İstanbul'da Fal - Falcılar

Canım bu Rahman Hoca denen adam ne kadara bakıyor?

canım 30. lakin iyi şeyler söylemediği için de beğenmemiş olabilirim fakat bazı şeyleri bilemedi bana dair. cinlerle tak tak söylemesini beklerdim. isim verdi diyenler var. bana hiç isim veremedi. ve geleceğe dair nerdeyse hiçbişi söylemedi. belki de üzmemek için :)

Hıımmm anladım canım... O tarz falcılar zaten genelde fasa fiso... Boşver sen negatif falcıya gidilmez... Yani ben gitmem en azından... :)

baktırmadım. haber bekliyorum. iyiymiş diye duydum da gidecem. 50 liraya bakıyormuş. dur bakalım

katılıyorum tarık ve yiğit söyledikleri çok benziyor birbirine. ha bi de baktırdığım tüm falcıların söylediği birşey çıkıyor gibi :)

kim nerde bakıyormuş çıkıyormuymuş bilgi verirmisiniz

haftaya gidecem. o yüzden ancak haftaya yorum yapabilirim :)

aşağıdaki sorularıma cevap arıyorum:

1. emel bakırköyde nerde. hiç belge yok nette. iyi midir falan? yeri neresidir?
2. enfalin yerini tarif etmişler ama ben anlamadım. caruseli soluna alacaksın demişler. her yönden caruseli soluma alabilirim ben. gerçi kemal tancadan bulabilirim. enfali önerir misiniz? varsa lütfen telefon numarası yollar mısınız mesajla çünkü randevulu çalışılıyor falan demiş birileri.
3. yeşilköydeki tilbe kafede mi ne duyguyu önerir misiniz?

ayrıca gemi kafede fal bitmiş. kaldırmışlar tamamen. dilek hanım kayıp :)

Son düzenleme:

valla cok dogru kaydirigubbakcemile5
ben suanda beklemedeyim az bi zaman kaldi..leventin bu dedigide cikarsa eger tryamourcum kesinlikle seni alip götürücem leventeolumunekankayizsmile

tarıka bende baktırmıştım. bir iki şey hariç gayet iyi döktürdü. falı diğer cafelerdeki insnalarınki gibi 5-10 dk da değil. bana neredeyse yarım saat bakmıştı ama nedense bir şeyler havalarda kaldı soru sorduğumda verdiği cevaplarda mantıklıydı ama nedense yinede bazı şeyler havada kalmıştı. birde ben gittiğimde hafta içi promosyonu vardı 9.75 e baktırmıştım falı :)

merhaba,
belgin kostak'a bugün arkadaşlarıyla gidecek bir arkadaşımız vardı geçmiş sayfalarda bahsetmişti, perşembeyi bekleyin, ben daha önce baktırdım arkadaşlarım da baktıracak kıyaslama yaparım tarzı birşeyler yazmıştı.
yazısını merakla beklemekteyim.
belgin kostak'a bakım yaptıran varsa paylaşabilir mi?

umutlu peri, tarık'ın yorumları havada kaldı derken tam olarak neyi kasdettin, biraz bahseder misin?
belgin kostak'tan sonra en merak ettiğim falcı kendisi.

umutlu peri, tarık'ın yorumları havada kaldı derken tam olarak neyi kasdettin, biraz bahseder misin?
belgin kostak'tan sonra en merak ettiğim falcı kendisi.

Ben şu anda eşimden boşanmak üzereyim. baştan bu durumu bilemedi bir kaç şey daha var. o yüzden havada kaldı. ama kişilik tahlilleri filan başarılı. tekrar baktırılabilir yani. benim için falcılar tekrar gilimesi gerekenler ve gidilmeyecekler diye ayrılıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…