İş yerimde Buldugum büyüler kağıtlar Çok fena şeyler Mune abla ne olur banlama 😐

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar yazılanları ve atılan emojileri hayretle okuyorum. Bu konunun yasak olduğunu bildiğiniz halde sayfalarca yorum yapmışsınız. Üstüne bu konu yasak diyene topluca beğenmedim, kızgın emojileri atmak hayrete düşürdü beni. Mune Mune
Mune abla nolur banlama var bi de. Ne kadar da sempatik.

Çantanın cüzdanın neden açıldıgını bende bilmiyorum manevi olarak zarar veriyor bana zararı bu oldu. Kovmaya çalışmıyorlar zaten. Belkide etkileri altına almakdır amaçları
:KK53:
bundan sonra etkim altina almak istedigim her personelin cantasini ve cuzdanini acip, etrafina arapca yazilar birakacagim. Korkup kacmazsa bizimdir diyip bagrima basacagim:KK70:

boyle anlatinca cok degisik bir personel eleme sistemi gibi gorunuyor degil mi?
Konu sahibi lutfen inanmayin, itibar etmeyin bu tur seylere. Dini inanciniz geregi inaniyor olsaniz bile, size su soruyu sorup akli selime davet ediyorum:

“neden siz? Neden isyeri? Neden isyerinde siz?” Sizi, size buyu yapmayi gerektirecek kadar tanimiyorlar bile sizi (hadi diyelim boyle bir ihtimal var 🤦🏼‍♀️)

Ben de beğenmedim. Ama ben korkan bir insan evladının konusuna saygısz ve fütursuzca hakaret vari cümleler yazdığınz için beğenmedim. Konu sahibiyle şu konuya kadar hiç yorum dahi yapmş değilim.. İthamlarınızı kendinize saklayınız.. Ayrıca insanları kırıp, rencide ederek yorum yapmak çok mu normal ki kendenizi normal görüyorsunuz. Saldırmadan gayet seviyeli ve saygılı bir şekilde yorumunuzu yapıp geçersiniz. Konu sahbnin psikolojisine kadar laf etmek neden yani ? Anlamş değilim..
arkadaşlarından biri de sizsiniz zaten.konuyu önceden konuştunuz yasak olsa da açacağım dedi konu sahibi banlanırsam da banlanırım dedi.mune hanım zaten okuyacak değerlendirecek herşeyii siz merak etmeyin hiçç :KK53:
[/QUOTE]
Hıımmm ok . Sen daha iyi biliyorsun beni benden evet 😂😂😂

arkadaşlarından biri de sizsiniz zaten.konuyu önceden konuştunuz yasak olsa da açacağım dedi konu sahibi banlanırsam da banlanırım dedi.mune hanım zaten okuyacak değerlendirecek herşeyii siz merak etmeyin hiçç :KK53:
Hıımmm ok . Sen daha iyi biliyorsun beni benden evet 😂😂😂
[/QUOTE]
araştırmacı gazeteci gibiyimdir huyum kurusunnn :KK53:

yamuk olup olmadıkları ortaya çıkıyor

İlk görüşmenizdeki soruları ve söyledikleri normal mi geldi size? Yamukluk yok muydu o görüşmede?

Siz belki doğrudan illegal bir is yapmazsınız ama o çatı altında olduğunuz için sizin de başınız yanar. Büyüden önce bunları düşünün.

Konumla iyi eğlendin
yok neden eğleneyimm bence siz olayları olduğundan farklı yorumlamışsınız.yukarda bir üye yazmış arapça yazının büyü olduğu ne belli adamlar zaten arapça biliyormuş iş sözleşmesi ya da işle ilgili gizli bir not olabilir.cüzdanınızda art niyet için ve kimlik bilgilerinizi ele geçirmek için kurcalandı bence.sizi yönlendirip illegal işlerde kullanmak isteyebilirler ben öyle yorumladım.o yüzden bir önce ayrılın ordan telefonlarını da engelleyin gitsin

