infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Canim Ben pkoyum,yumurtlama tembelligi vardi sadece. 3 ay klomen tedavisi gordum. Yumurtalarim 20 mm olup catlamisti da.. Dr kesin gozuyle bakiyrdu ama olmadi. Esimde morfolojinin 1 oldugunu ogrendik ve size tup
Bebek sart dediklerinde dunya basima yikilmisti..

3 yillik ewliyiz, son 7aydir doktorlardayiz ve nihayet mutlu son. insallah, saglikla tabi..
Binlerce sukurler olsun,allah cok buyuk... yine de cok bekletmedi bizi. Dr lar araci, yeter ki rabbim ol desin..
En caresiz zamanimda ben neresi olsun,neresi daha iyi acaba diye arastirirken bir anda telf geldi bi dostumuzdan, surda yakinim var orayi dusunur musuz diye.. dunyalar benim olmustu,gozum kapali gittim. o zaman anlamistim nasip olacagini. Hersey kendiliginden gelisti, kafamda kurdugum kotu seylerin hic biri olmadi, nasil izin alicam simdi derken bi baktim iznim onaylanmis, bu yogunlukta hastaneye gidip igne olmam gerektiginde bi baktim mesai saatimde onca yogunluga ragmen hastanedeyim..
Yani, sanki biri benim adıma birileriyle konusmus da bunu idare edin, bununla ilgilenin diye emretmis gibi..

Tup bebek tedavisi cok zor, ben manevi yonden cok daha zorlandim. Is yerim sıkıntı,izin sıkıntı, stres.. kimseyle paylasmadim durumumu. Hepsine ve herkese ragmen yine de tuttu, sukurler olsun..

Gercekten arkadaslar, yasamayan bilemez bunu. Cok zor bir surecten geciyoruz.
allah hepimize gonlumuzden geceni nasip etsin, evlatla sinamasin bizleri, bizlere acısın merhamet etsin, bize nur'undan saglikli sihhhatli evlatlar nasip etsin, icimizdeki umudu sondurmesin.. _amin_
Binlerce kez sukurler olsun..
Canim Ben pkoyum,yumurtlama tembelligi vardi sadece. 3 ay klomen tedavisi gordum. Yumurtalarim 20 mm olup catlamisti da.. Dr kesin gozuyle bakiyrdu ama olmadi. Esimde morfolojinin 1 oldugunu ogrendik ve size tup
Bebek sart dediklerinde dunya basima yikilmisti..

3 yillik ewliyiz, son 7aydir doktorlardayiz ve nihayet mutlu son. insallah, saglikla tabi..
Binlerce sukurler olsun,allah cok buyuk... yine de cok bekletmedi bizi. Dr lar araci, yeter ki rabbim ol desin..
En caresiz zamanimda ben neresi olsun,neresi daha iyi acaba diye arastirirken bir anda telf geldi bi dostumuzdan, surda yakinim var orayi dusunur musuz diye.. dunyalar benim olmustu,gozum kapali gittim. o zaman anlamistim nasip olacagini. Hersey kendiliginden gelisti, kafamda kurdugum kotu seylerin hic biri olmadi, nasil izin alicam simdi derken bi baktim iznim onaylanmis, bu yogunlukta hastaneye gidip igne olmam gerektiginde bi baktim mesai saatimde onca yogunluga ragmen hastanedeyim..
Yani, sanki biri benim adıma birileriyle konusmus da bunu idare edin, bununla ilgilenin diye emretmis gibi..

Tup bebek tedavisi cok zor, ben manevi yonden cok daha zorlandim. Is yerim sıkıntı,izin sıkıntı, stres.. kimseyle paylasmadim durumumu. Hepsine ve herkese ragmen yine de tuttu, sukurler olsun..

Gercekten arkadaslar, yasamayan bilemez bunu. Cok zor bir surecten geciyoruz.
allah hepimize gonlumuzden geceni nasip etsin, evlatla sinamasin bizleri, bizlere acısın merhamet etsin, bize nur'undan saglikli sihhhatli evlatlar nasip etsin, icimizdeki umudu sondurmesin.. _amin_
Binlerce kez sukurler olsun..

hayırlı ugurlu olsun kıscem masallah , insallah darısı basımıza dua bekleriz ..

Bugün tam 2 ay oldu adet olmayalı yani 1 aydır gecikiyorum benim adetlerim düzensiz olsada mutlaka en fazla 2 ayda bi adet olurum yarında olmasam.. Yarından sonra tekrar umutlanmaya başlıycam :KK51:

EŞİM VARİKOSEL AMELİYATI OLDU MARTIN İLK HAFTASINDA.3.SENEMİZE YAKLAŞIYORUZ ARTIK...DAHA ÖNCE DE ASTENTERATOOSPERMİ TEŞHİSİ KONULMUŞTU
biz de keçi boynuzu kürü uyguluyorduk ama işin aslı varikoselmiş :S hatta araştırma hastanesindeki sipermiyogram testinde fertil bile çıkmıştı ama olmayınca özele gittik tekrar elle muayenede anlaşıldı.3.AYDAN İTİREN DEĞERLERİMİZ ARTAR DEDİ DOKTOR..AMA BEN HER AY ÜMİTLE BEKLİYORUM :))
tahmini adet başlangıç tarihim: 22 nisan(İNŞALLAH BEBİŞ GELMİŞTİR))):)

BENİ DE BEKLEYENLERE YAZAR MSIN CANIM

tm cnm ekledim insallah ..

