İstanbul'da Fal - Falcılar

kızlar uzun zamanlı olarak fallarımı değerlendirdim hayatım borsa endeksi gibi dengeler sürekli değiştiği için büyük sonuçlarda kim haklı çıkacak bilmiyorum ama
çıkan fallar haberi yapmam gerekirse:
biliyorum şimdi çoğunuz ordan bana çıkmadı şu bu diye aralarından sececeksiniz ama
bir kere güle kesinlikle gidin kız bir kere gördüğüm en iyi niyetli falcı ve bana şu ana kadar dediği herşey çıktı büyük sonuç için beklemedeyim biiirrr
angels burcu onun da dediği herşey gelecekle ilgili zamanı birebir tutarak çıktı büyük sonuca o: kendin karar ver dedi ikiii...
angelsda zeynep diye bir kız var fazlaca müşterisi yok çok tanındığını da sanmıyorum birgün bir kız tavsiye etti bana orda gitmedim naza gittim sonra tesadüfen gitmiştim zeynepe kahve baktırmıştım tarotda daha iyi oldugunu söyledi ve ekstradan kaçak tarot baktı bana gelecek 1 ay için çok ince ayrıntılı olaylar söyledi daha onlar olmadan moralimin bozuk oldugu bir gün yine gittim tanıdı beni çıktımı dediklerim dedi yok dedim bu sefer tarot baktırdım aynı şeyleri söyledi ve başka ayrıntılı olaylar söyledi ve inanmazsınız ertesi gün bir önceki falında ve o falında ne kadar söylediği şey varsa hepsi çıktı yani böyle tesadüfi şeyler değil başına şöyle bir olay gelecek şeklinde falan şaşırtıcı ama gerçek etti mi size üççç büyük olayda gülle aynı şeyler söylüyor
symbol metin genelde yaşam koçu falan diye dalga geçiolar adamla ama bence süper tarot bakıo gelecekle ilgili çok net konusuo ayrıntı yok sadece bu olacak gelecek bana teşekkür edeceksin kadar da kesin ve bunu bırak bunu al diyecek kadar da net senin düşüncelerini yorumluo hani duygularınızla mantıgınız karar veremezse deneyin mutlaka derim etti mi size dört büyük olayda gülle aynı sonuç
symbol levent o da ayrıntılı biçimde anlatıo tarihleri hiç tutmadı bugune kadar ama sonuç derseniz gülle aynı beş
çok ilginç burda araştırdım bir kişi iğrenç diye yorum yapmış ama yanlış söylediği hiçbişe olmadı diyebileceğim kadıköy kadınlar kahvesi ışıl var(travesti) o da ayrıntılı ve iyi bakıo gelecek için onda da aynı sonuç var ama geçmişte hiç yanlışı olmadı ve ayrıntılı iş aşk aile bakıo
hani bunları niye yazdım derseniz birincisi hepsi ucuz falcılar 100 tl vermeden birilerine belki aralarından birisi bundan sonra başkasına gitmem diyecek kadar sizi tatmin eder(fal müdavimi biri için böyle bir şey mümkün mü bilmiyorum)
ikincisi yeni isimler var aralarında hani özellikle anadolu yakasında falcı bulamayanlar için denenesi..
bir de silivride yıldızname bakan biri varmış süpermiş verdiği tarihte verdiği isimden biriyle karşılaşıomussun falan o derece ama kimdir nedir adresi neredir hiç bilmiyorum bana sormayın ama bulursanız haber verin:)))
hepinizi çok seviyorum kızlar ara ara beni düşünüp hatrımı soran herkese teşekkür ediyorum ben de bir gönül borcu olarak bunları söyleyeyim dedim

selam alevko;

hoşgeldin:)uzun zamandır senden haber alamamıştık.

arkadaşlar mercanı'ın numarasını bana da atabilir misiniz? bir de telefonda veya yüzyüze bakıyor demişsiniz, yüzyüze baktırmak istersek ofis veya cafe gibi çalıştığı bir yer var mıdır? şimdiden teşekkürler...

