İş yerimde Buldugum büyüler kağıtlar Çok fena şeyler Mune abla ne olur banlama 😐

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bence işyerine girmeden öncede bozuktu psikoloji
Pardon da ne kadar tanıyorsunuz zeynosu?
Psikolojinin önceden bozuk olduğuna siz karar veremezsiniz. Kötü günler yaşamış Olabilir evet. Herkes illaki kötü zamanlar yaşıyor. Yaşamıştır... Ona bakarsan hepimizin psikolojisi bozuk yaşadığımız bu zaman içersine bakarsak.. Ben bile yaşıyorum ama kimse bana psikolojisi zaten bozuktu diyemez.. Bunu önceden psikolojisi bozuktu zaten diye gelip burda yazmanıza hakkınız yok. Yaşadığı olay konusunu bizimle paylaşmak istedi ve bizde gereken cevabı verdik zaten.
bence işyerine girmeden öncede bozuktu psikoloji

Yahu seni ilgilendiren bir durummu ne laf yetiştermeye çalışıyorsun yorumunu yaptın bitti

Beni huzursuz ettiği için zaten kabul etmedim

konu yasak sitede ayrıca akıllara zarar bir konu ama bazı üyeler ısrarla akıl veriyorrr bunlara inanıyorsa acil psikyatr ya da psikoloğa gitmeli diyorum tekrardan

Valla bence de bir tarafın psikolojisi bozuk konu sahibesi mi şirkettekiler mi çözemedim konu sahibesinin normal olduğunu varsauarak manyahlardan kaç dedim

Okuyorum okuyorum olayları birbirine bağlayamıyorum.

Cidden siz ne düşünüyorsunuz? Büyü yaptılarsa çanta niye açılıyor, yani çanta açılınca noluyor, ne tür bir büyü kime ne faydası var?

O ablanın doğum tarihinizi sorması akrep ne alaka , valla anlamadım. Sizi niye kovmaya çalışsınlar zaten en başta işe almazlardı hayır dediğinizde. Siz ne düşündünüz sonuç olarak?

Çantanın cüzdanın neden açıldıgını bende bilmiyorum manevi olarak zarar veriyor bana zararı bu oldu. Kovmaya çalışmıyorlar zaten. Belkide etkileri altına almakdır amaçları

Doğum tarihinin sebebini söylemek isterdim ama ban yerim diye korkuyorum çatlayacağım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…