İstanbul'da Fal - Falcılar

ben demeti çok denedim bana hiç çıkmadı çok kısa ve dediklerinin aksi durum oldu ben tavsiye etmiyorum bana çıkmıyyor

bana dilek hep aynı seyleri söylüyor zamanlar veriyor ama hiç gerçekleşmedi etkisinde kalıyorsun falının ama yok yani gelecek çıkmıyor bana

Merhaba arkadaşlar....

Nazife'ye, Seyhan'a ve Tarık'a sakın ola ki gitmeyin... Çocuk bu iş için grafikerlik mesleğini bırakmış... Burda çok para kazanıyorum diyo artık gerisini siz düşünün...O kadar çok falcıya gittik kiii ben ve arkadaşımmm GÜL DİYORUZ....ve başka bir falcıya gitmemeye tövbeliyiz...

ben de güle gittim memnun kaldım ama tarık da iyiydi bence. Odeon sen niye gülden memnun kaldın gelecek tahminleri nasıl tuttu? Bir de çok sıra oluyor diyorlar şansıma ben gittiğimde sıra pek yoktu ama o kadar sıra olursa orada bekleyemem sıranın az olduğu saat ve günleri biliyor musun?

kontessa bana enfalin telini yazabilirmisin internetten bulamıyorum. Daha önce çingene cafedeydi oradan ayrılınca izini kaybetmiştim. Gerçekten süper biri isim vererek anlatıyor.

carsamba kacta nerde ve ne kadara bakacak

kadını aradım bakalım carsamba müsayit degilmiş beni arayacakmıs bende tekrar dönerim sana....

Bana öyle bir falcı gerekki evinde baksın ve cinlerden haber alsın ben gelecegı istemiyorum cevremdeki insanların düşücelerini planlarını bilmek istiyorum buda zaten cinlerle oluyor var mı evınde fal bakan tanıdık?

kontessa kullanıcısından alıntı
evet dedikleri birebir tuttu günü zamanı verdiği kişi isimleri...yanınızda fotoğrafta götürürseniz çok fena diyim."ali diye biriyle görüşüo muratla iş yapıo filan gibi böyle isimler verio bu ali gay yalnız ve bi süre çalışcak ondan kurtulamaz dio mesela..geçmiş meselelere girmeyi sevmiyorum bakmıyorum da ama önümüzdeki günlerde geçmişte yaptığın şu hataları bi daha yapmamalısın yoksa kaybedersin adam sana daha önce çok üzerime geliyosun demiş diyor ..aralığa kadar olucak bi takım şeylerden söz etti vadesi olan şeylerde var ama yakın zaman içerisinde söyledikleri oldu. telefonu var bende isteyenlere yolliyabilirim.

canım no bana özelden yollayabilirmisin benim özel hakkım yok da ...

öle biri varsa banada haber ver cünkü amac aynı kaydirigubbakcemile5

öle biri varsa banada haber ver cünkü amac aynı kaydirigubbakcemile5

Hayır amac aynı degil.
Sevgilisinden ayrılan acaba barısacakmıyız , iş arayan acaba bulacak mı diye baktıran cok.
Bana bugun ve gecmiş lazım evet gecmişi bilsin bilmediklerim cıksın. cinlerden korkup gitmeyen olabilir.
Burda hidayet abla demısler bulamadım bilen yazsın

yazz12 özel mesaj kutun dolmuş
siler misin?

cevabım şu:
bende forumda bir arkadaştan aldım teli, çok iyiymiş, baktıran arkadaş firdevs hanım varken başkasına baktırmama gerek yok aslında ama merak falan yazmış bana.sanırım posta ile ödeme kabul ediyormuş, sonra da arayıp haber veriliyormuş falan ama havale veya eft kabul etse çoookkkk daha memnun olacaktım postaneye gitmek zor benim için, gerçi konuşmadım henüz belki kabul eder. hatta tavsiye eden arkadaş bugün bakım yaptıracağından bahsetmişti ama online değil ki sorayım.
peki sende başka var mı, böyle telden bakan kişinin numarası, mesela şu rahman falan nasıl ki acep? ve no'su var mı?

yazz12 özel mesaj kutun dolmuş
siler misin?

cevabım şu:
bende forumda bir arkadaştan aldım teli, çok iyiymiş, baktıran arkadaş firdevs hanım varken başkasına baktırmama gerek yok aslında ama merak falan yazmış bana.sanırım posta ile ödeme kabul ediyormuş, sonra da arayıp haber veriliyormuş falan ama havale veya eft kabul etse çoookkkk daha memnun olacaktım postaneye gitmek zor benim için, gerçi konuşmadım henüz belki kabul eder. hatta tavsiye eden arkadaş bugün bakım yaptıracağından bahsetmişti ama online değil ki sorayım.
peki sende başka var mı, böyle telden bakan kişinin numarası, mesela şu rahman falan nasıl ki acep? ve no'su var mı?

ya arkadaşlar dün mersindeki falcıdan bahsettim ve numarasini isteyenlere verdim. bi de kendi ismimi verdim referans olsun diye, yatırıcaz ne olur bakın filan demisler, ama yatırmamıslar, haliyle arada kaldım. o yuzden ayıp oldu kadina. sanırım yuzyuze daha mantıklı. üzülen , bekleyen filan olmuyor.

Genelde böyle şelere pek önem vermezdim ama başımdan geçen bir olaydan sonra açıkçası tek çıkış yolumun şimdilik bunlar olduğunu düşünmeye ve inanmaya başladım...

Bana dejavu duyguyu çok met etmişlerdi.
Geçen ay hayatımında ilk kez ciddi anlamda dinleyeceğim fala baktırmak için yola koyuldum ama maalesef kendisi hastaymış. ( 1 ay önce hastaydı, şimdi kafeye tel açıyorum yok diyorlar. Sanırım ayrıldı oradan.)

bakırköy çingene kafe var deja-vunun yanında orada ermeni bir bayan varmış kendisine fal baktıran varmı?

Dejavuda duyguyu bulamayınca yanındaki çingene kafeye girdik. 50 yaşlarında beyaz saçlı bir abla baktı arkadaşımla benim kahve falımıza. Açıkçası muhabbet eder gibi geçti, çok cabbar görnümlü bir kadın ama muhabbet ettikçe o da açıldı ben de açıldım. Fal bahane, muhabbet şahane oldu. Fal babında beklediğimi bulamadım kısacası. gamyoncuiremsu

Duygu'nun bu aralar nerede çalıştığını bilen var mı acaba?

Ayrıca telefonla fal bakan birileri varsa bana özel mesajdan numaralarını atabilirseniz çok sevinirim.

Son bir şey daha, Ayhan!ın numarasını bilen varsa onu da rica edebilir miyim?

Sizin anlattıklarınızdan yola çıkarak Gül, Ayhan ve Tarık benim ilk üçümde. Diyeceklerini duymak için sabırsızlanıyorum.kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…