Bölgesel İncelme İp atlayarak bacaklarımızı inceltelim mi?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
İpin kalitesizi kalitelisi olmaz.Sonuçta sana lazım olan hareket etmek.Gidip spor malzemeleri satan yerden de alsan,pazardan da alsan yapacağın hareket yine aynı.Ben gittim ne alırsan 1 lira olan mağazadan aldım.

kızlar bir ipe tutupta 40 lira vereceğinize 20-30 lira daha fazla verip bir trambolin alsanız çok daha mantıklı olmazmı?bizim evde var hem ip atlamak kadar yormuyor hemde çok eğlenceli streste atıyorsunuz birde bağırsak sisteminizede iyi geliyormuş yani diyet yüzünden kabızlık çeken varsa aranızda.ha birde evde ip atlarken alt kattakiler kapıya gelmiyormu:)trambolinle öyle gürültüde olmaz

Kızlar bende bacaklarım için ip atlamaya karar verdim de bacakta kas yapıyomuş , şimdi benim zaten bacaklar kalın iyice şişirir diye korkuyorum..ama kimileri de diyoki bacagı incecik yapıyo o kalın yeride evet kas yapıyo ama lönbür lönbür salllanmıyo en azından daha fit daha güzel duruyo, aynı zamanda selülit de yok ediyo, varis varsa onuda yok ediyomuş..bacaklar çok güzel duruyomuş...ben 1 ay atlicam bakALIM ne oluyoruz... :KK9:

Ben ip atlamak istiyorum bacaklarımı inceltmek için ama kas yapma olayı korkuttu beni. Çok kas yapar mı acaba?

Arkadaşlar ip atlamak çok da sağlıklı değil bacaklar için. Diz kapaklarınıza yük biniyor sonuçta. Yaptığım bilinçsiz sporlar yüzünden menisküsünü yırtmış bir kişi olarak dikkatli olun derim.

selam
kızlar ben bugüne kadar diyet veya herhangi bir sporla ilgili, kullananlar veya yapanların sonucu yazdığını görmedim.herkes ya bugün başlıyor yada yarın başlayacak:)
daha hiç 3aydır ip atlıyorum,veya 2aydır diyet yaptım ve şu kadar kilo verdim yazısı okumak nasip olmadı bana.
bu arada bende kendime örnek alacağım birini arıyorumda ondan gerginim:)
ip atlayarak sonuç alan biri varmı?metabolizmayı hızlandırıyormuş ve en kolay kalori yaktıran şey ip atlamakmış.saatte 1000(BİN) kaloriden fazla yaktırıyormuş.göbek,bel,kalça,bacak için idealmiş....ha birde haftada 1kg garanti verdiriyormuş.
ben biraz daha bakınıyım ,yapabileceğim birşey bulursam paylaşırım,herkese kolay gelsin...

bende araştırdım ip atlayarak zayıflayan varmı bulamadım...ip atlamaya başladım eğer zayıflarsam örnek olmak için yazacağım : ) bugün 3. günüm

Ben de ip atlayarak kilo vermek istiyorum. Haftada kaç kilo verilir acaba? deneyen varsa paylaşabilir mi lütfen? sezeryandan sonra biraz göbek kaldı bende...

çocukken çok ip atlardım,ip oyunları oynardım.bacaklarım inceydi.şimdii maalesef:KK50:bence faydalı olabilir de kim atlayacak:KK24:

Bugünden itibaren bende başlıyorum bacaklarım vücuduma ve kiloma göre oldukça orantısız düzenli şekilde yapacağım umarım incelir.

Bende diyete basladım, gecen kış 10 kilodan fazla vermiştim... Yine aldım tabi ki, pazartesi basladım diyete 3 gündür sıkı diyet ve günde 200-300 civarı ip atlıyorum.. Bakalım görecegiz sonucları.. Ben yazarım 1 hafta sonra, hemen fayda etmez ama.. :KK36:

X