İstanbul Bahçeci doktor önerisi? (Acil)

Ne demek inşallah bu defa bebeğinize kavuşursunuz

Amin inşallah hepimiz için hayırlısı kolaylıkla olsun
Kalanı transfer edeceğiz herhalde biraz kendime gelince
Sen ne yaptın doktorunla görüştün mü
Ben doktorumla konuştum histeroskopi için bir transfer daha bekleyebiliriz o olumsuz olursa histeroskopi yaparız dedi ama rahimde görünmeyen bişey varsa ikinci transferimde boşa gitsin istemiyorum o konuda kafam çok karışık ona karar vermeye çalışıyorum şuan

Bana da doktorum biz hep embriyo‘daki genetiğe yöneldik rahim de ultrasonda veya filmde görülen bir problem yoktu dedi
Histeroskopi tabii ki daha detaylı bir inceleme dedi ben de riske atmak istemiyorum yaptırdıktan sonra transfer ettireceğim

Arkadaşlar bu histereskopi ne için yapılıyor?Merak ettim her isteyene yaparlar mı yoksa rahimde bir sorun olunca mı yaparlar? Benim kist miyom yada herhangi bir sorun yok rahimde tuplerde açık bana gerek varmi yaptırmaya? Yararlı biseyse bende soyliyim doktora bana da yapsın.

Biz genetik yaptırmadığımız için doktorum muhtemelen onun genetiği kötü olduğu için tutmadı dedi. Biz ona yoruyoruz negatifi. Sizin tabi o da temiz olduğu için geriye sadece rahim kalıyo

Canım ultrason ve rahimde görünmeyen miyom polip yada iltihaplar histeroskopide görünüyor. Genelde 2 veya 3 başarısız deneme sonrası öneriliyor. Aynı zamanda rahime çizik atılarak rahimin yenilenmesini ve bebeğin daha iyi tutunma şansını az da olsa arttırıyor. Benimde biliyosun ilki negatif oldu bende şuan kararsızım.

Vallahi canım bende de görünen hiçbir şey yok rahim filmi temiz, tüpleri açık polip,miyom hiçbir şey yok şimdiye kadar düşüklerim olduğunda hep embriyo da genetik sorun olduğu düşünülmüştü bu defa transfer edilen embriyo’da pgt den sağlıklı geldi
Doktorum rahim embriyoyu yabancı algılamaması için bağışıklık ile ilgili serum verdi pıhtılaşma için kan sulandırıcı iğne ve coraspin kullandım yani yapılacak her şey yapıldı bana söylediği rahimi daha detaylı araştırmamız gerekiyor dedi bunun yolu da histeroskopi dedi

Anladım canım sağol ben bunu bir sorayım bakayım benim doktora

Sağol canım bende sorayım bakım doktor ne diyecek bana

Amin canım ya valla ne zor işlermis bunlar. tubbebek annelerini şimdi daha iyi anlıyorum neler yaşadıklarını.
Gerçekten çok çok zor işler 5 yıldır evliyim 4 yıldır mücadelem sürüyor
Normal yolla olan 3 tane gebeliğim kalp atışı durması nedeniyle sona erdi.1 tane kimyasal olmuştu ,geçen sene tüp bebek denedik genetikten hiç sağlıklı gelmediği için iptal oldu bu sene 2 tane geldi işte biri yine kimyasal oldu bilmiyorum artık nasıl yapacağız
1 embriyom kaldı

Allah yardımcımız olsun insallah gerçekten hem maddi hem manevi olarak çok zorlu bir yolculuk. Rabbim en kısa zamanda çifter çifter evlatlarla doldursun yuvanı. Bende 3 yıldır evliyim hiç hamile bile kalmadım görünürde hiç bir sorun da yok bütün testleri yaptırdık hersey normal sorun yok olur dediler olmadı. Bir aşılama 1 tubbebek yaptık gene yok gene yok. Ben geç evlendim sadece ileri yaş sorun bende. Ne bileyim adet olduğum süre her zaman hamile olurum sandım ama öyle değilmiş. ünlülerin nasıl oluyor hemen onlarda ileri yaşta mesela Aslı enverle yaşıtız kadın benden sonra evlendi hemen oldu. Ezgi mola,Demet evgar daha bir sürü ünlü var ileri yaşta. Onlara etki etmiyor heralde bu ileri yaş bir bize mi etki ediyor anlamdım ki.

Âmin inşallah bekleyen herkesin Rabbim kucağına doldursun benim de problemim yaş ama yaşıma göre yumurta rezerv ve kalitemde gayet iyi eşimde de bir problem yok
biz sizinle aynı yastayiz ben de geç evlendim böyle bir şey yaşayacağım aklımın ucundan geçmezdi. Sizin hiç olmamış benim de oluyor hevesim içimde kalıyor pozitif gördüğüme sevinemiyorum hiç tutmasa razıyım “mış gibi” olması daha yorucu Yok iki katına çıkacak mı sonra kalbi atacak mı atmaya devam edecek mi

Hangisi daha zor bilemedim valla hiç hamile bile kalamadım hiç korunmadimda. Kaç tane doktor gezdim yaşına göre yumurtalıkların iyi dediler hormonlar iyi rahimde sorun yok tüpler açık eeee o zaman niye olmuyor diyorum ileri yaşta olduğun için diyorlar. 37 den beri uğraşıyorum 40 girecem sonbaharda hala yok.

Aynen gerçekten hangisi daha zor ben de bilmiyorum hiç hamile kalamamak mı yoksa tutmaması mı. Beta hCG de 5 bile göremedim idrar testleri zaten travmam oldu artık

Aynen gerçekten hangisi daha zor ben de bilmiyorum hiç hamile kalamamak mı yoksa tutmaması mı. Beta hCG de 5 bile göremedim idrar testleri zaten travmam oldu artık
Bende aynı durumdayım maksimum gördüğüm beta 2.30. Ne kadar büyük bir mucizeymis doğal kendiliğinden hamile kalmak anlamazdım sıradan gelirdi ama bunları yaşayınca farkına vardım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…