İş yerimde Buldugum büyüler kağıtlar Çok fena şeyler Mune abla ne olur banlama 😐

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yani normal insanlar böyle yapar. Bu cümleleri sorgularlar en azından bi. Hele böyle bi zamanda...

Sen de gizli Monica Bellucci fanisin galiba direk profiline bakmışsın!
Senin yaptığını da tasvip etmiyor bu forum soyliyeyimde
o sizin fikriniz dini konu ve büyü konusu açmak yasak site kurulduğundan beri ben onu bilir onu söylerimmm .yasaksız konu mu ki düzgün yorum yapayımm

Ne alakası var anlamadım. Profil sayfasina girince hersey kabak gibi ortada. Bende orda yazdığını gördüm.
Konuyu görünce de girip baktım.
Tasvip edilmeyen ne anlamadım
Diğer kişiyi alintiladigi yazıya size yazılmış gibi cevap vermeniz garip çift hesap mı kullaniyorsunuz?

Daha önceki iş yerim felan değil!! Algı yaratıp durma yeteri kadar kalp kırdın lütfen benim senin gibi acımasız kalp kıran böyle dalga geçerek muamele yapan insanlara cvp verecek zamanım ve gücüm yok.

Ben var anlamamak konuyu.

Tek anladigim kisim, onu da yanlis anlamisim yorumlardan gordugum de. Yine de benim takilacagim konu su, birisi 3 kez cuzdaninizi karistirmis, hic tpeki vermemissiniz, abiler kim bu terbiyesiz dememissiniz. Neden?
Bariz sekilde kisisel esyalariniz is yerinde karistirilmis, tek basina istifa sebebi.

Ya açıkçası yok istedıgım her şeyi sormadan yapacaksın yok burdan çıkmayacaksın demesine rağmen siz işi kabul etmişsiniz

büyü mü korkuttu sizi asıl şu söylemlerden korkup işe girmemek gerekıyordu baştan
Büyüyü kim koyduysa herhalde iyiliğiniz için yapmıstır adam o kadar anormal şey demiş yine de işe geldi

bari kızcagızı buradan kurtaralım demek için diye düşündüm artık

ciddi olmak gerekirse bence korkutmak için ha ben olsam işler bu duruma gelmeden direkt çıkrdım

o beğenmedim etiketleyenler var ya konu sahibinin arkadaşları .onlarla önceden konuştu bu konuyu açacağını yasak olsa da açacağım dedi profilinde var.daha önceki işyerindekilerde fuhuş çetesi çıkıp şu an içerdelermiş aynen bunlar yazıyor profilinde
[/QUOTE]
Ben de beğenmedim. Ama ben korkan bir insan evladının konusuna saygısz ve fütursuzca hakaret vari cümleler yazdığınz için beğenmedim. Konu sahibiyle şu konuya kadar hiç yorum dahi yapmş değilim.. İthamlarınızı kendinize saklayınız.. Ayrıca insanları kırıp, rencide ederek yorum yapmak çok mu normal ki kendenizi normal görüyorsunuz. Saldırmadan gayet seviyeli ve saygılı bir şekilde yorumunuzu yapıp geçersiniz. Konu sahbnin psikolojisine kadar laf etmek neden yani ? Anlamş değilim..

Yetkili kişiyle pazartesi konuşucam zaten. Tepki vermediğimi nerden biliyorsunuz

Ben işi kabul etmedimki
O işi kabul etseydim idari bölümde olucaktım
Ayrılıcam.

Daha önceki iş yerim felan değil!! Algı yaratıp durma yeteri kadar kalp kırdın lütfen benim senin gibi acımasız kalp kıran böyle dalga geçerek muamele yapan insanlara cvp verecek zamanım ve gücüm yok.
dalga asla geçmiyorumm neden geçeyim konu yasaklı sitede diyorum ve siz de takıntılı hale gelmişsiniz bu büyü rüya olaylarına .bunları kim normal görür allahaşkına

Ben de beğenmedim. Ama ben korkan bir insan evladının konusuna saygısz ve fütursuzca hakaret vari cümleler yazdığınz için beğenmedim. Konu sahibiyle şu konuya kadar hiç yorum dahi yapmş değilim.. İthamlarınızı kendinize saklayınız.. Ayrıca insanları kırıp, rencide ederek yorum yapmak çok mu normal ki kendenizi normal görüyorsunuz. Saldırmadan gayet seviyeli ve saygılı bir şekilde yorumunuzu yapıp geçersiniz. Konu sahbnin psikolojisine kadar laf etmek neden yani ? Anlamş değilim..
[/QUOTE]
Ben şuan ağlayarak yorum yazıyorum benim psikolojim bozuk olabilir bu ayıp değil. Ama bu konuda psikolojim bozuk değil kim olsa oda korkardı Çünkü var yapılıyor. Peygamber efendimiz bile dememişmi nazar büyü haktır diye şu yaptıkları hakaretleri hakedecek birşey yazmadım yada yapmadım

[/QUOTE]
arkadaşlarından biri de sizsiniz zaten.konuyu önceden konuştunuz yasak olsa da açacağım dedi konu sahibi banlanırsam da banlanırım dedi.mune hanım zaten okuyacak değerlendirecek herşeyii siz merak etmeyin hiçç

Yetkili kişiyle pazartesi konuşucam zaten. Tepki vermediğimi nerden biliyorsunuz

Yazdiginiz konudan elbette ki, nereden bilecegim.
Atlamissiniz belki de yazmayi da bu nedir simdi! Ben size hesap soruyor falan degilim, konunuzu yorumluyorum. Sinirlisiniz anliyorum ama bana catmayin isterseniz. Amacimiz yardimci olmak.

Şimdi bu herifler dış ticaret yapıyorlar bana bi teklif geldi gel biz seni yetiştirelim diyorlar. E kürtçemde var adamlar ırak iran birsürü kürt dili olan adamlarla ticaret yapıyorlar ama o yanmış kağıttan sonra bilemedim ve yetiştirirsek pırakmayız dediler. En son yine birileri böyle gel yetiştirelim demişlerdi şimdi fuhuştan içerdeler.Ama beni Allah korudu çünkü ben yamuklarla yola çıkmam

dün yazdiginiz mesaj bu. O kısımda da bir değişik seyler var fuhus muhus bundan onceymis. Burada bu yazi simdi bu konu bana çok tuhaf geldi. Anlamlandiramadim hiç dediklerinizi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…