Intermittent Fasting Diyeti İle Zayıflama Deneyimlerimiz

Kesinlikle toparlarsın İF'in en güzel yanı bu, belki yarın tartıda eksi görmezsin ama sonraki gün vermeye devam edersin. Bozduğun zaman sindirimini hızlandıracak bol yeşillik Maydonoz tüketmeye çalış. Bir de hamurişi yediğin için daha çabuk acıkabilirsin 😊
Sorun yok yola devam 😉
Acıkmadım çok şükür. İyi yemişim🤪
İnş. Artı görmem. Eksi görmesem de olur yarın🥺

Günaydın kızlar, benim regl bugun bitti 4. gün durdu 5. gün devam etti görüntüde aşırı bir incelme var ama tartı durumu biliyorsunuz regl bittikten 3- 4 gün sonra gösteriyor o yüzden tartılmıyorum moralim bozulmasın diye ama bence 79 falan oldum :) bugun 16. günüm bakalım neler olacak :KK76:

Merhaba güzel bayanlar bende bu program kilo vermek istiyorum yapan kilo veren arkadaş varsa ne kadar sürede nasıl kilo verdıklerni yazabilirler mi ☺️

Başlangıç 75.1
1.gün 74.7 spor yapmadım
2.gün 74.4 spor yapmadım
3.gün 73.8 spor yapmadım
4.gün 73.8 :KK43: 50 dakika spor yaptım
5.gün 72.6 🤩 65 dakika spor yaptım (45 eliptik, 20 dakika karın egzersizi)
6.gün 72.1 spor yapmadım
7.gün 72.2 spor yapmadım
8.gün 71.9 spor yapmadım
9.gün 71.7 diyet ve spor yapmadım (ne var ne yok yedim) :KK70:
10.gün 71.7 diyet ve spor yapmadım (ne var ne yok yedim) :KK70:
11.gün 71.7 (bugün 07.30 13.00 olarak yine başladım bu hafta artık sporda yapacağım)

Başlangıç 75.1
1.gün 74.7 spor yapmadım
2.gün 74.4 spor yapmadım
3.gün 73.8 spor yapmadım
4.gün 73.8 :KK43: 50 dakika spor yaptım
5.gün 72.6 🤩 65 dakika spor yaptım (45 eliptik, 20 dakika karın egzersizi)
6.gün 72.1 spor yapmadım
7.gün 72.2 spor yapmadım
8.gün 71.9 spor yapmadım
9.gün 71.7 diyet ve spor yapmadım (ne var ne yok yedim) :KK70:
10.gün 71.7 diyet ve spor yapmadım (ne var ne yok yedim) :KK70:
11.gün 71.7 (bugün 07.30 13.00 olarak yine başladım bu hafta artık sporda yapacağım)
Ne var ne yok yedim :KK70: 😂😂😂

HErkese merhaba :KK25:
acaba bana da yer var mıdır buralarda bir yerde :KK68:
bende bugün başladım , kahvaltısız yapacağım ilk hafta 12-8 arası yeme planım var:)
Merhaba :KK25:
Yapmak isteyen herkese yerimiz mevcut :KK68:
başarılar dilerim eğer aceleniz varsa erken saaatlerde yapanlar gözlemlediğim kadarıyla daha çok kilo veriyor :KK76:

Merhaba :KK25:
Yapmak isteyen herkese yerimiz mevcut :KK68:
başarılar dilerim eğer aceleniz varsa erken saaatlerde yapanlar gözlemlediğim kadarıyla daha çok kilo veriyor :KK76:

Çalışıyorum. Eşimle tek öğünümüz akşam o sebeple onu da es geçmek istemedim. Ama ben vücut şaşırsın diye değiştirerek yapacağım saatleri :) öyle çok daha etkili olur diye düşünüyorum.

Bu arada,

171 cm boy
76,7 güncel kilodayım:) hedefim 65.

Daha önce 71,2 kg a kadar düştüm fakat hopp geri aldım :KK70: bu rakamlara 92 den geldiğimin de altını çizeyim :)

kızlarrr dün en son 18:30 da yemiştim bugun de 12 :30 da yiyebildim ve sadece çorba ve 1 köfte ile doymam :KK49:mide küçülmesi sizlerde de oldu değil mi?

bende bugün başladım , kahvaltısız yapacağım ilk hafta 12-8 arası yeme planım var:)
merhaba canım :) başarılar dilerim ilk 5 günü atlat sonra yemek saati gelince bile fark etmiyorsun hatta bugun doyduklarıma inanamadım

Hosgeldin ben de aynisini yapiyorum. Ben baya hissediyorum su an kendimi 1 kilo verdim 2 haftada ama her istedigimi yedim cok abartmadan umarim sen de faydasini gorursun :)

Yemeği az tüketirim de içecek konusunda kendime söz veremiyorum. 77lerden indiğimi düşünürsek bence de güzel 😊 sen de 2 kilo sonra aramızdan ayrılırsın yani muhtemelen 10 gün kadar sonra 🤭
Ay hadi insallah veririm 10 gunde. Bu diyet oncesinde 4 ay ugrastim veremedim. Gelirim buraya ya herkes hedefine ulasip kutlamalar yapilana kadar:)

Merhaba güzel bayanlar bende bu program kilo vermek istiyorum yapan kilo veren arkadaş varsa ne kadar sürede nasıl kilo verdıklerni yazabilirler mi ☺
2 haftada 1 kilo verdim ama duzenli yapmaya bu haftasonu basladim. Onceleri aksam yemegini azaltip sonrasinda hic birsey yemeyerek basladim. Gobegim var karnimi inceltmeye calisiyorum. Hemen hergun spor yapiyorum saglikli besleniyorum ama gobek adete bir demirbas. Bu diyetle sanki biraz azaldi gibi.

X