İstanbul'da Fal - Falcılar

arkadaşlar belgin kostak ile ilgili yorumları bende merakla bekliyorum:CüvCüv:
nasıl bakıyor, ne kadar sürüyor bakımı, söyledikleri tutarlı mı? ve en önemlisi gelecek tahminleri nasıl?:sinifsinif:

selincim hoşgeldin aramıza
merak etme bu dilekler hep böyle başlıyor ben de üzgünüm ama sana böyle moral veremeyeceğim sadece şunu anlatmak istiyorum
benimde yıllardır süren fırtınalı bir ilişkim vardı benim için de onla evleneceksin diyen falcılar iyi diğerleri kötüydü hatta onlara bir daha asla gidilmiyordu aylar önce ben de symbolde levente gitmiştim bir küslüğümüzden sonra yine barışcaksınız ama evlenmeyeceksiniz,karşına yeni biri çıkacak bunu unutacaksın dedi

merak ediyodum levent herkesi kafasındaki insanla evlendiriyo mu diye demek ki tersini söyledikleri de varmış demek ki herkese aynı şeyi söylemiyomuş :kedi:

Merhaba hanımlar,
Bu benim foruma ilk yazışım olacak. googleda aratırken buldum ve 6 ayı okudum nerdeyse.

Fal maceram 1.5 aya dayanıyor ve sevdiğim kişi benden ayrıldıktan sonra bu maceraya atıldım. Sırayla başlıyım.

1. gittiğim dejavu cafede Nihaldi. Şans eseri gittim. Çok pozitif biri hep iyi şeyler söylüyor. Karşısına süprizle çıkacaksın. 1 seneye kadar evleneceksiniz gibi bir tabir kullandı. Tarifi çok uygundu. Hatta bu yüzden o an inanmıştım. Çıkarken mutlu ayrılıyorsunuz. Söylediğine dair herhangi birşey gelişmedi. Fakat fala baktıktan sonra o, sevdiğim kişi gelip etkilendiği biri olduğunu söyledi.

2. gittiğim kişi bu etkilendim dediğim insandan sonra yine dejavu cafedeki Nagehandı. İlginç biri. Bir süre düşünüp pat pat saymaya başladı. Nihal gibi çok iyi betimledi sevdiğim kişiyi. O da 2 aya kadar seni arıyacak sabırlı ol seni seviyor dedi. Onunla ilgili anlattığı şeyler doğruydu. Hatta onu tanıyor mu falan dedim. O da 1 seneye kadar evleneceksiniz dedi. Nihalle tutarlıydı bu. Ben tabi baya bi umutlandım. Nagehan içinde bulunduğum durumu birebir anlatmıştı bana sanki. 2 dileğin var ama onun dönmesini diğer meseleden daha çok istiyorsun gibi. Hatta ona birinden etkilendiğini söyleyince, kıskandırmak için söylemiş olabilir mi dedi. isim bilmeye çalışıyor. Biraz zorlanıyor. Çıkarken mutlu ayrıldım.

3. gittiğim kişi yine dejavu cafedeki yiğit idi. Yiğit sert mizaçlı biri dövecekmiş gibi anlatıyor ve sanki senin geleceğini yaşamış gibi anlatıyor. O da çok iyi bir şekilde bu sevdiğim insanı ve aramızda geçenleri tarif etti. Ve seni arıyacak dedi fakat evlilik yok dedi. sonra dilek tutturdu bana. 1 den 10 a kadar sayı tut dedi. Tuttum. Şu mu dedi. Bildi. ama tuttuğum dilek ile bana evlilik yok falı çelişiyordu. Kendisine ilettim. geri dönecek ama evlilik yok dedi. Diğer falcılarınız bunu dedi şunu dedi dedim. Sen bana inan dedi. Kendinden çok emin yani. Biraz demoralize oldum. Beni kendine inandırdı. Sonra tabi falcı arayışına devam ettim :) işallah falı çıkmaz. :)

