İstanbul'da Fal - Falcılar

tesekkur ederim smile...Bu arada su melahatın telını bulabıldın mı arkadasından?

rica ederim...canım melahatin numarası arkadaşımda yokmuş...teyzesindeymiş sanırım...ondan isteyecekti...ulaşınca haber vericem..aklımdasınız...bu arada sen nerden biliyorsun daha önce baktırmış mıydın?

bundan yillar once taksimdeyken baktirmistim dedigi olmustu bi arkadasimla gitmistik ona da cikmisti bu yilin basinda aklima geldi caddeye gectigini soylediler mart gibi filan baktirdim ilk 3 kere filan gittim sanirim ondan sonra sonuncusu da bu yaklasik 3 hafta once...her seferinde ayni tarihlerle ve birine paralel seyler soyledi.onunla ilgili ilgili inandigim elektirigin tutmasi tuttuysa biliyo evet dedigin dogru iyi zamanina denk gelmek de onemli...bu soylediklerinin cikmasini istiyo muyum evet istiyorum belkide o yuzden inaniyorum...

ben de ilk taksimde baktırmıştım, 4-5 ay sonra çıkmıştı dedikleri birebir, sonra arayıp bulmuştum tekrar.

burada sayfalarca yazdık, herkese %100 bilen yok anlaşıldı artık çoktan. bana çıktı ama çıkmayanlar da var, daha önce de başıma geldi, ayhan, mazlumun bana dedikleri çıktı diğer arkadaşıma o anı bile tutturamadılar.

rica ederim...canım melahatin numarası arkadaşımda yokmuş...teyzesindeymiş sanırım...ondan isteyecekti...ulaşınca haber vericem..aklımdasınız...bu arada sen nerden biliyorsun daha önce baktırmış mıydın?

Edirne li bir arkadaşim anlattı,çok meşhurmuş kadın edirnede ancak o bulamadı numarasını...

Edirne li bir arkadaşim anlattı,çok meşhurmuş kadın edirnede ancak o bulamadı numarasını...

benim arkadaşım da çok memnun kalmış...çok ilginç yani diyelim sadece biriyle arasında konuştuğu bir olayı bile bilmiş...ya da ne bilim eski erkek arkadaşı bi kızlaymış o kızı tarif etmiş...sonra arkadaşım da öğrenmiş görmüş falan...çok ilginç ve netti...hatta arkadaşım 2. kez gittiğinde bakmak istememiş...önce senin kafanı değiştirmen lazım diye kovmuş nerdeyse..40 dakika 1 saat falan 20 liraya bakıyomuş...aslında avcılarda deniz köşklerde villası varmış ama prensip gereği avcılarda bakmıyormuş...hatta bu arkadaşım tarık'a da baktırmıştı ...meloş daha ii demişti....ama bu forumda da belli kiminin iyi dediğini kimi beğenmiyor...

benim arkadaşım da çok memnun kalmış...çok ilginç yani diyelim sadece biriyle arasında konuştuğu bir olayı bile bilmiş...ya da ne bilim eski erkek arkadaşı bi kızlaymış o kızı tarif etmiş...sonra arkadaşım da öğrenmiş görmüş falan...çok ilginç ve netti...hatta arkadaşım 2. kez gittiğinde bakmak istememiş...önce senin kafanı değiştirmen lazım diye kovmuş nerdeyse..40 dakika 1 saat falan 20 liraya bakıyomuş...aslında avcılarda deniz köşklerde villası varmış ama prensip gereği avcılarda bakmıyormuş...hatta bu arkadaşım tarık'a da baktırmıştı ...meloş daha ii demişti....ama bu forumda da belli kiminin iyi dediğini kimi beğenmiyor...

Şu kovma meselesini bende duydum,kadın herkese bakmıyormuş,bazı gelenleri kovuyormuş,enteresan yanii:))

avcılarda tuhafiye tarzında bir dükkanda fal bakan biri var...adı yasemin ...duyan giden var mı?

geçen sene arkadaşım ile gittik..kocaman bir SIFIR:KK43: denemeye değmez..
ben düş cafe de ki nesrini merak ediyorum...belki hafta sonu deneriz:)

hadi ya .....gerçekten bu fal işi çok ilginç...arkadaşıma da çok net şeyler söylemiş....eski sevgilisinin evini bile tarif etmiş...isim isim anlatmış....gerçi basşka bir arkadaşım da dedi ki sürekli ölü akrabalarımızdan bahsetti...o kim bu kim diye....

bi de daha önce bahsetmiştim duyan var mı diye...kurtuluştaki selma hanımı...evde bakıyormuş...

Arkadaşlar Belgin Kostak' a taktım şimdi ama nasıl bakıyordu o ben tarot baktırmıyorum bir de 100 Tl' den fazla mıdır acaba? Bahçeşehir de diyor adres olarak kolay bulunabilir yerde mi acaba ben hiç bilmiyorum oraları?

kızlar kadıköyde semra diye birine iskambil baktıran var mı? barlar sokağındaymış amma kadıköyde de bir tane barlar sokağı yokki :))

Arkadaşlar Belgin Kostak' a taktım şimdi ama nasıl bakıyordu o ben tarot baktırmıyorum bir de 100 Tl' den fazla mıdır acaba? Bahçeşehir de diyor adres olarak kolay bulunabilir yerde mi acaba ben hiç bilmiyorum oraları?

şu ana kadar gittiklerimin arasında en çok tuttuğum belgin kostak. ona da nazar değmez umarım. evet yüz lira çok fazla o yüzden sürekli gidemiyorsun zaten. :nazar:

X