İstanbul'da Fal - Falcılar

merhaba telena, yardimci olmak isterdim ancak ben henuz ozel mesaj atamiyorum.

Sevimli Senden istiycem Mercan'ın numarasını msj atarsan cok sevınırım,Gül İçin Tesekkur ederım..

Peki Shark,anladım zaten..onemlı degıl mercana baktırırsan deneyımlerını paylasırsan sevınırım.. İyi Bayramlar Herkese..

Çok sağol :) en kısa zamanda gitmem lazım . birde Çok erken gitmeyin demişsin . sen tam olarak kaç gibi oradaydın? yani gidiş saatimi nasıl ayarlıyım

forumda saat 10 da gidin diyenler vardı ben gittiğimde saat 13:00 ü geçiyordu ve gül ün saat 14:30 gibi geleceği söylendi. biraz sahilde gezindim 14:00 gibi sıra olacağını düşünerek tekrar cafeye gittim iyikide gitmişim millet akın akın geldi
bence 14:00 civarı iyidir ama randevulu bakmadığı için belli olmaz ama çok erken saatte sabahın köründe gitmeyin yani

biraz detyalı yardımcı olmaya calışırmısın , çünkü tam 20 dk dolaştım bugün kadıköy çarsıda ve malesef kıkırdak diye bir yer bulamadım..

kadıköyün çarşısında mescidiye sokağa gittinmi...
ordaki herjangi bi cafeyede sorabilirsin cnm cafeyi

kadıköyün çarşısında mescidiye sokağa gittinmi...
ordaki herjangi bi cafeyede sorabilirsin cnm cafeyi

yani tarif etsen çok mu zor ki ? ? migrosun sokağına gittim ordaki bütün sokakları gezdim ve bulamadım mescidiye sokağı sordum burda öyle sokak yok dediler. iki yere kıkırdak cafyi sordum bilmiyoruz dediler. kadıköyün heryeri çarsı yani neresi hangi sokak yakınında ne var ne yok yardımcı olursan gştmek istiyorum ben

Evet onu ben de duydum ama doğru mudur bilmiyorum

Artık o kadar laçkalaştı ki fal işi, hiçbir şekilde moralim bozulamaz zaten. Alıştım bu saçmalıklara, söylenenlerin gerçekleşmemesine... Ama yine de sormak istedim. Bana da Kasım ayını verdi ama asla bir şey olamaz çünkü hem bayram hem de sınavlar girdi araya. Fos yani o da benim için.

Anladım canım sağol.

Şimdiye kadar gittiklerim arasında geçmişi ve anı en detaylı,en iyi; sanki benimle yaşamışcasına,en küçük ayrıntısına girerek anlatan tek kişiydi Tarık.... bana da Kasım dedi,herkes Kasım dedi,çıkmazsa şaşırmıycam ancak bir insan bir kere inanır 10 kere değil eğer kasımda her hangi bir aksiyon olmazsa bu fal olayı biter benim için,madem gelecek çıkmayacak neden verilsin onca para...ama hala diyorum tarık en iyisi idi ve inanıyorum dediklerinin çıkacağına ,çünkü bir insan atıyodur da aynı şeyleri farklı zamanlarda nasıl aynı şekilde atar,bence sende inancını kaybetmee...

Evet, detay vermesi, hem anı, hem de geçmişi çok iyi bilmesi, spesifik olaylara girip beni çok şaşırtması gerçekten çook etkileyiciydi. 3 yıl önce başlamış bir olay hakkında bile isabetli atışlar yapması takdire şayan gerçekten. Ama dediğim gibi mantık çerçevesinde bakıyorum ben olaya ve Kasım ayında dediği şeyin olmasının gerçekten imkanı yok. Ama bu demek değildir ki Tarık kötü... Sonuçta belki de Aralık'ta olacak dediği şey... Zamanı tutturamayıp da dediği olayları yaşadığım bir falcım vardı ordan biliyorum. Bu anlamda şimdilik inancımı kaybetmiş değilim. Bu arada şunu da belirteyim; Ankara'da gittiğim Yıldız Hanım ile Tarık birebir aynı şeyleri söyledi. Ama Tarık bir durum için Ekim sonu ya da Kasım'da yaşayacaksın derken, Yıldız 4 ay içinde olacak dedi. Yani Şubat da dahil oluyor. Şubat'ta da bir şey yaşamazsam, fal sayfası benim için de kapanacak. Bir daha asla baktırmayacağım. Tarık'ın dedikleri de benim için Şubat ayına kadar geçerli yani, o her ne kadar Kasım demiş olsa da. )

Evet evet Kasım olmaz Aralık olur zaman onemlı degıl dedıklerı cıksın yeterrr

Evet evet Kasım olmaz Aralık olur zaman onemlı degıl dedıklerı cıksın yeterrr

gül de kasım dediyse çıkar :) kasım 30 a kadar da umudunu kaybetme :) ben güle 2 kere gittim 2 dediği de çıktı. tarihi tarihine. ben artık adım adım gitmeye başladım. ve her defasında da çıkıyor.

kızlar.. bugün Beşiktaş Sembol Nihal'e gittim...
valla bence denemeye değer:)

takır takır:)...bir başlıyor konuşmaya...sular seler gibi:)
soru sormuyor,teyid etmiyor...direk kendi konuşuyor:)

net tarih vermiyor...2 hafat veya 1 ay diyor sadece...onun dışında herşey güzel..mevcut durumu birebir anlatıyor...yaşanacak olasıllıkları söylüyor...bunları söylerken de sana bakmıyor..yani reaksiyonlara falan dikkat etmiyor...hatta kişiyi konuşturmuyor ..takır takır kendisi konuşuyor:)

paylaşmak istedim:)

Gülün verrdiği tarih yarından itibaren başlıyor ay sonuna kadar:)))Umut edıyorum cıkacakk

kızlar merhaba ben bir süredir yazdıklarınızı takip ediyorum ve aranıza yeni katıldım.

gül e fal baktıranlardan biriyim ve bu güne kadar baktırdığım fallar içinde en doğru yorumda bulunan gül oldu. en son gittiğimde banada hayatımdaki bazı olaylar için kasım aralık ayı dedi şimdi onu bekliyorum.

sevimli gül randevu ile çalışmıyor ve saat 13:00 gibi cafeye gidip bekleyeceksin zaten gül de o saatlerde geliyor daha geç gidersen çok uzun saatler bekleyebiliyorsun. cafe yeşilköyde madonun karşı çaprazında yeşilköy merkezde kime sorsanız madoyu gösterirler.

şu mercanı bende yazdıklarınız okuduğum kadarıyla merak ettim nasıl iletişim kurbileceğim konusunda bilgi verirseniz sevinirim..

arkadaslar aynı zamanda mercanın kardeşi var serap o da cok güzel bakıyor ben bir kere baktırdım cok basarılıydı.. bunlar ailece hissiyatlılar sanırım!! anneleride bakıyormus zmanında:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…