4. falcı geçtiğimiz hafta sonu symboldeki tarıktı. Sabırlar 1.5 saat bekleyip baktırdım. Diğerlerine göre çok farklı geldi. Şaşırdım oldukça. Ama diğerleri sıkkınsın diyip bunu ilişkiye bağlarken, sanki hiç böyle bi sıkıntım yokmuş gibi fala başladı. ve işle ilgili birşeyler anlatmaya başladı. ve öyle olmamasına rağmen hayatımın tüm sorunu buymuş gibi davrandı. İlişkiye gelince çok ufak bi yerde faso verdi. Uzun süren bi ilişki de mi diye sordu. Geri kalanı sanki sevdiğim kişinin laflarıyla onu anlattı. Bizzat onun cümlelerini kullandı. Ve karakter olarak birebir çizdi onu. Bana geri arıyacağını yine bişeyler deneyeceğimizi ama olmayacağını Yiğit bey gibi yeni biri ile tanıştırılacağımı (tanıştırılmak lafını ikisini de kullandı. Tanışacaksın demedi) söyledi. Aralarında en çok şaşırtan Tarık oldu. onun ağzından çıkan lafları kullanması şaşırttı beni. Umarım falı çıkmaz :)

5. falcı en son gittiğim. Melekler kahvesi Selda idi. Falı anlatarak başlıyım. Yine aynı şekilde beni arıyacağını, ve ilişkiyi yoluna koyacağımızı anlattı. Bana dair karakter tahlilleri çoğunlukla tuttu. Tarota bakarak depresyondasın diyen tek kişi oydu. ve evet doğru. Sevdiğim kişiye dair onun da anlattıkları muhteşemdi. Selda da onun lafları ile onu bana anlattı. Ve merak etme arıyacak dedi. İlişkiyi de şu tarihe kadar yoluna koyacaksınız dedi. Türlerine göre fincana bi kere bakıp kapamaması hoşuma gitti. Hissetmeye çalışmıyor. Baya baya fincanın her yerine baktı. Ve olanaklı şeyler söyledi hep. Birilerini anlattığında "aha bu şu" gibi çıkartabiliyordum. Enerjisi çok güçlü sohbeti tatlı birisi. Eğer anlattıkları tutarsa hep gitmek isterim. İşallah tutar.

Özet: hepsi geri arıyacak seni dedi. Bu konuda hepsi mütabık birbiriyle :) bekliyorum. 2 aya kadar ararsa bunu size hatırlatıp yazacağım. Aramazsa hepsinin üstüne bi çizgi çekebiliriz :) 3 kadın falcının falı benim için olumlu 2 erkek falcınınki ise olumsuz. Sizden şimdi tarık ve yiğit hakkında "söyledikleri çıkmıyor merak etme" gibisinden mesajlar bekliyorum:)

Açıkçası ben döneceğini ve arıyacağını dahi sanmıyorum. Ama umudumu koruyorum. Beklemedeyim. Fala gelince bu bir süreç ve terapi gibi geliyor bana. bi seansına 120 liradan terapiye gitmektense 80 lira harcadım şu ana kadar.

Şu kadarını söyliyim, iyi şeyler söyleyen falcılara rağbet edin. Çünkü iyi şeylerle bilinçaltınızı doldurursanız bilinçaltınız sizden bağımsız olarak çalışıp istediğiniz şeyi elde etmek için harekete geçer. Arıyacak mı, aramıyacak mı? önemli değil gerçekten önemli olan doğru ya da yanlış, inandığınız şey için bir savaş vermek ve ben her gün dua ederek kendimi olumlu olması için motive ediyorum. Size de tavsiye ederim.

Size naçizane tavsiyem bir insanla hayatınızın her anını doldurmayın derim. Tabiki sevmek güzel ama bunu hayatın diğer alanlarının etkilemesini izin vermeyin çünkü o vakit o insan için şansınız daha çok azalıyor. Birey olarak dik durduğunuz kadar beğenilirsiniz.

Son olarak yorumlarınızı merak ediyorum. Arıyıp aramıyacağı konusunda :) ve özellikle tarık ile yiğitinki tutmaz, selda iyidir gibi yorumlarınızı bekliyorum :)))

Bu arada Gül hanıma baktıracaktım vazgeçtim. Belki çok canım isterse baktırırım. :) Fal maceramı Gaziosmanpaşadaki bir tarotçuyla bitireceğim. Eğer beğenirsem size haber ederim. Tabi bedava bakacak eş dost hariç. Bi kaç arkadaşımdan sağlam fallar duydum. :)

kimdir bu emel hanım. emel cafe internette yok bulamadım. söyledikleri çıkıyor mu? emel cafe nerede? pozitif olması açısından ilgimi çekti :)

Ha bi de falı açıklamak sizce falı etkiliyor mu kızlar? bu konuda yorumlarınızı bekliyorum :)

selam..tarot baktırdın mı?bende gop ta oturuyorum ama bılmem pek burda ne var ne yok sadece meydanda emıraga carsısının ıcınde bırısı varmıs dıye duymustum ama dogrulugundan emın degılım bahsettıgın orası mı,memnun kaldın mı?

