İntiharın eşiğindeyim.. :'(

Senin enn buyuk,hatan,kendini desifre etmen olmus.keske biraz agzini tutsaydin.sen nefsine uymussun gorusmussun bi cok kisiyle ama onemli olan hatani anlaman we towbe etmen.allahin nerhameti sonsuz we surekli towbeler et dogru yola erersin kalbini temizledikten sonra emin ol.umodini yitirme.onemli olan inanmak we inanarak towbe etmek.inanmazsin zaten bu towbelerinin anlami kalmaz allah sonsuzz merhametlilerin merhametlisisidir bunu,unutma we herseye ragmen sukur et..

Lütfen kendine gel ve insanlarin ne dedigini dinleme . herkes hata yapar mühim olan hatani anlamak ve ondan dönmek bu dünyada hatasiz bir kul bulamazsin .. baskalarinin ne dedigi ne yaptigi önemli degil önemli olan sensin senin hayatin görüsün! Tabikide cocugun yuvan olacak ALLAH in izniyle sende güzel bir anne olacaksin .

Kendine teşhis koymayı bırak da bir uzman yardımı al ..bu daha yararlı olur ..şimdi bir ileri bir geri gidiyorsun ve doğal olarak ilerleyemiyorsun. Zamanı durduramazsın, o ,senin gibi yerinde saymaz. O sebeple uzman yardımı alarak hayatı bir yerlerden yakalamaya çalış ..

Kimseyi ilgilendirmez ne yaptığın ne yaşadığın ..başkalarının ne düşündüğü de seni ilgilendirmez. .yoluna bak ,kimseyi umursama ..intihar edilecek bir durum yok ..günahından önce ,yasayamacaklarini düşün ..

Sürekli ayrıldım erkek arkadaşlarımdan yürütemedim hiç bir ilişkiyi kul hakkına giriyor bu ama :/

Evet olabilir ama senin kücüklügünden beri psikolojin normal degilmiski yani aklin yerinde degilmis simdi farkina vardigin icin kendini suclamaman lazim.

offf kızım ya.. inşallah fake değilsindir;
kendine gel, daracık bir çevrede dapdar bir kafada yetişmekten hep bunlar.
bu saydıkların namussuzluk olsaydı erkek ırkının yeryüzünden silinmesi gerekirdi.
dünyanın bütün saçmalıklarını kadınlara yıkmaktan vazgeçin artık.

Depresyon yaşıyorsun belli ki... bi kere intihari sil kafandan o cok kolay olan yol. Açıktan liseni bitir ve mutlaka bi universite kazan hele bide bölümün iyi oldu mu o arkandan gülen herkes nasibini almış olacak. Ailemin yüzünü yere indirdim diyorsun ya calis cok calis guzel bi okul oku eminim onlarda mutlu olacaktir. Karsda zamaninda ssk da çayı bi abi vardi o donemin bashekimi bu çocuğu odasindan kovdu akrabalarinin yaninda ezikledi cocuk işi gücü bıraktı ders calisti tip fakultesi kazandi ve geri dönüp o bashekimin yerine bashekim olarak görevlendirildi. Sana belki ilham olur. Demem o ki calis ve kendine bi hayat kur. Herkes evlenmek zorunda degil bunu da yaz aklının bi köşesine. Benim tek gecelik iliskiler yasayan bi arkadasim vardi ve kadının mesleği iyi diye ağzını açan olmazdi ve şuan evli cokta mutlu. Onemli olan kendine biseyler katabilmen. Hemen ders çalış yapabilirsin kendine inan.

Depresyonun en ağırını yaşıyorum hemde Öyle yapmaya çalışacağım kardeşim ama sosyal fobi vs var bende okusam da geliştireceğime inanmıyorum kendimi hem o kadının mesleği neydi peki ?