Ben bugün Kadıköy FAYTON CAFE'de HAKAN diye birine baktırdım kızlar hem tarot hem kahve ikisine birlikte bakıyor.Forumda aradım bulamadım kimse bahsetmemiş mi bundan? Mevcut durumu iyi bildi, istediğim beklediğim şeyleri söyledi gelecek için, bekliyorum bakalım çıksın diye =)
Yok muu yok muuu bilennn

Kızlar selam :)

Fal günümü bugün gerçekleştirebildm :21:

Öncelikle Ayhan için 3 kız randevu aldık. Onu beklerken deliyiz ya Kadıköy Nostradamus diye bir yerde 'Bihter' diye bir kıza baktırdım. Çook kötüydü tarot bakıyor ama direk soru sorduruyor ve iddia ediyor mesela isminde d harfi var. Öyle biri yok diyorsun yok işte var ya diyor ayrıca çok hzlı ve özensiz baktı tavsiye etmem!

Aslında biz Angels Burcuya da gidicektik ama Cafeyi bulamadık yakın zamanda giden ve önemli olan gelecek çıkan varsa lütfeeen yazsın :97:

Gelelim Ayhan'a :) 10 üzerinde 8 diyorum.. Detaylı ve isteyerek bakıyor, sıkılmıyor hemen! Biraz sohbet, biraz öğüt var.. İsim ve net tarih vermedi (3 vakit falan diyor mesela) Ama senin ve o kişinin huyunu suyunu detaylı anlatıyor. Sıcakkanlı ve samimi bence. Tavsiye ederim... Haftaya da burdaki bir kaç kişinin tavsiyesine uyup Avrupa Yakası Sembollere gidicem:) nihal ve bahar için :)

Burcu hk yorum yapacak olan varsa çok sevinirim...

:21:

kızlar şuan size kadıköydeki bi tarotçunun adresini vericem mutlaka gidin herşeyi doğru tasdiklendi ve benim bebeğimin cinsiyetinden tutun hayatımdaki kişilere kadar herşeyi bildi...şaşırdım kaldım çıkmaması imkansız gidenlerde doğruladı zaten...

Ben gidicem bu kişiye ama adını vermesen bile tarif edebilir misin?
Bu arada geçenlerde Bakırköy dejavu yiğite gittim. Olumlu enerji aldım ama çok kısa baktı geleceğe dair de pek bir şey söylemedi. Söyledikleri çıkarsa haberdar edicem.

Ben gidicem bu kişiye ama adını vermesen bile tarif edebilir misin?
Bu arada geçenlerde Bakırköy dejavu yiğite gittim. Olumlu enerji aldım ama çok kısa baktı geleceğe dair de pek bir şey söylemedi. Söyledikleri çıkarsa haberdar edicem.

cnm ismini bilmiyorum kadının zaten tek kişi yani fal baktırmaya geldim diceksiniz bu kadar kadını görceksiniz zaten...kadıköy çarşıda mescidiye sok.kıkırdak cafe..
yılbaşından sonra cafenin ismi sokak cafe olarak değişebilir

Hande nerde ya :) enson fatoşa gidicekdi sanırım cuma akşamı neler oldu nasıldı acaba gelsede anlatsa

arkadaslar merhaba cok güzel bir site olmus bende google da aratırken buldum burayı ve hemen üye oldum umarım keyifli zaman geciririz

