İntiharın eşiğindeyim.. :'(

Bi kağıt al eline ve bundan sonraki yaşamında hedeflerini yaz.. bi işe gir mutlaka saçını boyat spora başla ... Yeni bi başlangıç yap herşeye... önemli olan hatanı anlaman. Geçmişte yaşadığın şeylerden ( ilerde eşin olcak kişide dahil) kimseye bahsetme.. geçmişi bırakmazsan geçmişten kurtulamazsın. Herkes sütten çıkma ak kaşık değil bunuda unutma

Bahsetmemem mümkün değil herkes biliyor canım

Sanıyorsun ki o ilçede bir tek sen bölesin sen diğer çakallar gibi saman altından su yürütemediğin için millet seni konuşmuş.. öncd bil ki kimse devamlı konuşulmuyor. Kendine bir süre ver ve tüm zincirlerini kır. Herşey Zamanla unutulur gider.

İşte ben doğrucu davutluk yaptım hep kimseye yalan söyleyemedim veya gördüler vs başkaları saklıyor gizliyor

Yerinde olsam hiç bilmediğim bir şehre hatta ülkeye gider sil baştan hayat kurmayı denerim. Bundan sonra geri dönülmez hata yapmamaya dikkat et.

Üç maymunu oyna. Üniversite için çalış farklı şehir yaz.(Gidemem demişsin.Anne ve babanla git) Ayrıca önce sen kendine bakış açını değiştir. Hayata bakış açını değiştir.

Gençlikte herkes hata yapar Sen belli ki küçük bir yerde yaşıyorsun ki insanlar her şeyi çabuk duyuyor ama inan önemli olan onların konuştukları değil Çünkü yarın başka şey konuşuyor olacaklar İntihar edersen olan annenle babana olur

Millet aya cikiyor biz hala sevistim gitti namus muhabbeti yapiyoruz...
Cocuk mu kestin? Birine tecavuz mu ettin?
Hirsizlik, dolandiricilik mi yaptin?
Namussuzluk bunlardir, kul hakkina girmektir, iki bekar insan sevisti diye kiyamet kopmaz, hicbir sey olmaz.

Kucuk bi yerde yasiyorsaniz yasadiginiz sehri degistirme imkaniniz var mi?
Liseyi bitirmediysen aciktan tamamla ve üniversiteye hazirlan.Mümkünse şehir disini yaz.Ayaklarinin üzerinde dur bi önce kendine güvenin gelsin.
Kimse dört dörtlük degildir.
Sevişmek ne zamandan beri hata olmuş benim bildiğim hata trafikte olur.
Canin istemiş sevişmişsin kime ne ya kimi ilgilendirir.Hesap vericegin tek bir varlik var o da yüce Allah.
Tövbe et canini bu konu bu kadar sikiyorsa kabul affedip affedilmeyecegini de sen bilemezsin.
Hea benim de aktif bi cinsel hayatim ve ciddi bi iliskim var.Sevgilim benden daha hevesli evlenmeye inan bana.Beni kimse almaz düşüncesine girme evlenenlerin hepsi bakire mi?
Bundan sonra birlikte olucagin adami once iyi bir tani bu konuda ki düşüncelerini el altından bir öğren agzini yokla.
Çok sevdim birini onla yasadim cinsellik dersin hepsini anlatmak zorunda değilsin.
Gunahlarinizi örtün der bi hadiste herşeyi anlatmak zorunda degilsin.

Kendine acimaktan vazgec kalk silkelen. Çalış uret Ailene de destek ol. Bakkala bile cikamiyorken o kadar kişiyle ne ara Nerede ilişki yaşadın onu da anlayamadim

Kendine acimaktan vazgec kalk silkelen. Çalış uret Ailene de destek ol. Bakkala bile cikamiyorken o kadar kişiyle ne ara Nerede ilişki yaşadın onu da anlayamadim
İnternetten tanıştım görüştüm eskiden bu kadar değildim iyice kapandım içime

Artık herşey çok ilerledi sosyal medya falan herkes tanıyor birbirini yaşadığım yerden yapmasam bile duyar öğrenir
Yapma allah askina sosyal medya kullanan herkes birbirini taniyor mu?
Nerden duyucak ya önüne geçip senin sevgilin bunlari bunlari yapmış mi dicekler kim cesaret eder boyle bir şeye deselerse de yalanlarsin olur biter.

Keşke bu kadar basit olsa başka şehirlerdende netten çok konuştuğum oldu hem herkes biliyor hepsi söylese kime inanacak bana mı onlara mı
Yahu büyük sehirlerde kim kimi taniyor sen hep Kanka olan erkeklerle mi takildin?
Herkes niye toplasip anlatsin sevgiline bu insanların isleri güçleri yok mu?

Bence kendinizi çok asagiliyorsunuz önce bir kendinize gelin eğitiminizi tamamlayın ya da bir ise girin çevrenizi değiştirin kendi ayaklarinizin üzerinde durmaya çalışın anne baba da bir yere kadar kimse omur boyu anne baba dibinde yaşamıyor kendinize acımayı bırakıp yeni bir hayata başlamalısınız herşeye rağmen hayat devam ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…