İstanbul'da Fal - Falcılar

taksim sembol selda mı

lulu esının telını bana atarmısın kac lıraydı
katre mazlumu sabbırsızlıkla beklıyorum

kızlar monami sedat ve semayı kesinlikle önermiyorum. hele sedat ne bugün ne geçmiş ne gelecek bir tane mi tutturamaz insan. semanın söylediği bir iki şey var henüz tarihi gelmeyen ama genel şeyler, çok spesifik şeyler değil. bugünle ilgili de bilemediği çok şey var, yakın gelecek için söylediği şeyler de çıkmadı.

dejavu yiğit kaça bakıyuor bu arada? bakırköyün neresinde?

selincim ben de fala ilk merak saldığımda yiğitle filan başlamıştım. çok etkilenmiştim. o sıralarda hoşlandığım çocugun ikinci ismi aklıma gelmediği halde o bilmişti. fakat dediği hiçbir şey tutmadı. onun olayı isimleri bilmek. böylece de etkileniyoruz ilk anda ve inanmaya başlıyoruz. bence.

seldanın da bana dedikleri hiç tutmamıştı. tatlı hoşsohbet biri. ama meleklerde zeynep çok iyidir.

gelinim; züleyha abla maydonozda çalıştı mı bilmiyorum. ama kendisi çok iyi niyetli asla da karşısındakinden faydalanmaya calısmayan biri. suya bakar kağıtlara yazar. 10 sorunu sıralar. cevaplarını verir. aurana filan da girer. ne renktir seni nasıl etkiliyordur... vücudundaki rahatsızlıkları söyler. benim reflü başlangıcım oldugunu söylemişti. o zaman rahatsızlık oldugunu anlayamadıgım bişidi. aklımda yoktu. (önlem aldım erkenden) düğündüğün kişinin hayır mı şer mi getireceğini anlatabilir nasıl bir kişiliği vardır söyler.
büyüyle ilgili arkadasların yazdıklarını okudum. mesela züleyha abla şu yılda abanın parasına büyü yapılmış dedi. bana kağıda şu kdar ayetel kürsi şu kadar nas felak oku üç perşembe, bitirince de haber ver ben de dua yapayım demişti. böyle biridir yani. benim için o sıralar çok önemli bir şey vardı. sen adım atmazsan olmaz dedi. ben adım atmak istedim ama yapamadım. ve olmadı. bunu şunun için söylüyorum boş vaatlerle kandırmaz. bekle demez mucizevi bi sekilde bu olayın olacağını söylerdi baskaları. bekledim ve olmadı. neyse. öyle yani. valla özlemişim he. bu ara giderim ben de meşgul değilse.

Sagol Alevko, evet ben eskiden mudavimiydim Aysun hanimin,hatta gece cepten falan bile konusurduk ben cok bunalinca..Tarota iyi bakiyordu, gelecekte basariliydi bence, ama oyle Belgin kostak falan gibi bir suru detay saymiyordu, aslinda gelecek konusunda dedikleri cikti, dedigim gibi evlilik olayinin eski sevgilimle olmayacagini ve onun geleceginin yurt disinda oldugunu soylemesi, eski sozlumun askere gidecegini soylemesi vs. en bariz aklimda kalanlar.Kahve falcilari gibi kisa vade icin bir suru gereksiz ayrinti saymak yerine, uzun vadeyi ve onemli seyleri bilmesi benim icin en onemlisiydi.6 sene oldu gitmeyeli..Ben hocalara pek guvenmiyorum ama sen bilirsin,degisiklik olur belki

bilemiyorum gerçekten ama frekansta önemli, bana öle bi şe dediki hayatta olmaz dediğim bi şeydi ve gerçekleşti.çok şaşırdım

ya aslında su an hiçbirşeyi meraK etmiyorum saldım hayatı yetti çünkü
ama bazen düşündüğümde geçmişle ilgili hala oturmayan şeyler var belki onları öğrenmeye gidebilirim bir gün

merhaba,

siteye üye olduğumdan beri hep tel no'ları isteyip duruyoruma.s sonra düşündüm ki böyle olmaz tecrübe paylaşımı da yapayım istedima.s