Senin bu saydığın şeyleri insanlar mutlu şımarık. Hayatlarinda keyfine yapıyor ve f... olmuyor sen mutsuz olduğunda yaptığın için mi kendini öyle adlandiriyorsun yapmaaa.

Sen kötü bi insan değilsin emin ol seni hor gören insanlar bunların kaç katını yapmistir ama kimse bilmiyordur senin tek eksiğin içinde tutamamis hepsini anlatmissin keşke anlatmasaydin her insanın hayatında hataları olur kendini gecmisinle yargılama önüne bak ve insanları umursama umarım hersey güzel olur

Kötü bir insan değilsin, bazı hatalar yapmışsın belki ama artık farkındasın ve tövbe edip önüne bakmalısın. Kendi başına başaramıyorsan psikolojik destek al, yaşadığın yerde sıkıntı oluyorsa da ordan ayrılmaya çalış, ama artık geriye değil ileriye bak
Allah yardımcın olsun

İçten bir tövbeyi Rabbim affederken insanlara ne oluyor ? Ki sen etrafındakileri çok mu temiz sanıyorsun ? Asla öyle şeyler düşünme herseye yeniden başlayabilirsin kendini geliştirmek düzeltmek senin elinde . Çok bunalmissin belli ki Rabbime yakın ol sen içten tövbeni et hersey yoluna girecektir ona Sığın o seni senden iyi bilen oldu ki intihar etsen Rabbinin yasağını cignesen ne olacak daha kötü . Silkelen ve kendine gel

Sen iyi bı insansın kötülüğün kendine olmuş kötü bı insan olsan bunları dusunmezdin

Hayatın için bı yerden sıfırdan baslaman gerek kendin için.

Herşey insanlar için canm.kimse masum degil tertemiz degil hepimizin hataları günahları var.hatasız kul olmaz diye boşunamı demişler.bak doğru yoluda bulmuşsun Allah'a sıgın zamana bırak ölene kadar herkes seni konuscak degil ya sen suçluluk psikolojisiyle fazla alınganlık yapıyorsun belkide

Yaptığın hatalar kendine zarar vermis..Baskalarina degil...Rabbi mız insanların günah işlemesine izin vermiş, doğrulup Kendi'ne yönelsin diye..INSALLAH dosdoğru bir yönelişle Ona yönelirsin..Rabbi 'm SANA yolunu buldurur zaten.

Keşke bu kadar basit olsa başka şehirlerdende netten çok konuştuğum oldu hem herkes biliyor hepsi söylese kime inanacak bana mı onlara mı
Ben anlamadım cinsel ilişkiye girdiğin sevgililerin anlatıyorlar mı yani ben Lisalove la yattım kalktım diye.Nasıl böyle yayıldı herkesin kulagına çok garip

Herkes hata yapar. Zaten insanın yaratılış amacıda bu değil mi? Kendine gel lütfen toparlan henüz hiçbirşey için geç değil. Gerçekten hayatta daha kötü şeyler var.

Artık bir yerden başla açıktan okumaya devam et bi işe gir gerekirse yaşadığın yerden uzaklaş. (Çalışıp para biriktirip 5 6 ay gittiğin iş imkanı olan bir yerde rahat edersin) sosyal ortamlara girebilirsin. Kurslara gidebilirsin el işi müzik aleti spor bir şeye yönelmelisin.

Lütfen hayat bu kadar basit değil son vermek için. Önemli olan ders almak ve sen bunu başarmışsın şimdi ayaģa kalkabilirsin. Güçlü ol insanlar ne derlerse desinler.

Bilirsin ağzı olan herkes konuşur. Iyi olsan çok iyi saf bu derler kötü olsan ahlaksız yani hel bi kusur bulurlar. Önemli olan onları duymamak.

Bu hayay bize bir kere veriliyor. Düştüğünde yılma tekrar kalk....

Yolumu buldum zaten ama neye yarar kimsem Yok ailemden başka beni seven dağıttım kirlettim kendimi çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…