İş yerimde Buldugum büyüler kağıtlar Çok fena şeyler Mune abla ne olur banlama 😐

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Resmî olarak oraya işe başlamış mıydın? Herhangi bir şeye imza attın mı? İşe başlama esnasında senin kimliğini ve fotokopisini aldılar mı? Bir avukata sor istersen. C ceycey0406 dayısı avukatmış. İşe gitmeden belki noterden şu nedenle işe şu görevle başlamıştım ama ayrılıyorum gibi belki bir uyarı niteliğinde ihtarname göndermen gerekir. Adamlar belli ki kanunsuz, tuhaf işler yapıyor ve seni de kafeslemeye çalışmışlar. Senin kimliğini vs kullanıp her şeyi senin üzerine yıkma durumu vs olabilir. Kimlik kaybeden veya TC kimlik nosu ile adına yeni kimlik- sahte çıkarılan, banka kredisi çekilen, halkında şikayet edilen vs insanlar oluyor. Geri kalan konu ile ilgili zaten kişiler yazmış. Bence iyi niyetli yazılan her şeyi oku ve uygula. Ama önceliğin bunlardan usulüne uygun bir şekilde kurtulman.
Ben cv bile bırakmadım imzada atmadım
Bunların daha önceki işyeri farklı yerdeymiş baya iş yapan bi firma ben en kısa zamanda ayrılıcam ordan cüzdanı açan parayıda alırdı bi insan neden başkasının cüzdanını açarki kimliğimde ordaydı ama o sırada yetkili hiç kimse yoktu

Resmî olarak oraya işe başlamış mıydın? Herhangi bir şeye imza attın mı? İşe başlama esnasında senin kimliğini ve fotokopisini aldılar mı? Bir avukata sor istersen. C ceycey0406 dayısı avukatmış. İşe gitmeden belki noterden şu nedenle işe şu görevle başlamıştım ama ayrılıyorum gibi belki bir uyarı niteliğinde ihtarname göndermen gerekir. Sizi etiketledim eğer mümkünse sorabildiniz dayınıza belki faydası olacak ek şeyler söyler.
Adamlar belli ki kanunsuz, tuhaf işler yapıyor ve seni de kafeslemeye çalışmışlar. Senin kimliğini vs kullanıp her şeyi senin üzerine yıkma durumu vs olabilir. Kimlik kaybeden veya TC kimlik nosu ile adına yeni kimlik- sahte çıkarılan, banka kredisi çekilen, halkında şikayet edilen vs insanlar oluyor. Geri kalan konu ile ilgili zaten kişiler yazmış. Bence iyi niyetli yazılan her şeyi oku ve uygula. Ama önceliğin bunlardan usulüne uygun bir şekilde kurtulman.
bir de şunu dedi dayım:işe giriş belgesi sigorta vs işlemlerini biz yaparız diyip boş kağıda ya da başka yazılarla doldurulabilecek şekilde bir kağıda veya evrak a asla imza atmasın

Bunların daha önceki işyeri farklı yerdeymiş baya iş yapan bi firma ben en kısa zamanda ayrılıcam ordan cüzdanı açan parayıda alırdı bi insan neden başkasının cüzdanını açarki kimliğimde ordaydı ama o sırada yetkili hiç kimse yoktu

Kimliğinizin resmini çekebilirler. Bakın diğer anlatımlarınız da hoş değil. Oraya gitmeden ayrılın. Bir ay çalışmanız bile önemli değil. Para vs düşünmeyin.

amaçları para değil ki zaten senin cüzdanında kaç para olacak bend e en fazla 150 olur gerisi kredi kartıdır mesela.seni merak etmişler araştırmak hakkında bilgi edinmek için cüzdanı karıştırmışlar başka açıklaması olamaz

amaçları para değil ki zaten senin cüzdanında kaç para olacak bend e en fazla 150 olur gerisi kredi kartıdır mesela.seni merak etmişler araştırmak hakkında bilgi edinmek için cüzdanı karıştırmışlar başka açıklaması olamaz
Amacı para olan parayı alırdı zaten Bugün yönetici bayan bana zeynep sen kaç doğumlusun dedi çok dikkatimi çekti ama şunuda ekliyeyim işe başlamadan önce bu bayan benim gözlerime baktı derin derin sende bi ışık var sen 1 ay sonra bana geliceksin xhanım sizinle birşey konuşabilirimiyiz diyceksin dedi o sıradada ortagı yani o adam bana bakıp şarkı söylüyordu ben aptallık yapıp işe başladım ama zararın neresinden dönlürse kardır

Zeynep canım cüzdanının içine iyice baktın mı? Bi kağıt bi farklı birşey gördün mü?
Ve bence o cüzdanı at çöpe yenisini al.
İştende çık kurtul bu huzursuzluktan.

Rüyada akrep görmek, azılı bir düşmanla karşılaşılacağı manasına gelir. Rüyada akrebin kendisini ısırdığını görmek, düşmandan zarar görüleceği anlamında yorumlanır. Akrebi öldürdüğünü görmek ise bu düşmandan zarar görmeden kurtulmayı ifade eder.(alıntıdır)

Amacı para olan parayı alırdı zaten Bugün yönetici bayan bana zeynep sen kaç doğumlusun dedi çok dikkatimi çekti ama şunuda ekliyeyim işe başlamadan önce bu bayan benim gözlerime baktı derin derin sende bi ışık var sen 1 ay sonra bana geliceksin xhanım sizinle birşey konuşabilirimiyiz diyceksin dedi o sıradada ortagı yani o adam bana bakıp şarkı söylüyordu ben aptallık yapıp işe başladım ama zararın neresinden dönlürse kardır
Adamlar daha ne desin sana minareyi çalan kılıfını hazırlamış işte 🤭

En başta adam sana burdan hiç çıkmicaksın tamam mı demiş.. sonra iyi madem normal işçi sayalım seni demiş.. Sen normal bir iş yerinde değilsin farkındamısın? Diğer süregelen olaylarda tuhaf ve sen hala ordaysan ben birşey demicem.Bela geliyorum diyor demiş...

neyse boşver başına kötü bir şey mi geldi hayırrrrr.buraya konu açtın bilgilendin ama yasaklı konu açtın maalesef keşke başka şekilde yazsaydınn .diğer iş başvurularında daha dikkatli olursun olur biter.iyi geceler

neyse boşver başına kötü bir şey mi geldi hayırrrrr.buraya konu açtın bilgilendin ama yasaklı konu açtın maalesef keşke başka şekilde yazsaydınn .diğer iş başvurularında daha dikkatli olursun olur biter.iyi geceler
Teşekkür ederim yorumlarınızı dikkate alacagım. İyi geceler 🌺

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X