İş yerimde Buldugum büyüler kağıtlar Çok fena şeyler Mune abla ne olur banlama 😐

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sempatiklik mi yapmışım yani öylemi düşünmüşüm?inan Bu aklımın ucuna bile gelmedi
Ben saygımı bozmuyorum farkındaysan
Hayır yani senin şahsına bi konu açmadımki yorumunu yapıp geçseydin kafi böyle didik didik yorum yapmanda garip
Ne didik didiği kız 😀 başlığına istinaden yazdım ben konuyu okumaya bile gerek kalmadı yani 😀 anlıyorum ama seni de çok şeyapma.
ha ayrıca şahsıma da konu açma derim o da yasak 😛😛

Sempatiklik mi yapmışım yani öylemi düşünmüşüm?inan Bu aklımın ucuna bile gelmedi
Hayır yani senin şahsına bi konu açmadımki yorumunu yapıp geçseydin kafi böyle didik didik yorum yapmanda garip
Cunku boyle cinli perili, dogaustu seyler iceren konular ile dini konular yasak. Yassaahhhhh kardesim yassahhhhh :KK53: Hem kurallara uymayip hem de anlayis beklemenizse komik olan kisim iste

ben sizi tekrar uyarayım dayım avukattır bir çok hikaye dinledim ondan yıllar boyuncaa.bu adamlarda tehlikeli büyü müyü hikayee yok öyle bir durum .sizin işe ihtiyacınız olduğunu bildikleri için iyi bir kariyer yükselme iş öğretme vs. yalanlarıyla yasadışı işler yaptırtacak olabilirlerr.hiç mi haber kanalı reality prpgramları izlemiyorsunuz.oralarda bu tür konularr tonlaaa.insanların kimlik bilgileriyle neler yapılıyor neler bir bilseniz

ben sizi tekrar uyarayım dayım avukattır bir çok hikaye dinledim ondan yıllar boyuncaa.bu adamlarda tehlikeli büyü müyü hikayee yok öyle bir durum .sizin işe ihtiyacınız olduğunu bildikleri için iyi bir kariyer yükselme iş öğretme vs. yalanlarıyla yasadışı işler yaptırtacak olabilirlerr.hiç mi haber kanalı reality prpgramları izlemiyorsunuz.oralarda bu tür konularr tonlaaa.insanların kimlik bilgileriyle neler yapılıyor neler bir bilseniz
Ben özellikle bana yapmışlar demiyorum zaten ama etkilendim manevi olarak çok huzursuz oldum
Uyarınız için teşekkürler

Direk aklıma PALU ailesi geldi

Ben işin yasak kısmına bir şey demeyeceğim. Sadece bence orada yasadışı bir şeyler dönüyor, başınıza bela almadan ya da o kişileri musallat etmeden ya da görmemeniz duymamanız gereken şeylere şahit olmadan işten ayrılın. Şeffaf kurumları tercih edin.
Haklısınız bende en kısa zamanda ayrılacagım

Ben özellikle bana yapmışlar demiyorum zaten ama etkilendim manevi olarak çok huzursuz oldum
Uyarınız için teşekkürler
bu tür insanlar çeneleriyle ve bazı tuzaklarla insanları öyle bir manipüle ederler ki bir süre sonra her dediklerine inanırsınız maaleseff.burda kadınlar sizi korumak için uyarıyor .ve sizden büyük çok şey görmüş bir kadın olarak da şunu derim.asıl dost gerçekleri söyleyendir dostluğu bozulma pahasına.ben böyle dostlarım sayesinde mutlu ve huzurluyum .siz de hayat boyu iyilerle karşılaşın umarım.iyi geceler

bu tür insanlar çeneleriyle ve bazı tuzaklarla insanları öyle bir manipüle ederler ki bir süre sonra her dediklerine inanırsınız maaleseff.burda kadınlar sizi korumak için uyarıyor .ve sizden büyük çok şey görmüş bir kadın olarak da şunu derim.asıl dost gerçekleri söyleyendir dostluğu bozulma pahasına.ben böyle dostlarım sayesinde mutlu ve huzurluyum .siz de hayat boyu iyilerle karşılaşın umarım.iyi geceler
Teşekkür ederim Allah Razı olsun iyi geceler 🌺

Konu sahibi arkadaş büyü diye birşey var maalesef ama size neden yapsınlar ki tahminimce orada çalışanlardan biri sizi korkutup kaçırmak istemiş bence oyun oynamışlar yoksa size neden büyü yapmak istesinler ki bir daha gitmeyin sağlığınız psikolojiniz için gitmeyin

konu yasak sitede ayrıca akıllara zarar bir konu ama bazı üyeler ısrarla akıl veriyorrr bunlara inanıyorsa acil psikyatr ya da psikoloğa gitmeli diyorum tekrardan
Kuran'da hem büyü hemde cinlerden bahsedilmiştir, hatta cin süresi bile vardır. Psikolojik değildir böyle şeyler, ayetlerle sabittir. Inanmayan ya islamdan habersizdir ya da......

Konu sahibesi size tavsiyem o işten derhal ayrılın, Allah korusun size de musallat olmasınlar. Ayrıca korunma ayetlerini sabah, akşam mutlaka okuyun.

Kuran'da hem büyü hemde cinlerden bahsedilmiştir, hatta cin süresi bile vardır. Psikolojik değildir böyle şeyler, ayetlerle sabittir. Inanmayan ya islamdan habersizdir ya da......

Konu sahibesi size tavsiyem o işten derhal ayrılın, Allah korusun size de musallat olmasınlar. Ayrıca korunma ayetlerini sabah, akşam mutlaka okuyun.
O zaman siz herkesin musluman oldugunu dusunuyorsunuz? Halbuki bu site tum inanislardan ya da inanmayislardan uye barindiriyor. Bu tarz konular bu yuzden yasak zaten

Son düzenleme:

arkadaşım o yazdıklarını biz de biliyoruz ve inanıyoruz ama burda yazanlar gibi değill o işş.konu sahibi tuzağa düşürülmek isteniyor nesini anlamıyorsunuz hala bununnnn

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X