İstanbul'da Fal - Falcılar

Sabun1 arkadasım merhaba; hergün takip etmediğim için yeni gördüm

Nurdoğanın telini buldun mu ve gittin mi ?

Ben o kafelerdeki bütün herkese hemen hemen gittim kimi bildi kimi bilemedi. Ama benim yıllardır gittiğim biri var bunu daha öncede burda söyledim kimi gitti kimi gitmedi bazısı eleştirdi bazıları bana kızdı ama ben Rahman beyin dediklerini bir bir yaşıyorum ama kafede söylenenlerin hiçbiri birbirini tutmadı aklinialirimsmile

Canım benimmm allah aşkına TARIĞI DA 1,5 saat bekledikkk ama inan hiç bir şey demediii geçmişisini söylemesin bence net şeyler söylesin geleceğe dairrrrr... Allah aşkına...

Rahman Beyi önern burcuinanda idi sanırım sende mi gidiyorsun Rahman Hocaya,memnunmusun

Canım benimmm allah aşkına TARIĞI DA 1,5 saat bekledikkk ama inan hiç bir şey demediii geçmişisini söylemesin bence net şeyler söylesin geleceğe dairrrrr... Allah aşkına...

Aslında bunların hepsi anlık zevkler hala ısrarlıyım geleceği tutturmak çok zor,cünkü bir anda sagdan gidecekken soldan gidebilir hayatın akısını değiştirebiliriz,ama umut tabii acaba çıkarmı diye bekliyoruz.ben Yiğide gidiyorum dedikleri çıkıyor çıkmazsa gitmeyi keserim zaten,bu ara burdan kızların önerisiyle gittiklerim i de bekleyip görücemmkaydirigubbakcemile2

o an mutlu olmak için gidiyoruzz.... falın tesiri geçince hayat devam ediyor.... Falcının biri bizi uğurlarken herşey olacağına varıyor dedi madem öle arkadaşlar ne diye 50 tl mizi aldınnn...

Şuna inanıyorumm... HAYAT sürprizlerle dolu.... Gün doğmadan neler doğar.....

zeyneppolinka nasıl ulaşıcaz peki bu hanıma ben özelden mesaj atamıyorum sen de nasıl olacak o zaman

Geleceğiiii Allah'tan başka kimse bilemez... Az önce bir yazı okudumm falcılara fazla takılanın kısmeti bağlanıyormuş.......Bir eğlence olarak görelim fazla takılmayalımmm.. lütfennn...

aaaa kimin yazısı ooooo nerden bulabbilirim o yazıyı arkadaşlarrr yoksa benim işle ilgili beklentim o yüzden mi bir türlü olmuyor

Son düzenleme:
Sabun1 arkadasım merhaba; hergün takip etmediğim için yeni gördüm

Nurdoğanın telini buldun mu ve gittin mi ?

evet buldum ama henüz gitmedim özelden mesaj atamıyorum atabilir hale gelince sana da gönderirim ama bana yine hatırlat o zamana istersen. Ben çok eskiden gitmiştim o zaman bana iyi bakmıştı ama bir arkadaşıma dediği hiç bir şey gerçekleşmedi o yüzden bu fal işi kesinlikle elektrik meselesi ve şu an nasıl bakıyor bilmiyorum ancak önümüzdeki ay ortalarında falan gidebilirim sanırım çünkü yeri hala eski yerse çok uzak evime

Haklısın canım ama bu cafelerin üremesine çok kızıyorum bu ne ya... bütün genç kızlar orada....yaşım 33 o kadar çok falcıya gttiitim kii eşimin öleceğini bile söyleyen oldu... adam 45 yaşında ve beni neredeyse mezara sokacak... hani nerde adama ömür üstüne ömür yazılmışşş falcı kimin ölüsünü gördü acaba...

Evet arkadaşım evettt...oku o yazıyı negatif enerjileri yüklüyorlar bize... o an mutlu çıkıyoruz boş boş... Dayan allaha güven allaha...

Arkadaşımmm geçmişiizi zaten biliyoruz... Gülün de tarihleri çıkmıyorr... Gelecek yok arkadaşlar.... yokkk yokkk bana bekarsın diyoooo 9 yaşında oğlum var benimmm onu göremiyorr..

ölümü insanlara söyleme gafleti içne düşenin özgüveninin bu kadar saçma bir şekilde tavan yapmış olması, terapi yerine fala gidiyorum diye düşünen arkadaşlarımızın kimin terapiye ihtiyacı olduğu konusunda bir daha düşünmesi gerektiğini düşünüyorum. fala ne terapi ne başka şey görülmemeli sadece eğlence görülmeli. Ben de azaltmaya çalışıyorum hem maddi kayıp hem manevi saçma beklentiler içine girmeye yol açıyor

Son düzenleme:
Arkadaşımmm geçmişiizi zaten biliyoruz... Gülün de tarihleri çıkmıyorr... Gelecek yok arkadaşlar.... yokkk yokkk bana bekarsın diyoooo 9 yaşında oğlum var benimmm onu göremiyorr..

Kızlar madem bu kadar şikayetçisiniz gitmeyin o zman falcılaraabilmiyorumkismile
Dogrusu zevk için gitmek,gerisi hikaye tabii ki gelecek bilmek o kadar kolay olsaydı sayısal da çıkardı falcılaraaklinialirimsmile

aynen katılıyorummmkaydirigubbakcemile2

Genç kızlar lütfen beni ablanız kabul edinnnn.... kimsenin birşey bildiği yok... en iyi dedikleri gül bilee tarihleri tutturamıyorrr..... nerde bence bunların enerjileri tükenmişşşşş

Gitmiyoruz aRTIK canım arkadaşım benim hatalarımı sizler yapın istemiyorumm... o yüzden ne eğlence, ne terapi fal yok artık bu kadarrr...

aKLI ve mantığı yerinde olan falcıların adını bile ağzına almazzzz....Yazık kızlar yazıkkk... Türkiye ne hallere düştü... Biz avrupa birliğine gireceğiz derkennn avrupa birliği bize girdiiii sonunda.....Lütfen matıklı olalımm

canparegs Rahman Bey in telefonunu verebilir misin bana ? ben msj atamıyorum sende atamıyrosan eğer özelden atan ve bilen birinden rica edicem birde evinde mi bakıyor du telefondan mı o kadar çok sey okudum ki forumda hepsi birbirine girdi...
şimdiden teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…