Arkadaşlar yazılanları ve atılan emojileri hayretle okuyorum. Bu konunun yasak olduğunu bildiğin halde sayfalarca yorum yapmışsınız. Üstüne bu konu yasak diyene topluca beğenmedim, kızgın emojileri atmak hayrete düşürdü beni. Mune Mune
K
:KK53:
bundan sonra etkim altina almak istedigim her personelin cantasini ve cuzdanini acip, etrafina arapca yazilar birakacagim. Korkup kacmazsa bizimdir diyip bagrima basacagim:KK70:

boyle anlatinca cok degisik bir personel eleme sistemi gibi gorunuyor degil mi?
Konu sahibi lutfen inanmayin, itibar etmeyin bu tur seylere. Dini inanciniz geregi inaniyor olsaniz bile, size su soruyu sorup akli selime davet ediyorum:

“neden siz? Neden isyeri? Neden isyerinde siz?” Sizi, size buyu yapmayi gerektirecek kadar tanimiyorlar bile sizi (hadi diyelim boyle bir ihtimal var 🤦🏼‍♀️)
Ben özellikle bana yapmışlar diye bi iddiada bulunmadım ama etkilendim
Cüzdan olayıyla neden dalga geçiliyor
Normal hayatta böyle şeyler aklımın ucuna dahi getirmem ama o yazılardan sonra etkilendim

Ben de beğenmedim. Ama ben korkan bir insan evladının konusuna saygısz ve fütursuzca hakaret vari cümleler yazdığınz için beğenmedim. Konu sahibiyle şu konuya kadar hiç yorum dahi yapmş değilim.. İthamlarınızı kendinize saklayınız.. Ayrıca insanları kırıp, rencide ederek yorum yapmak çok mu normal ki kendenizi normal görüyorsunuz. Saldırmadan gayet seviyeli ve saygılı bir şekilde yorumunuzu yapıp geçersiniz. Konu sahbnin psikolojisine kadar laf etmek neden yani ? Anlamş değilim..
Ben şuan ağlayarak yorum yazıyorum benim psikolojim bozuk olabilir bu ayıp değil. Ama bu konuda psikolojim bozuk değil kim olsa oda korkardı Çünkü var yapılıyor. Peygamber efendimiz bile dememişmi nazar büyü haktır diye şu yaptıkları hakaretleri hakedecek birşey yazmadım yada yapmadım 😢
[/QUOTE]
Üzme kendini canım. Baksana arkadaşlığımız hiç olmadığı halde bizim hakkımızda bile ithamda bulunabiliyorlar. Kimileri inanır kimileri inanmaz. İnanana da saygı duymak yasaksa rencide etmeden şikayet edip geçilmesi gerekirken kırmayı ve üzmeyi daha reva görüyorlar.. Herkes bu hayatta kalbinin ekmeğini yer.. sen kendine dikkat et o iş yerinder biranönce ayrılmaya bak. Boşver buradaki insanları

Ben şuan ağlayarak yorum yazıyorum benim psikolojim bozuk olabilir bu ayıp değil. Ama bu konuda psikolojim bozuk değil kim olsa oda korkardı Çünkü var yapılıyor. Peygamber efendimiz bile dememişmi nazar büyü haktır diye şu yaptıkları hakaretleri hakedecek birşey yazmadım yada yapmadım 😢
Üzme kendini canım. Baksana arkadaşlığımız hiç olmadığı halde bizim hakkımızda bile ithamda bulunabiliyorlar. Kimileri inanır kimileri inanmaz. İnanana da saygı duymak yasaksa rencide etmeden şikayet edip geçilmesi gerekirken kırmayı ve üzmeyi daha reva görüyorlar.. Herkes bu hayatta kalbinin ekmeğini yer.. sen kendine dikkat et o iş yerinder biranönce ayrılmaya bak. Boşver buradaki insanları
[/QUOTE]
Allah aşkına nasıl bozdum alıntıyı okunmuyor yaa 😅

Allah aşkına nasıl bozdum alıntıyı okunmuyor yaa 😅
[/QUOTE]
Vallahi bende bilmiyorum 😂

• Komik
Reactions: H M
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X