anlatayım da onun uzerınden konusalım deyip olayları anlattım onlar hakkında yorumlar yaptı.

Arkadaşlar merhaba aranızda Medyum Göker'e giden varmı ?[/QUOTE

Göker'in bisürü müdavimi var sanırım. biz gittigimizde onumuzdekı kadının birinin esının hapıste oldugunu fılan bılmıs, kadın sureklı geldıgını soylemıstı. o ankı durumları bılmıstı ama gelecek konsuunda yanıldı. arkadasımı da sasırttı mevcut durumla ılgılı ama gelecek konsunda onda da yanıldı.

Hayır mercan , siz nasıl isterseniz o sekilde bakar yüz yüze, telden ,msn den fark etmiyor ama gercekten güzel bakıyor...

mercan ın telefonunu bende rica edebilir miyim, cok merak ettim, baktırmak istiyorum, yardımcı olabilirseniz sevinirim

Ya bide GÜL ün Yeşilköydeki yerine nasıl giderim ? tarif edebilirmisin . Topkapıdan gidicem ben hangi aracla gidicem nerde inicem :) lütfen

72 t yeşilköy taksim otobüsleri var onlara bin. yeşilköy istasyon caddesinde ineceğini söyle ben çok kolay buldum hiç aramadım. cadde üzerinde mado da var madonun birazcık ilerisi. madoyu sorarsan sanırım bulman daha kolay olacaktır. hiç kimseyede sormadan ben elimle koymuş gibi buldum.

72 t yeşilköy taksim otobüsleri var onlara bin. yeşilköy istasyon caddesinde ineceğini söyle ben çok kolay buldum hiç aramadım. cadde üzerinde mado da var madonun birazcık ilerisi. madoyu sorarsan sanırım bulman daha kolay olacaktır. hiç kimseyede sormadan ben elimle koymuş gibi buldum.

Çok sağol :) en kısa zamanda gitmem lazım . birde Çok erken gitmeyin demişsin . sen tam olarak kaç gibi oradaydın? yani gidiş saatimi nasıl ayarlıyım

Merhaba Sewimli,

Mercan tel nosu için teşekkur ederim, sizlerle aksam yorumumu paylasirim, sevgiler

ben zeynep'e gıttım, sıcakkanlı hossohbet bır kadın ama pek tutturamadı bana. hatta regl mısın dıye sordu sorularına hayır hayır dedıkce. sonra baktım zaman gecıp gıdecek anlatayım da onun uzerınden konusalım deyip olayları anlattım onlar hakkında yorumlar yaptı.

zeynep için benim geçmişte çok yorumum var
bana söylediklerinin hiçbirisi çıkmadı ben o zamanlar taşınmayı düşünüyordum taşıncaksın da işte altında bakkal olacak şurada olacak bilmemne deyip kroki çizip elime tutuşturdu sonra ben vazgectim tasınmaktan tabi o krokiyi de çöpe attım iş için ve ilişki için dediklerinin de hiçbiri olmadı
bunun yanında şimdiki zaman için söyledikleri de %100 dogru değil ancak %50si tutuyordur diyebilirim ama gelecek %1 çıktı bana sadece bir tarihi tutturdu o kadar onun da hiçbir yararlılığı yok zeynepe verilen 75 tl çöpe atmak diyebilirim söyledikleri de o zaman için bütün 15lik falcılar neyse oydu

Tryamour sana özelden de yazmıştım canım ama ben tarıka 2 kez gitmiştim gecmişte ikisinde de aynı şeyi söyledi hatta 2. falı bana 3 dk falan sürdü. çünkü tarık bana hiç ayrıntı vermedi sadece kesin sonuç verdi birincisinde ikincisinde de sen karara varacaksın sene sonunda dedi hani şu çıktı bu çıktı diyebileceğim hiçbi olay söylemedi gelecekle ilgili şimdiki zamanı doğru bildiğini de daha önce söyledim zaten o kesin sonuç da ne zaman sonuçlanır bilmiyorum ama karar aşamasında falan da değilim sene sonu geldi ama :KK50:

Merhaba Sewimli,

Mercan tel nosu için teşekkur ederim, sizlerle aksam yorumumu paylasirim, sevgiler

Shark,Mercan 'ın telefon numarasını banada msj atabılırmısınız? Acil lazım..

Birde Yeşilköy' deki Gül ün numarasını yazarmısınız bilen arkadaslar..Tatıl gunlerım cok kısıtlı acil cevap beklıyorum..İyi bayramlar şimdiden..:KK28:

Kızlaar bişey duydum bilgisi olan varmı bu konuda. Falcıların söylediklerini başkalarına anlatınca çıkmıyormuş:KK43: bi de çok fazla fal baktırınca. doğrumu değilmi bilmiyorum. beni aydınlatırmısınız :)))))

Bir de Toprak gelmiş şimdi symbol cafeye bana söyledikleri çok şaşırttı. iyiydi. ona giden varmı aranızda çıkıyormu söyledikleri

Bende sizin için çok detaylar soylendıgınde anlatılmaması gerektıgını duymustum. Ve ınanıyorum..Sevimli Gül ün telı ıcın cok tesekkur ederım ben Gitiiğinde Gül hakkındakı yorumlarını Lutfen bana mesaj atabılırsen cok sevınırım:)

MercAN'ın tel no sunu yazabılırmısınız arkadaslarr beklıyorummm lutfenn:KK43:

X