İstanbul'da Fal - Falcılar

evet
bende çingene kafede baktıran arkadaşıma sordum falından memnun kalmamış
verdiğim paraya acıdım dedi

duyguyu tanıyorum cepı de var yenı actıgı kafenın telıde ıstersenız verebılıırım
şuan yeşilköyde

firdevsin numarasını banada verebilirmisiniz birde ne kadar biliyorsanız yardım talep ediyorum :)

ben ıstanbuldayım bırcok falcıya gttım sürekli gittiklerimde oldu ama bellı zamanda sonra atmasyon fal bakmaya başladılar bazıları
ben yeni bir falcıya gıtmek ıstıyorum
bakırkoy taraflarında varmı bıldıgınız fıncan cafe ,dejavu harıc tabı

Herkese Merhabaaa...

Hemen deneyimlerimi anlatmaya başlıyorummm...
Dün tren istasyonunun oradaki Bakırköy Dejavu cafe ye gittim ve Nagihan hanıma fal baktırdım sözde isim bilmek ile ünlüymüs adında a,e varmı o,ö var mı u,ü var mı derken bütün seslileri saydı sonra bütün alfabeyi elden geçirdi ve bi hikaye yazdı kısacası kofti çıktı:roflol:
Gelelimm bugün gittiğim esas kişiye... Bu kişi Yeşilköy Kadınlar kahvesi'ndeki Emir Azad. Hemen uyarayım. Çat kapı gidemiyorsunuz. Randevuyla çalışıyor. Kahve,tarot,su ve yıldızname bakıyor.Ben hayatımda böyle biriyle 2. kez karşılaşıyorum ve gerek geçmişim gerek gelecek planlarım ve olacaklara dair bir çok şey söyledi. Su falı baktırdım ve çok etkilendim çünkü söylediği herşey çok tutarlıydı. Açıkçası artık ondan başkasına gitmeyide düşünmüyorum.

emir azad denilen adama bende baktırmıştım.hayatımda bu kadar negatif enerji aldığım biri olmamıştı ve falı çok kötüydü.bana babamın çok yakında (anlarsınız yazmaya bile elim varmıyor) söylemişti.ne kadar üzüldüğümü söylememe gerek yok sanırım.böyle birşey söylenir mi ya?insan görse de söylemez.neyse ağzımı bozup uyarı almayacağım o adam için.ha ayrıca tarottan azıcık anlayan biri olarak sallamasyon yorumlar yaptığını ekleyeyim.birde fincanı topaç gibi döndürüyor !'^+%&/()=?_

Son düzenleme:

Haklı olabilirsin. Öyle şey denmemeli.... ama biz de 3 arkadaş gittik ben su, diğer iki arkadaşım tarot baktırdı ve üçümüz de oradan memnun ayrıldık. Bana da ailemden hane dışı birinin yakın zamanda vefat edeceğini söyledi... üzülmedim mi duyunca tabiki üzüldüm ama şaşırmadım çünkü kendisi kanser ve son raddelere geldi artık malesef belkide ben kaşındım... çünkü iyi kötü herşeyi duymak istiyormusun dedi evet lütfen dedim.

Ben de istiyorum nu arada Zeynepolinka sen pendik teki Nurdoğan hanımı biliyor musun iletişim bilgileri var mı sen de ?

50 mesaja ulaşmak için herkese tek tek yazacağım galiba :))

hayır onu hiç duymadım, ama şu an bakan biri mi kendisi? öyle olsa mutlaka haberim olurdu benim.

duyguyu tanıyorum cepı de var yenı actıgı kafenın telıde ıstersenız verebılıırım
şuan yeşilköyde

Yeşilköy'de hangi kafede acaba?

Duygu sadece isim bilir,fali 5 Dakika bile surmez,gelecek tahminleri de 0,evli olan arkadasima bekarsin demisti...dejavuda yigite git o da isim bilir arti gecmiste ve gelecekte iyidir,pisman olucagini sanmiyorum

Duygu bir kenarda dursun bakalım şimdilik. Teşekkürler.

Ücreti nedir peki bu Emir Azad'ın ?

ÇIKAN FAL HABERİ 2!

Temmuz sonu gibi en yakın arkadaşımı Çanga Cafe SERKAN'a götürmüştüm. Hayatının ilk falını baktırdı. kaldı ki nefret eder falcılardan, bana da söylemendik şey bırakmaz bu yüzden. zorla götürdüm. kağıda bir şeyler yazmış serkan. anlattı bana da, o zamanki durumu bilmişti. çıkacak diye yazdıklarına da saçma demişti. Az önce konuştum. Kağıdı bulmuş. Eylül'de yeni biriyle tanışacaksın, Kasım'da ilişki durumu netleşecek. Senin çevrenden değil bu kişi, alakasız bir şekilde tanışacaksın. Oğlak ya da aslan burcu, isminin içinde U,T,N olacak. Orta boylu, kumral, açık tenli, senden max 3 yaş büyük olacak diye yazmış.

Eylül ortası gibi biriyle tanışmıştı, orta boylu, kumral açık tenli, kendisinden 2 yaş büyük, alakasız bir şekilde tanıştı, oğlak burcu, ismi tutmuyor sadece N var diyorduk ki bugün öğreniyor, çocuğun bir ismi daha var ve içinde U,T de var. Kasım'da da ufak bir tatile çıkıyorlar. Bu gerçek olamaz diye aradı az önce.

Kızın ilk falı çıktı, ben aylardır bekliyorum, pehhh. Az baktırınca kesinlikle çıkıyor. Çok baktırdıkça karışıyor bence her şey, kehanet orda saçmalıyor gerçekten. Az baktırdığım dönemlerde benim de çıkıyordu. Tabii iyi kişiye baktırmak da etken buna.

İşte böyle, 1 hafta içinde çıkan 3. fal haberi. Bilgilerinize...

:teytey::teytey::teytey:katre senden gelen haberler dogrultusunda su canga cafeye gitmek farz oldu.Bu arada kızlar cok rica ediyorum 50 mesaj olucaz diye zorlamayalım,her cümleye bir cevap nereye kadarher yeni üye aynısını yapsa forum okunur olmaktan çıkar,şu an teli ne,nerde bakıyordan öteye gitmemeye basladı forum.Katreden haberler süper,işte falları mutlaka yazmak lazıkm demek bir kenara sonra unutuyor insan haliyle söylenilenleri

valla bana öyle birşey söylemedi başlarken.ve babam gayet sağlıklı allaha şükür.ve nasıl şok olduğumu siz düşünün.nasıl sinirim bozuldu.

Yeşilköy'de hangi kafede acaba?

Duygu bir kenarda dursun bakalım şimdilik. Teşekkürler.

Ücreti nedir peki bu Emir Azad'ın ?

25 kahve, 25 tarot, 50 su, 100 yıldızname. Dürümcü babanın olduğu sokakta Bodrum mantıcısının hemen yanı kadınlar kahvesinde bakıyor. Ancak gitmeden randevu almak gerekiyor.

Son düzenleme:

yaaa tamam haklsıın şimdi nerde nasıl kaça diye sorulunca forum doluyor ama ben baktım canga cafe nerde diye ama bulamadım, eh şimdi tarif istemekte haklımıyım haksızmıyım kaydirigubbakcemile3 lütfeeeeeeeeeennnnn:Saruboceq:

minibüs caddesi üzerinde maltepe camisini karşına al, sağa bak sahile doğru bir yol iniyor, gir o yola, düz yürü, solda 100-150 mt sonra, sanırım 2. sokak girişi, köşede...çevremde çıkan 2. falı bu arada...bize de nasipakannehir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…