İstanbul'da Fal - Falcılar

esin nerede?nasıl iyi bakıyor mu?ve kaça bakıyor acaba?

almıra kemal tancanın sokagında sanırım kucuk dukkan

kızlar kıme gıdım yarın symbol --melekler--kadınlar harıcınde kıme gıdım nolarrr bıse dıyın taksımde olsun ama oraya gıdıcem nolaaarrrr bıse dıyınnn :)) sevale mı gıtsem kızlar...meleklere mı gıtsem kıme gıtsemm

Bence Seval e git o kadar methettiler görelim bakalım bilecekmii......

anlattı da ne anlattı. bana hiçbişi anlatmadı nerdeyse. seviyor sevmiyor olacaktan başka hiçbişi demedi. hep afaki şeyler. maddi sıkıntın olacak, şöyle kısmetsizsin. kimse girmicek hayatına.

E tabii olumsuz şeyler söyleyecek ki sana sende aaa demek bende büyü var o yüzden işlerim ters gidiyor diyesin ve ona kısmet açtırmak için 200 tl veresin.Durum aynen budur demekki adam hikaye arkadaslar, para tuzagı...

yaptırmak zorunda değilsin valla ben gittim bana da söyledi ama karakter ve şu anki anlattıkları kesinlikle doğru burcuda diyorki yorumlarına bakarsanız 17 yaşından beri yorumları çıkıyormuş bir yerde takılıp kalırsanız olmaz tabi illaki o istedi diye yaptırmak gerekmez

Esin için yorum soran arkadaşlar beni götüren arkadaşıma yakın vadede söyledikleri çıkmış, ben daha yeni baktırdım bekliyorum bakalım ben ne sonuc alacagım ama arkadaşım çıkanlara güvenerek beni götürdü.
Bu arada Esin'in çok çok ilginç ayrıntıları (benim bile bilmedigim) söyledigini söyleyeyim.

Bu arada kızlar bir konu daha önce de geçmişti ama yine uyarıyım dedim, (dün yagmura baktırırken yaşadım bunu da ondan tekrar söyleyeyim dedim) fal baktırmaya gidince evliyim ama yüzügü çıkarıyım bakalım evli oldugumu bilecek mi çok saglıklı bir tutum degil gibi, bir takım ipuçları vereceksin karşındakine ki ona göre yorum şekil alsın. Dün yagmur actıgında bekarsın dedi, boşandım diye düzelttim, 1 cocugun var erkek 10-12 yaşlarında diye devam etti. Ama ben boşandıgımı soylemeseydım ileride karşıma çıkacak kişiyi tarif edip şu anda mevcut olan çocugumu ileride dogacagını söyleyecek bu durumda fal tamamen yanlış çıkacaktı.

Bu esin nerdeydi canım?

ya kızlar aysun tam nerdeydi bu kadıköyde olan? bi de ne kadara bakıyodu? hazırlanıp çıkıcam gitmişken bulabilirsem belki giderim dedim. insallah bilen biri cevap yazar ben evden çıkana kadar

bu meseleye erkek kadın olarak bakma. "her ilişkide aktif pasif var, eşcinsel olmasak da". bu sözü çok severim. ben üzüldüm ama benim üzdüğüm de çok olmuştur.

Kadın erkek olarak bakma derken, seni tam olarak anlayamadığımı düşünüyorum canım... Ama bana kimse kadınlarla erkeklerin kafasının aynı çalıştığını söyleyemez, böyle bir teze de asla, kat'a katılmam :)) Yani eğer kastın buysa... boshayallersmile

Erkekler bize göre çok daha düz mantıktalar, mayalarında yok ince ince düşünmek... Mesela bana en basitinden bir cümle kursa, ben onun altından binbir tane anlam çıkarabilirim. Oysa o sadece bir cümle kurmuştur. :bbo:

Erkek cinsi bencillikten anlıyor. Biz kılı kırk yarıyoruz, böyle desem acaba kırılır mı, böyle yapsam acaba hakkımda ne düşünür vs... Hiç öyle ince ince düşünmeyeceksin. Öncelikle kendini düşüneceksin, kendini ön planda tutacaksın. Tabi odunlaşmaya da gerek yok. O ayarı tutturmak, orta yolu bulmak lazım... O vakit çok kıymetli oluyorsun işte :)) Zira ben bu ayarı tutturduktan sonra eskisi gibi üzülmediğimi, üzülenin genelde karşı taraf olduğunu farkettim... Ama ben erkekleri üzmek için özel bir çaba da sarfetmiyorum. 'Ne ekersen onu biçersin', benim her hareketimde öncelikli mantığım budur...

Bu arada bu sözü, "her ilişkide aktif pasif var, eşcinsel olmasak da", ben de çok sevdim :lepi:

elbette farklıdır. aynı olamaz. bu konuda bir itirazım yok. ben davranışlar açısından benzerlik oluyor diyorum. ne kadınlar var, belki biz de yapmışızdır, gidip nerede serseri biri var ona yöneliyor. ama gerçekten seven birisi olunca kaçıyor. bunu demek istedim.

slm kızlar daha önce bahsetmiştim bakırköyde arzu ve şenay çok iyi bakıo diyee..geçenlerde yıne gıttım zuhal dıe bı bayan başlamışşş oda süper baktıı verdıgı tarıhler fln var sabırsızlıkla beklıorum..:)gıtmek ısteyenlere tawsıe edıyorum.

arzu ve şenay nerde telini atarmısın bana

Esin hakkında sorulmuş, nohut oda bakla sofa küçük bir evi var (satın almaya gitmiyorsunuz ama öyle kocaman bir şey beklemeyin diye dedim) aile ortamı hatta bir minik oğluşu var aman benim yiyesim geldi:) (aman benim ikinci çocuk zamanım mı geldi acaba ama önce bir koca lazım yaaa:))

Kahveye bakıyor, Silivrikapıda oturuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…