Kizlar. Bugun sonunda Tarik a gidebildik.Yasimi ve ismimi sordu ve anlatmaya basladi,su an sevgilim olmadigini,erkek arkadasimla ne zaman ayrildigimi ,neden ayrildigimi ki ayrilik nedenimiz oyle tahmin edilebilicek bir durum kesinlikle degil,onun kisiligini ve bana karsi su an ne hissettigini ki ne hissettigini biliyorum aynen Tarigin anlattigi gibi ve muhtemel olacaklari anlatti bana.'Izlar acik acik anlatamiyorum cunku anlatinca gerceklesmiycegini dusunurum ama Yigit ne dediyse aynisini soyledi yani 2 insanin anlatimi bu kadar mi ayni olur,dan dan kafama vurdu gercekleri,ben ilk defa gittigim icin belkide elektrigimiz tuttu ama bi insan bu kadar mi dogru soyler,gelecekle ilgili soylediklerini bekleyip gorucez ancak su an ve gecmiste cok basarili ki ben zorlayan,tepki vermeyen bve gfali zor bakilan bir insan olmama ragmen.

cep telefonu var bende özel mesaj atmayı deniyorum ama olmuyor bir fikrin var mı?

Son düzenleme:
selintortum ben de senin gibi aşk acısıyla giriştim bu fal işine. Her falcı duymak istediklerimi söyledi. Arada bir tane istisna çıktı ki o kişinin de dediği hiçbir şey gerçek olmadı zaten, bu yüzden salladım onu. Geriye kalan hep olumlu yorumlar, hep geri gelecek demeler vs. Gerçekten boş yere umut. Çünkü neredeyse 1,5 yıl olacak ilişkim biteli. Ve ben bittiği günden beri bu işlerle uğraştım. Gel gör ki sonuç bir hiç. Elde var sıfır.
Aylar geçti, yılı buldu... Hiçbir şey olmadı, olmuyor... Sonunda öyle bir noktaya geldim ki, artık gelse umrumda olmaz. Bitirdim bile. Bu yüzden benim hiç inancım kalmadı. Bizzat çok uzun bir süre tecrübe etmiş biriyim artık. En son 3 hafta önce gitmiştim sanırım eski falcıma... Yine aynı hikaye... Geri gelecek, seni düşünüyor falan... sempatiksalakcinni Artık komik geliyor yani.
Umarım sen istediğin mutluluğa kavuşursun. Ama bence önüne bak, bel bağlama bu konuda falcılara.
Zaten forumda bir başka kullanıcı sırf falcılar geri gelecek dedi diye, sevdiği kişiyi beklemiş ama iş işten geçmiş ve gelen giden olmamış. Bu anlamda olumsuz etkilenmeler de olabiliyor böyle... Çok yazık oluyor geçen zamana. :nazar:

Kizlar. Bugun sonunda Tarik a gidebildik.Yasimi ve ismimi sordu ve anlatmaya basladi,su an sevgilim olmadigini,erkek arkadasimla ne zaman ayrildigimi ,neden ayrildigimi ki ayrilik nedenimiz oyle tahmin edilebilicek bir durum kesinlikle degil,onun kisiligini ve bana karsi su an ne hissettigini ki ne hissettigini biliyorum aynen Tarigin anlattigi gibi ve muhtemel olacaklari anlatti bana.'Izlar acik acik anlatamiyorum cunku anlatinca gerceklesmiycegini dusunurum ama Yigit ne dediyse aynisini soyledi yani 2 insanin anlatimi bu kadar mi ayni olur,dan dan kafama vurdu gercekleri,ben ilk defa gittigim icin belkide elektrigimiz tuttu ama bi insan bu kadar mi dogru soyler,gelecekle ilgili soylediklerini bekleyip gorucez ancak su an ve gecmiste cok basarili ki ben zorlayan,tepki vermeyen bve gfali zor bakilan bir insan olmama ragmen.

herkese merhaba..

evet bu akşam bende arkadaşım ile tarik a gittik:)
öncellikle şunu söylemek istiyorum...sembol de tam saatine rendevu yok..ama gideceğiniz saaten bi kaç saat evelsi telefon açarsanız ve gideceğiniz saat için rendevu yaptırırsanız...çok fazla beklemiyorsunuz...biz gittiğimzde...10 kişi vardı...rezervasyon yaptırdığımız için 5 kişi den sonra sıra bize geldi...bilginize:)

fal'a gelince...çok memnun kaldım:)...şu an ki durumumu...yani ilişkimi süper bildi...ne fazlası var...ne eksik....gelecek ile yorumlar mantıklı..ama bakmak lazım tabii...
kişi olarak sempati...ama mesafeli..
tarık gerçekten denemeye değer bence...

