İş yerimde Buldugum büyüler kağıtlar Çok fena şeyler Mune abla ne olur banlama 😐

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
22 yillik uluslarasi ticaret profesyoneli olan biri olarak size su iki cumlenin mealini diyeyim: Kacakcilik yapiliyor. Yasal olmayan isler donuyor. Nacizane tavsiyem olabildigince hizli ayrilmaniz.
Yorumunuz için çok teşekkür ediyorum bazı arkadaşlar ciddiye almıyorlar ama hayatta herşey olabiliyor

çoğu kesim inanmasada nr yazıkki büyü diye birşey var yapanı Allah kahretsin. Rüyanızda akrep görmeniz , kadının doğum tarihinizi sormadı bana hiç normal gelmedi ne yazıkki bir cami imamına danışın o size yol gösterecektir
Kesinlikle..
Ben hergün korkunç rüyalar görüyorum bu işe girdim gireli psikolojim alt üst oldu
Keşke o kağıdları eline hiç almasaydın 😔Kessinlikle o işten direk ayrıl psikolojini bozuyorlar ve orda belli ki kimse normal değil alışılagelmiş bir durum var.. Herkes farkında gizlemeye çalışıyorlar.
Zaten çok normal karşıladılar benim sesim titriyordu bu ne derken onlar da çok sakinlerdi, ayrılıcam

Kesinlikle..
Ben hergün korkunç rüyalar görüyorum bu işe girdim gireli psikolojim alt üst oldu

Zaten çok normal karşıladılar benim sesim titriyordu bu ne derken onlar da çok sakinlerdi, ayrılıcam
Canım o iş yerinden ayrılmalısın. Ve dediğim gibibir. Cami imamına danış rüya görmen psikolojik değil bence. Ya bunu yapanda yaptıranda Allah kahretsin . çok kötü birşey ya

Kesinlikle..

Bol bol dua oku canım uyumadan önce..
Psikolojin bu işten daha önemli unutma.

allah akıl fikir versinn insanlar nelerle uğraşıyor pandemi de siz nelerle
Sana birşey diyeyimmi inan şu yazdıgın çok yersiz psikolojim ne durumda biliyormusun acaba insanlar nelerle uğraşıyor diyorsun ben neler le uğraşıyorum biliyomusun aç biraz oku bu yazdıgım şeyler var yapıyorlar işte
Seninde gözünün önündeki çantanın içindeki cüzdan fermuarı habire açılsaydı sende belki anlardın bu durumu. Ben keyfimden konu açmadım

Sana birşey diyeyimmi inan şu yazdıgın çok yersiz psikolojim ne durumda biliyormusun acaba insanlar nelerle uğraşıyor diyorsun ben neler le uğraşıyorum biliyomusun aç biraz oku bu yazdıgım şeyler var yapıyorlar işte
Seninde gözünün önündeki çantanın içindeki cüzdan fermuarı habire açılsaydı sende belki anlardın bu durumu. Ben keyfimden konu açmadım
senin konunda sadece cüzdan açılması yok .hadi o kötü niyetli bir çalışanın işi diyelimm sen de büyüler rüyalarr saçma sapan hikayeler var farkında mısın?sitede yasak bu konu demek ki uygun bulmuyor yöneticiler de .sen neyi ispatlamaya çalışıyorsun ki halaaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X