işe yaramıs....

Slm kizlar yarın Alcam hayit tohumu.Perşembe adetimin 5.gunü olcak icmeye basliycam ins .bebek olsun diye kullancam ama onun haricinde adetim cok agrili olur o gecsin diye bide tuylenme ve kist icinde icecem kısacası doğruysa baya isime yariycak ins ise yarar:)

Dogum kontrol hapi ile birlikte kullanan varmış cnm troite bence iyi gelir niye dersen hormon dengeleyiciymis Bide sonuçta bitki ilaç gibi zararı olmaz sanki:)

Bu cuma doktor kotrolüm var, doktora danışayım bakalım ne diyecek:)

Sor cnm burayada geri yaz:)genelde doktorlar kızar bu tarz seylere benimki arkadasımda çikolata kıstı var soğan kuru içeyimmi diye sormuş izin vermemiş ama arkadasım 3 ay kullandı ve ise yaradı:KK66: ama kimi doktorlarda bitkileri öneriyor bakalım senin doktor nediycek:)

öncelikle hepinize merhabalar
ben hayıt hapı kullandım ismi agnucaston
o ay hamile kaldım
sizlere ümit olsun diye yazıyorum
bir de hipotiroid varken zararı olur mu demişler
bende de var hipotiroit
hiçbir sorun yaşamadım, ikisini yakın zamanlarda içme
hayıtı akşama doğru iç
bende prolaktin yüksekliği vardı onun için kullanmıştım
ama herşeye devam resmen

öncelikle hepinize merhabalar
ben hayıt hapı kullandım ismi agnucaston
o ay hamile kaldım
sizlere ümit olsun diye yazıyorum
bir de hipotiroid varken zararı olur mu demişler
bende de var hipotiroit
hiçbir sorun yaşamadım, ikisini yakın zamanlarda içme
hayıtı akşama doğru iç
bende prolaktin yüksekliği vardı onun için kullanmıştım
ama herşeye devam resmen

canım yaa ınsallah bızdede ıse yarar bende hatıt tohumu ıcıyorum 2 gun oldu aktar bırde esıme macun vermıs hayıt tohumuyla hazırladıgı çayın ıcıne katsın demıs bakalım bı umıt basladık artık şifa Allahtan inşallah bızlerde bebıslerımızı alırız kucagımıza....

Bende bugun aldım hayit tohumu.yemekten sonra ilk bardağımı icecem ins Rabbim emeklerimizi bosa çıkarmaz :)

Sor cnm burayada geri yaz:)genelde doktorlar kızar bu tarz seylere benimki arkadasımda çikolata kıstı var soğan kuru içeyimmi diye sormuş izin vermemiş ama arkadasım 3 ay kullandı ve ise yaradı:KK66: ama kimi doktorlarda bitkileri öneriyor bakalım senin doktor nediycek:)

Bugün doktor kontrolüme gittim, hayıtı da sordum, tiroit için zararı yok ama hamile kalmak için yarar var mı bilemem dedi. :)

hayıtı nasıl kullanıyorsunuz ben tohum olarak aldım. bu tohumlarınıda içecekmiyiz.küçük küçük tohumları var.

X