1 hafta kadar önce işten çıkıp eve giderken medyum hoca .... falanca yazılı bir tabela gördüm ve 1 gün sonra oraya gittim. asıl gitmek isteme sebebim camda yazan ''yıldızname bakılır'' yazısıydı. ama ne bakımdelikafadulden hoca diye geçinen kişi sizi seansa alayım kendiniz yaşayın falan dedi. saf bendeniz de inandım işte. göremiyorum hiç birşey dediğimde ise nasıl göremezsiniz sizin kesin görmeniz lazım dedi (sanırım yeşil gözlü olduğum için böyle düşündü ). adam resmen 3 harfli daveti yaptı. üstüne bir de sizde de var, bana bozdurmanız şart değil ama tedavi olun falan dedi. zaten seans dediği davetin yarısı benim fiziksel bir rahatsızlığım olup olmadığını bulmaya geçti. ve resmen ödüm koptu. bir daha da fal merakı mı tövbe dedim.bilmiyorumkismile maaşallah turp gibiyim ya, hayatımda topu topu 1-2 kere hastane olayına girdim o da grip aşısı olmak için düşünün yani.sanırım aklı sıra hipnoz falan yapmaya çalıştı. ve davet sonunda camı açıp gökyüzüne bakıp 3 kulhu okuyun, biliyor musunuz nasıl okunduğunu falan dedi. yuh dedim artık.kuran'ı ezbere okicam neredeyse. 50 lira çöpe gitti yani. bir de çok huzursuz oldum, o da işin cabası.

işin özü hoca diye bu işi yapıyorsa kesin işin içinde başka şeyler vardır. sanırım bir nevi hipnoz ile beynimizi okuyorlar. üstelik kaç yıldır çıktığım çocuk başkasıyla nişanlandı ve ben fal falan uğraşırken o evlenmiş bile, bunu bile bilemedi (benden gizlediği için emin olmak istediğimden sağlam bir falcı arıyordum aslında evlenmez belki diye, umut işte). ama anladım ki hepsi kof. yani kaderde yoksa en kral falcı da görse yine de dğişmez bazı şeyler.:çok üzgünüm:

bundan bir önce de dejavu neşe hanım'a gitmiştim, o da kesin tekrar bir araya geleceksiniz, evleneceksiniz falan demişti, kötükedihüso diyor git sor bakalım evlilik kesinmiymiş hayır bir de kendilerinden o kadar eminler ki, tövbe tövbe ya:çok üzgünüm:

böyle işte. sağlık olsun diyip yola devam etmekten başka ne gelir ki elden
sonuçta gerçekten seven ve kaderinde olan ne olursa olsun karşına çıkar ve engelleyemezsin, bazen de zararına rağmen yaşayıp ders çıkarmak gerekir.
tüm yaşadıklarımız (tasavvufi açıdab bakarsak), birliğe ulaşan halifeler olabilmek ve buna yaraşır yaşayabilmek.ilahi adalet var sonuçta.herşeye rağmen tek çare olan ve sığınmak gereken var!

sevgiler herkese.

dejavu 1 sanırım. ermeni kilisesinin arkası

Merhaba Bayanlar;

Rahman Hoca yı çok duydum hatta teli vardı ama kaybettim.

Evinde bakıyor diye biliyorum,adres & tel bilen varsa email atabilir mi ?

Ozer_nil_nilay@hotmail.com

Birde bundan 6-7 yol önce Avcılar (sahil) Ördek sokakta bir kadına gitmiştim.
Ama aprtman adı hatırlamıyorum  Telde yok 
Evinde amatörce ama parayla bakan biriydi.
Çok çekmiş,temiz dertli bir kadındı 
Ama her şeyi bildi.Geçmiş değil yaşayacaklarımı bildi 

Buda böyle bir anı,o civarda oturan varsa belki bulunabilir 

ya aslında su an hiçbirşeyi meraK etmiyorum saldım hayatı yetti çünkü
ama bazen düşündüğümde geçmişle ilgili hala oturmayan şeyler var belki onları öğrenmeye gidebilirim bir gün

merhaba ,bende Aysun Hanım'ın telefonu alabilirmiyim.şimdiden teşekkürler:)

merhaba;

Dejavu de ki Duygu ya gitmiştim ben.isim bilme konusunda gayet iyi..ama tek iyi olduğu konu bu.diğer herşey fos...söylediği hiç birşey çıkmadı..

tarik a bende arkadaşım ile gideceğiz...yorumlarımı yazarım:)

merhaba cilek,

esin hanımın telefonunu bende rica edebilirmiyim?
esin hanım hangi semte (bu kısmını kaçırmışım)..

şimdiden teşekkürler..

uzun zamandır giremdiğim için,arka arkaya mesaj atmışım...çok özür:)..

belgin kostak çok merak ediyorum esasında,gayet olumlu yorumlar var...ama çook pahalı yaaaa

bana da esin hanımın numarasını gönderebilirmisin çilek05, silivrikapı neresi oluyor? sana dedikleri çıktı mı? sana tavsiye eden kişiye çıkmış mı? çok mu sordum acaba CADIARZU

yılmaz çetinkaya ve günnur meriçboyunu duyanınız var mı? ikisede tatlıses tv de fal bakıyorlar, bayaa arayanlar var, geç saatte çıkıyorlar. bunlara fal baktıran oldu mu hiç. bu kişiler hakkında bilgisi olan var mııı.....delikafadulden acayipp fal baktırasımm var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…