:nazar::emir_bebek: Bismilllahirrahmanirrahimmm :nazar::emir_bebek:
ALLAHım ! Bu Mübarek Cuma; Günü Hürmetine,
Bizi Sevdiğin Kullar arasına kat ..
Bizi Çok Sabreden,Çok Şükreden Kullarından eyle ..
Ömrümüz Sevdiğin,Razı olacağın işlerle;amellerle Geçsin ..
Sıhhat ve Afiyette Daim Eyle ..
Sevdiklerimizi Bize Bağışla ...
Bizlere hayırlı evlat nasip eyle ...

:KK68::KK68::KK68: Aminnnnnn :KK68::KK68::KK68:

:KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73:

___________İnşallah bu ay hamiş kalırız emiii____________

İsim **************** bat ********************** durum

1.)nrycck25 ***** :rolleyes: ******* ilk 1. hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
2).hayyee ****** :rolleyes: ******* 2.hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
3.)Brownim ******* :rolleyes: ******* 3. hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
4.) isyaann ******:rolleyes: ******* 4. hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
5.)edebineedebine **** :rolleyes: **** 5. hamisimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
6.) hatibiiii ********:rolleyes: ******* 6. hamisimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
7.)CrystalDoll ****** :rolleyes:******* 7.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
8.)sadiye20 ******* :rolleyes: ******* 8.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
9.) blackcinder ******:rolleyes: ******* 9.hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
10.) 33meleğim 33******:rolleyes: **** 10.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
11.) volimm *********:rolleyes:******** 11.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
12.)hicran4242 ****** :rolleyes: ****** 12.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
13.) liili 88 ****** :rolleyes: ******** 13.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
14.) pınar45 ******* :rolleyes: ********* 14.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
15.)sewda 22 ****** :rolleyes: ******** 15 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
16.) nurdamla ****** :rolleyes: ******** 16 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
17.) spawns ****** :rolleyes: ******** 17 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
18 )scarfaceislove ****:rolleyes: ****** 18 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
19) vitae *********:rolleyes: ******* 19. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
20)benimaskpastam ***:rolleyes: ***** 20. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
21) haddibe ********* :rolleyes:******* 21.hamisimiz :KK9: :nazar::emir_bebek:
22)amasias ******* :rolleyes: ******* 22.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
23)nurbanuu *********** :rolleyes: ************ 23.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
24) ikkese *********** :rolleyes: ************ 24.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
25)angelandsure ******** :rolleyes: ********** 25. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
26)hafizekbr ********** :rolleyes: ************ 26. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
27)beyazzambak94******* :rolleyes: *********** 27. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
28)nea **************** :rolleyes: ************ 28. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
29)zeynepcicek ********* :rolleyes: ******** 29. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
30)bitirim *********** :rolleyes:*********** 30. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
31)sykapusuz ******* :rolleyes: ********* 31. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
32)yasy ************* :rolleyes: ********* 32. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
33)missaqua ********** :rolleyes: ******** 33. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
34)blutufe ********** :rolleyes: ********** 34. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
35)sm34 ********** :rolleyes: ********** 35. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
36)vigoroso *********** :rolleyes:*************36. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
37)istanbulunsultani
******** :rolleyes:********* 37. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
38)0611GNC ************** :rolleyes:************** 38. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
39)mezig_34 ************ :rolleyes: ************** 39. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:

buketbuket ************ :KK39:******** 12 nisan beklemede :KK36:
Halemoon ************ :KK39:******* 12 nisan beklemede :KK36:
Hijyenik ********* :KK39:****** 13 nisan beklemede :KK36:
kanaryamm ********** :KK39:
********** 14 nisan beklemede:KK68:

Zeynep0682 ********* :KK39: ********** 20 nisan beklemede :KK68:
papatyasevilir ********* :KK39: ******** 22 nisan beklemede :KK68:

Masculin ************ :KK39: ********* 25 Nisan beklemede :KK68:
Eses07 ************** :KK39: ********* 31 nisan beklemede:KK68:
birsenimmm ******** :KK39: ************ 31 nisan beklemede:KK68:
elaamm *********** :KK39: ************ 31 nisan beklemede:KK68:

