İş yerimde Buldugum büyüler kağıtlar Çok fena şeyler Mune abla ne olur banlama 😐

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
K

Ben özellikle bana yapmışlar diye bi iddiada bulunmadım ama etkilendim
Cüzdan olayıyla neden dalga geçiliyor
Normal hayatta böyle şeyler aklımın ucuna dahi getirmem ama o yazılardan sonra etkilendim
Hayir hayir getirirsiniz, siz su anda bir seye tutunmaya calisiyorsunuz psikolojik olarak ve buna tutunmussunuz, kiiii ruyalarinizi konuya dahil edip o sekilde dusunmenizin sebebi de bu. Belki de isyerinde bir seylerin ters gittigini hissettiginiz icin (gorusmedeki sorular, tavirlar vs sizi huzursuz etti ama tam konduramiyorsunuz bir sey) korkunclu ruyalar goruyorsunuz, fikir yani, olamaz mi?

Dalga geçilecek bir konu değil hattini bil bence
Gayette dalga geçilecek bişey bence. Yasak olduğunu bilip ihlal ettiğin şey için sempatiklik yaptığını düşünmen çooooook komik. Zaten banlamacaksın o yüzden bana cevap verip zaman kaybetme derim. Senin için yararlı yorumları oku

Allahım düzelir inş. Çok amin
Bu zincire ben de katılayım nolur. Zeynos kendine iyi bak yeni banın mübarek olsun.
[/QUOTE]
Haydaa güldünüz güldünüz bak ne oldu
[/QUOTE]
Kendimi durduramıyorum.
[/QUOTE]
Sitenin bile ayarları bozuldu yasak kardeşim yazmayın şöyle konular

Sempatiklik mi yapmışım yani öylemi düşünmüşüm?inan Bu aklımın ucuna bile gelmedi
Ben saygımı bozmuyorum farkındaysan
Hayır yani senin şahsına bi konu açmadımki yorumunu yapıp geçseydin kafi böyle didik didik yorum yapmanda garip

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…