insanlardan çok bunaldım

sanane senin on yılın mı diycen aslında
evlenip 3 ay sonra ayrılsan daha mı iyiydi
ya bi de gerçekten onlara ne ya

çevrendekilere biptiri çekmen gerekiyo afedersin ama..

5 sene önce ayrılmış olsam daha iyiydi, şimdiye yuvamı kurmuş olurdum.

bi gün bi patlayacağım, evi falan da terk etmem gerekecek.

Bosver insanlari, soruya soruyla karsilik ver ne bileyim sen de cok kisisel alanlarina gir rahatsiz olma rahatsiz et o zaman birakiyorlar

Yani beni gerçekte sevmeyen bi Ada'm seçip evlendiğim için yanlış seçim güya beni çok seviyordu bensiz ölürdü biterdi mavraları atan adamı

yanlış seçim diye bi şey yok. o adam hayatına girdiği için bugün olduğun hale geldin. senin seçimindi. her seçim yapana göre doğrudur. her seçim sahibinin kişiliğine bi şeyler katar. istersen gidersin tekrar denersin, bu da senin seçimindir, sen istediğin içindir, sen doğru bulduğun içindir.

insanlar benim yanlış yaptığımı düşünüyor. ben öyle düşünmüyorum, sadece bu konuda yorum yapma haklarının olmadığını düşünüyorum. o adam benim çocukluğumdu, genç kızlığımdı, kadınlığımdı, anneliğimdi. ben 10 senemi geçirdim, pek çok ilki heyecanı yaşadım. buna yanlış demek kimsenin haddi değil.

seçimlerimizden pişman olabiliriz, ama kendi içimizde yaşarız. başkasının söz söyleme hakkı yok.

anlatabiliyor muyum bilmiyorum.

beni sevmemiş kısmına girmek istemiyorum, kendince sevmiştir. herkes aynı yoğunlukta sevemiyor.

insanlar çok konuşuyor.

X