Tarık kaça bakıyor peki?

kızlar size gittiğim günden beri tarık diyorum ama bir türlü beni dinlemiyorsunuz ve sadece 12.5 tle bakıyor üstelik taksimde yorulmadan etmeden bence denemeye değer ve kesinlikle yanlış hayır diyeceğiniz birşey söylemiyor
amaaaaaa şu da var ki gelecek için yine de ben bel bağlamayın derim

kızlar size gittiğim günden beri tarık diyorum ama bir türlü beni dinlemiyorsunuz ve sadece 12.5 tle bakıyor üstelik taksimde yorulmadan etmeden bence denemeye değer ve kesinlikle yanlış hayır diyeceğiniz birşey söylemiyor
amaaaaaa şu da var ki gelecek için yine de ben bel bağlamayın derim

Tarığın anlatıp ta yok hayır dediğim hiçbirşey olmadı açıkcası,nasıl biliyor ,insan merak etmiyor değil.Ben zaten hayatımı fallara göre yönlendirmiyorum ancak söylediklerini kayıt ettim unuturum diye tekrar dinledikten sonra diyorum ki gerçekten çok başarılı....

Alla Allaaahh... Şaşırıyorum yahu... Kızlar aynı Tarık'tan bahsediyoruz di mi? Taksim Symbol Tarık?

Alla Allaaahh... Şaşırıyorum yahu... Kızlar aynı Tarık'tan bahsediyoruz di mi? Taksim Symbol Tarık?

Evet aynı Tarık..Ben ilk defa gittim dün ama gerçekten başarılıydı yani şöyle anlatıyım atsa benim durumumu tutturamazdı anca bir şeyler görüyorsa çıkardı bunlar.

Evet aynı Tarık..Ben ilk defa gittim dün ama gerçekten başarılıydı yani şöyle anlatıyım atsa benim durumumu tutturamazdı anca bir şeyler görüyorsa çıkardı bunlar.

Enteresan ya... İstanbul'a geldiğimde Tarık'a bir şans daha mı versem diye düşünmeye başladım sempatiksalakcinni

selintortum ben de senin gibi aşk acısıyla giriştim bu fal işine. Her falcı duymak istediklerimi söyledi. Arada bir tane istisna çıktı ki o kişinin de dediği hiçbir şey gerçek olmadı zaten, bu yüzden salladım onu. Geriye kalan hep olumlu yorumlar, hep geri gelecek demeler vs. Gerçekten boş yere umut. Çünkü neredeyse 1,5 yıl olacak ilişkim biteli. Ve ben bittiği günden beri bu işlerle uğraştım. Gel gör ki sonuç bir hiç. Elde var sıfır.
Aylar geçti, yılı buldu... Hiçbir şey olmadı, olmuyor... Sonunda öyle bir noktaya geldim ki, artık gelse umrumda olmaz. Bitirdim bile. Bu yüzden benim hiç inancım kalmadı. Bizzat çok uzun bir süre tecrübe etmiş biriyim artık. En son 3 hafta önce gitmiştim sanırım eski falcıma... Yine aynı hikaye... Geri gelecek, seni düşünüyor falan... sempatiksalakcinni Artık komik geliyor yani.
Umarım sen istediğin mutluluğa kavuşursun. Ama bence önüne bak, bel bağlama bu konuda falcılara.
Zaten forumda bir başka kullanıcı sırf falcılar geri gelecek dedi diye, sevdiği kişiyi beklemiş ama iş işten geçmiş ve gelen giden olmamış. Bu anlamda olumsuz etkilenmeler de olabiliyor böyle... Çok yazık oluyor geçen zamana. :nazar:

rahman a gittim. baya olumsuz şeyler söyledi. ben de sildim o kişiyi msn mden falan. ama rahman da o seni arıcak dedi. etti 6 :)

X