İstanbul'da Fal - Falcılar

Bende google a yazdım google dan buldum bende bilmiyorum yerini ama kızlar yazmıs daha önce kaydirigubbakcemile3

:smiley-cool:serkan: çanga cafe, maltepe caminin sağından sahile inen araba yolu üzerinde solda köşede

25 kahve, 25 tarot, 50 su, 100 yıldızname. Dürümcü babanın olduğu sokakta Bodrum mantıcısının hemen yanı kadınlar kahvesinde bakıyor. Ancak gitmeden randevu almak gerekiyor.

dejavu duygu bana bedava fal baksa...baktırmam...3 yıl evelsi baktırmıştım...fal...5 dak sürüyor 2 dak zaten alfabet ile oyun oynayarak isim bulmaya çalışıyor ve son 3 dak birşeyler söylüyor veeeeeee tam tersi gerçekleşiyooo:)

olacakların tam tersini söylemek de bir beceri:)

emır azada gıtmıstım bakırkoyde dejavunun sokagundaydı cok kotuydu anlasılmazdı

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX nuray hanımın pendıktekının gonderebılırmısınız

Son düzenleyen: Moderatör:
bakırköydeki gül hanıma fal baktıranlar çıkıp çıkmadığı konusunda bilgi verebilirmi acaba?
bende geçen gün baktırdım söyledikleri doğrı şeylerdi gelecekle ilgilide tutarlı konuştu ama kasım sonuna tarih verdi.
çıkıyormu söyledikleri?

Bizde arkadaşımla güle gidiyoruzz... isim biliyor olan biteni biliyor ama biz de verdiği tarihi bekliyoruzzz canımm..

bence de arkadaşlar fala kaptırmayalım kendimizi... ondan sonra onların dediklerini uyguluyoruzzz... dikkat edinn.. geleceği hiçbiri söyleyemiyor.....

Hele ki sesleniyorum seyhan iyi diyen arkadaşa.... neresi iyi acaba... para tuzağı.... ezberlemiş arkadaşımla bana aynı şeyleri söyledi yani arkadaşıla kaderim aynı mı şimdi... yapmayın arkadaşlarr... para tuzağı SEYHANN... TARIKKK... YUMURTACIIIIII NAZİFE LÜTFEN BİLİNÇLİ bilgilendirelim birbirimizi... Cebimize kastimiz olmasın....

İnşallahhh.. gerçi mayıs ayında gitmiştim o zaman dedikleri çıkıştı... verdiği tarihh.. hamile olduğumu

bu ayın sonuna tarih verdi arkadaşım ve bana..... ben gülden başkasını tanımam dünde dediğim gibi cafeler para tuzağı... bizim gibiler olmasa bu cafeler bu kadar ürermiydi...arkadaşlarrr bilinçlenelimmmm.

Geleceğiiii Allah'tan başka kimse bilemez... Az önce bir yazı okudumm falcılara fazla takılanın kısmeti bağlanıyormuş.......Bir eğlence olarak görelim fazla takılmayalımmm.. lütfennn...

Dejavusu da aynı, duygusu da,,, pelini de insanları kandırmaktan başka birşey yapmıyorlar... pelinin falı 3 - 13 - 23 yada 6 - 16 - 26 istediğin birşey olcakkk hani nerdeeeeee... falv-cılara verdiğim parayla bir stüdyo daire alırdımm...İNSAN KANDIRMACA....

ARTIK YETER DİYORUMM... lütfen gözümüzü açalımmm... 3 saat bir falcıyı beklemek mi hayat
5 saat bir falcıyı beklemek mi yaşamak... bundan mı zevk alıyoruzz... yapayın arkadaşlar bu ne böylee...

yani şimdi sana çıkmadı diye bu insanlar para tuzaği,yani ben ne nazifeye gittim nede seyhana... gidenler zaten iyi olmadıklarını belirttiler.Ama Tarıga gittim,bu forumda zaten ilk 3 te Tarık.. şimdi sana bilemedi diye para tuzağı mı oldu,Herkez yorumlarını yazmaya çalışıyor zaten son 2 aydır Nazife ve Seyhan diyen anca yeni üyeler çünkü onlarda başları okuyup hevesle telefonlarını soruyorlar e zaten gidenlerde uyarıyor onları gitmeyin diye ama bunların arasına Tarık ı koyman olmamıs.Adam biliyor ha sana bilememiştir o başka,istisnalar kaideyi bozmaz,ben de atlıyorum herşeye yazık olmasın kimsenin parası diye ama eleştiriler daha mülayim olsun bence büyük harflerle TARIK ,yanlış yönlendirmenin başı olmuş .Ben 600 sayfadan çıkardım Tarık ı arkadaslarıma da bana da gecmısı,anı aynen bildi,geleceği bekliyoruz.Bir Güldür tutturdunuz kapısında saatlerce bekliyorsunuz,Bir kere gidip baktırmakla da ahkam kesiliyor.Bak Çanga serkan konuşuluyor katrede gelecek çıkmamıs ama arkadaslarında çıkmış,demekki neymiş sende çıkmamıs olan baskasına da cıkmayacak diye birşey yok,başka arkadaslarınd a bu yorumlarla önlerini kapamayalım o yüzden:uhm:

Birde rica etsem her cümle için ayrı mesajlar yazmasak,yanlıs anlama anlıyorum 50 mesaj olsun istiyorsun ama herkes aynısınıo yaparsa forum okunurluktan çıkıyor...

nilmil sana kesinlikle katılıyorum böyle şeylerden ben de çok etkileniyorum geleceği kimse bilemez kafana takma hatta sana bir örnek vereyim. Bir falcının annesini görmüştüm, o da bir falcıya gitmiş ve falcı ona öleceğini söylemiş, kadın hala yaşıyor sanırım ayrıca ben bunu öğrendiğimde kaç sene önceydi ve kadını 3-5 sene sonra yine sapasağlam görmüştüm.
ölüm haberi duyup da çıkan var mı ki aramızda? Ayrıca forumda ne kadar zamandır tartışıyoruz dedikleri birbir çıkan kim oldu ki şimdiye kadar?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…