kızlar bu hafat içinde iki kişiye gittim. birincisi müdavimi olduğum va daha iyisini bulamadığım kadınlar kahvesi dilek, gittiğimde pazartesiydi dört gün sonra davan var dedi aynen cuma günü davam vardı bildi yine. bana ilk günden beri barışma olacağı yönünde söylemleri var. eşimin tarafı tazminat ödemeyi kabul etti. 1.5 yıldır davam var ama ilk defa boşanabileceğimi hissettim. düşünün bir araya gelmek adına artık isteğim filan kalmamıştı ama duyunca acayip kötü oldum. sonrasında güle gittim. yeşilköydeki yeri güzel. 15 tl bakımı randevu filan hikaye erken gidin yoksa saatlerce beklersiniz. ilk ben gittiğim için beklemedim ama benden sonrası facia kalabalıktı. birde saat 14:00 gibi geliyor cafeye. kimi arkadaş 10:00 demiş ama sakın abartmayın. o saatte giderseniz çok beklersiniz. ilk falına göre biraz bocaladı ama sonrasında aynı şeyleir söyledi. çıkar mı dedikleir bilmiyorum. daha güzle şeyler olacağı yönündeydi falı. inşallah dediği gibi olur. fallarda bana pembe bir tablo çiziliyor. mantık olarak imkansız gelen şeyler. mucizeler sadece masallarda oluyorsa bu fallar çıkmaz. ama çıkmadık candanda ümit kesilmez. bekleyip göreceğiz.

kızlar bu hafat içinde iki kişiye gittim. birincisi müdavimi olduğum va daha iyisini bulamadığım kadınlar kahvesi dilek, gittiğimde pazartesiydi dört gün sonra davan var dedi aynen cuma günü davam vardı bildi yine. bana ilk günden beri barışma olacağı yönünde söylemleri var. eşimin tarafı tazminat ödemeyi kabul etti. 1.5 yıldır davam var ama ilk defa boşanabileceğimi hissettim. düşünün bir araya gelmek adına artık isteğim filan kalmamıştı ama duyunca acayip kötü oldum. sonrasında güle gittim. yeşilköydeki yeri güzel. 15 tl bakımı randevu filan hikaye erken gidin yoksa saatlerce beklersiniz. ilk ben gittiğim için beklemedim ama benden sonrası facia kalabalıktı. birde saat 14:00 gibi geliyor cafeye. kimi arkadaş 10:00 demiş ama sakın abartmayın. o saatte giderseniz çok beklersiniz. ilk falına göre biraz bocaladı ama sonrasında aynı şeyleir söyledi. çıkar mı dedikleir bilmiyorum. daha güzle şeyler olacağı yönündeydi falı. inşallah dediği gibi olur. fallarda bana pembe bir tablo çiziliyor. mantık olarak imkansız gelen şeyler. mucizeler sadece masallarda oluyorsa bu fallar çıkmaz. ama çıkmadık candanda ümit kesilmez. bekleyip göreceğiz.

15 mi ? 25 diye sölenmişti sanki başka bi arkadaş tarafından yanlışlık yok dimi ?

cnm ismini bilmiyorum kadının zaten tek kişi yani fal baktırmaya geldim diceksiniz bu kadar kadını görceksiniz zaten...kadıköy çarşıda mescidiye sok.kıkırdak cafe..
yılbaşından sonra cafenin ismi sokak cafe olarak değişebilir

biraz detyalı yardımcı olmaya calışırmısın , çünkü tam 20 dk dolaştım bugün kadıköy çarsıda ve malesef kıkırdak diye bir yer bulamadım..

ben bugün kıkırdak cafe ye gitmek istiyordum fakat olmqadı aradım taradım bulamadım o yüzden cafe in fatoş a gittim, çok tatlı biri benim çok acelem vardı hemen hemen baktırdım kalktım bidahakine kahve ve tarot baktırcam. ben genel anlamda beğendim güzel baktı. ama işte hızlı olduğu için biraz çabuk çabuk oldu. verdiği tarih canga serkanla farklı çıktı bi kaç aycık :)) 2011 de zaten daha çok var ohooo :) simdi sorarım size eyyy kadınlar kulubü üyeleri bu cafe in fatoşun dediği çkan oldu mu?? beeğenenler olmuştu biliyorum ama!!

arkadaşlar mercan'ın telefonunu gönderebilir misiniz lütfen? herkes telefonda mı baktırdı genelde?

arkadasım ben msj atamıyorum, ama facebook dan mercan sayhan yazarsan cıkar karsına. ordan msj at o döner sana. ancak bu kadar yardımcı olabiliyroum kusura bakma.

X