İstanbul'da Fal - Falcılar

arkadaşlar belgin kostak ile ilgili yorumları bende merakla bekliyorum:CüvCüv:
nasıl bakıyor, ne kadar sürüyor bakımı, söyledikleri tutarlı mı? ve en önemlisi gelecek tahminleri nasıl?:sinifsinif:

merak ediyodum levent herkesi kafasındaki insanla evlendiriyo mu diye demek ki tersini söyledikleri de varmış demek ki herkese aynı şeyi söylemiyomuş :kedi:

selam..tarot baktırdın mı?bende gop ta oturuyorum ama bılmem pek burda ne var ne yok sadece meydanda emıraga carsısının ıcınde bırısı varmıs dıye duymustum ama dogrulugundan emın degılım bahsettıgın orası mı,memnun kaldın mı?

Kizlar. Bugun sonunda Tarik a gidebildik.Yasimi ve ismimi sordu ve anlatmaya basladi,su an sevgilim olmadigini,erkek arkadasimla ne zaman ayrildigimi ,neden ayrildigimi ki ayrilik nedenimiz oyle tahmin edilebilicek bir durum kesinlikle degil,onun kisiligini ve bana karsi su an ne hissettigini ki ne hissettigini biliyorum aynen Tarigin anlattigi gibi ve muhtemel olacaklari anlatti bana.'Izlar acik acik anlatamiyorum cunku anlatinca gerceklesmiycegini dusunurum ama Yigit ne dediyse aynisini soyledi yani 2 insanin anlatimi bu kadar mi ayni olur,dan dan kafama vurdu gercekleri,ben ilk defa gittigim icin belkide elektrigimiz tuttu ama bi insan bu kadar mi dogru soyler,gelecekle ilgili soylediklerini bekleyip gorucez ancak su an ve gecmiste cok basarili ki ben zorlayan,tepki vermeyen bve gfali zor bakilan bir insan olmama ragmen.

cep telefonu var bende özel mesaj atmayı deniyorum ama olmuyor bir fikrin var mı?

Son düzenleme:
bişey sorcam arkadaşlar bide yıldız name ne oluyo? sanırım o daha etkili farklı bişey, bilgisi olan?

selintortum ben de senin gibi aşk acısıyla giriştim bu fal işine. Her falcı duymak istediklerimi söyledi. Arada bir tane istisna çıktı ki o kişinin de dediği hiçbir şey gerçek olmadı zaten, bu yüzden salladım onu. Geriye kalan hep olumlu yorumlar, hep geri gelecek demeler vs. Gerçekten boş yere umut. Çünkü neredeyse 1,5 yıl olacak ilişkim biteli. Ve ben bittiği günden beri bu işlerle uğraştım. Gel gör ki sonuç bir hiç. Elde var sıfır.
Aylar geçti, yılı buldu... Hiçbir şey olmadı, olmuyor... Sonunda öyle bir noktaya geldim ki, artık gelse umrumda olmaz. Bitirdim bile. Bu yüzden benim hiç inancım kalmadı. Bizzat çok uzun bir süre tecrübe etmiş biriyim artık. En son 3 hafta önce gitmiştim sanırım eski falcıma... Yine aynı hikaye... Geri gelecek, seni düşünüyor falan... sempatiksalakcinni Artık komik geliyor yani.
Umarım sen istediğin mutluluğa kavuşursun. Ama bence önüne bak, bel bağlama bu konuda falcılara.
Zaten forumda bir başka kullanıcı sırf falcılar geri gelecek dedi diye, sevdiği kişiyi beklemiş ama iş işten geçmiş ve gelen giden olmamış. Bu anlamda olumsuz etkilenmeler de olabiliyor böyle... Çok yazık oluyor geçen zamana.

herkese merhaba..

evet bu akşam bende arkadaşım ile tarik a gittik:)
öncellikle şunu söylemek istiyorum...sembol de tam saatine rendevu yok..ama gideceğiniz saaten bi kaç saat evelsi telefon açarsanız ve gideceğiniz saat için rendevu yaptırırsanız...çok fazla beklemiyorsunuz...biz gittiğimzde...10 kişi vardı...rezervasyon yaptırdığımız için 5 kişi den sonra sıra bize geldi...bilginize:)

fal'a gelince...çok memnun kaldım:)...şu an ki durumumu...yani ilişkimi süper bildi...ne fazlası var...ne eksik....gelecek ile yorumlar mantıklı..ama bakmak lazım tabii...
kişi olarak sempati...ama mesafeli..
tarık gerçekten denemeye değer bence...

Tarık kaça bakıyor peki?

kızlar size gittiğim günden beri tarık diyorum ama bir türlü beni dinlemiyorsunuz ve sadece 12.5 tle bakıyor üstelik taksimde yorulmadan etmeden bence denemeye değer ve kesinlikle yanlış hayır diyeceğiniz birşey söylemiyor
amaaaaaa şu da var ki gelecek için yine de ben bel bağlamayın derim

Tarığın anlatıp ta yok hayır dediğim hiçbirşey olmadı açıkcası,nasıl biliyor ,insan merak etmiyor değil.Ben zaten hayatımı fallara göre yönlendirmiyorum ancak söylediklerini kayıt ettim unuturum diye tekrar dinledikten sonra diyorum ki gerçekten çok başarılı....

Alla Allaaahh... Şaşırıyorum yahu... Kızlar aynı Tarık'tan bahsediyoruz di mi? Taksim Symbol Tarık?

Alla Allaaahh... Şaşırıyorum yahu... Kızlar aynı Tarık'tan bahsediyoruz di mi? Taksim Symbol Tarık?

Evet aynı Tarık..Ben ilk defa gittim dün ama gerçekten başarılıydı yani şöyle anlatıyım atsa benim durumumu tutturamazdı anca bir şeyler görüyorsa çıkardı bunlar.

Evet aynı Tarık..Ben ilk defa gittim dün ama gerçekten başarılıydı yani şöyle anlatıyım atsa benim durumumu tutturamazdı anca bir şeyler görüyorsa çıkardı bunlar.

Enteresan ya... İstanbul'a geldiğimde Tarık'a bir şans daha mı versem diye düşünmeye başladım sempatiksalakcinni

rahman a gittim. baya olumsuz şeyler söyledi. ben de sildim o kişiyi msn mden falan. ama rahman da o seni arıcak dedi. etti 6 :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…