Uyaa38 *********** :KK39: ************** 1 mayıs beklemede:KK68:
Elmasekerim01 ****** :KK39: **** 9 mayıs beklemede :KK68:
semus06 ************ :KK39: *********** 7 mayıs beklemede :KK68:

ebe88 ***********:KK39: ********* umutla beklemede:KK68:
Krizantem ******* :KK39: ******** umutla beklemede :KK68:
anotomi ********** :KK39: ***** umutla beklemede:KK68:
Sevva7 ********** :KK39: ****** umutla beklemede:KK68:
papatyamm_3474 ****** :KK39: ***** umutla beklemede:KK68:
zeynephatun *********:KK39:***** umutla beklemede :KK68:

zeyepxx ******** :KK39: ******** umutla beklemede :KK68:
yasmin5846 ******** :KK39:***** umutla beklemede:KK68:
Nihal3575 **********:KK39: ************* umutla beklemede :KK68:
zahidem70 ********* :KK39: ****** umutla beklemede:KK68:

:KK37: inşallahh listemiz uğurlu gelir ..:nazar::emir_bebek::anneadayı:En Büyük TÜRKİYE
bu ay hamiş kalırız listemize eklenmek isteyenler mesaj atabilir:KK31:

Tamam bitanem yazarım bakalım ne çıkacak hayırlısı olsun cinsiyet sağlıklı olsunda kız oğlan farketmez kuzularımızınnn dikkat et sende kendine stres yapma. bugün burayı görsen... sabah bi uyandım her yer bembeyaz hala da lapa lapa kar yağıyorr :KK19::KK68:
şoka girdim karmı:KK53::KK57::KK57::KK57: sen nerdesinki kuzum yaa:KK15: aman dikkat et barii:KK15:

inşallahh bitanemm ne demekk bizlerde yaşadık bunları ancak biz anlarız halimizden. inşaallah sonuçlar güzel gelir. muayene alttan adetken hem rahimi daha net görünüyormuş hemde o ay kaç yumurtan olmuş çatlamışmı çatlamamışmı ona bakıyorlar. bende hamiş kalmasaydım o ay öyle gel demişti doktor. güzel haberlerini bekliyorum kuzuuummm :KK19::KK68::KK68::KK57::KK37:

sonuçlarla girdik doktorun yanına ilk önce muayene oldum alttan ultrason ile kist yok tertemiz dedi rahım duvarın gayet güzel dedi sağ ve solda yumurtan var dedi ekrandan gösterdi sonuçlarımda ise hormonların düzgün dedi fakat polaktin değerin normalın üstünde dedi dostinex diye ilaç verdi süt hormonum fazla çalışıyormuş haftada 2 kullan dedi,bi ilaç daha yazdı bunu anlayamadım canım serophene bilgisi olan var mı?
eşinin sperm sonuçları düşük çıkarsa tedavini iptal etcem dedi birde anlayamadım şimdilik kullan dedi adetin 5.günü 5 gün boyunca sabah akşam içicekmişim seropheneyi..hayırlısı bakalım şimdi dört gözle eşimin pazartesi sperm testi vermesini beklicem sonuçlar hemen çıkıyor mu arkadaşlar..?

sonuçlarla girdik doktorun yanına ilk önce muayene oldum alttan ultrason ile kist yok tertemiz dedi rahım duvarın gayet güzel dedi sağ ve solda yumurtan var dedi ekrandan gösterdi sonuçlarımda ise hormonların düzgün dedi fakat polaktin değerin normalın üstünde dedi dostinex diye ilaç verdi süt hormonum fazla çalışıyormuş haftada 2 kullan dedi,bi ilaç daha yazdı bunu anlayamadım canım serophene bilgisi olan var mı?
eşinin sperm sonuçları düşük çıkarsa tedavini iptal etcem dedi birde anlayamadım şimdilik kullan dedi adetin 5.günü 5 gün boyunca sabah akşam içicekmişim seropheneyi..hayırlısı bakalım şimdi dört gözle eşimin pazartesi sperm testi vermesini beklicem sonuçlar hemen çıkıyor mu arkadaşlar..?

2 gunde cikiyor ama kruger yontemine gore yaptirin tahlilinizi, guvenilir bi yer olsun duzen labr gibi.. cunku test sonuclari cok hassas,konusunda uzman bi yer olmali. 350 tl galiba piyasa fiyati da.
Insallah hersey temiz cikar canim, hsg falan cektirmistin dimi?
Saglikli gunleriniz olsun, bol şans..

teşekkür ederim canım hayır 29 tl egepol hastanesi gittiğimiz yer özel ve güzel bir hastane,ben tedaviye yeni başladım doktorum henüz istemedi hsg sperm sonucuna göre ilaç tedavi verdi işte yukarda yazdığım iki ilacı kullanıcam inşallah hsgye gerek kalmaz bakalım

teşekkür ederim canım hayır 29 tl egepol hastanesi gittiğimiz yer özel ve güzel bir hastane,ben tedaviye yeni başladım doktorum henüz istemedi hsg sperm sonucuna göre ilaç tedavi verdi işte yukarda yazdığım iki ilacı kullanıcam inşallah hsgye gerek kalmaz bakalım
Himm biz ozele gittik mecburen anlasmamiz olmayinca. Ilk once spermiogrm, sonrasinda hsg, hersey sorunsuz cikar ins cnm

hatta ilk sperm testine göre çeşitli sperm testleri isticeğini söyledi eşimin doktoru hayırlısı bakalım..

X