infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Iyiyiz semusuuummm hayırlısı olsun yumurtlama testine devam ediyormusun kuzumm
Evet kuzum Hayırlısı artık Rabbim ne zaman Nasip ederse diyorum etmiyorum test mest hic bir çalışmam yok kendi haline bıraktım birazda böyle deneyeceğim sen nasılsın datlim fındığın nasıl

sonuçlarla girdik doktorun yanına ilk önce muayene oldum alttan ultrason ile kist yok tertemiz dedi rahım duvarın gayet güzel dedi sağ ve solda yumurtan var dedi ekrandan gösterdi sonuçlarımda ise hormonların düzgün dedi fakat polaktin değerin normalın üstünde dedi dostinex diye ilaç verdi süt hormonum fazla çalışıyormuş haftada 2 kullan dedi,bi ilaç daha yazdı bunu anlayamadım canım serophene bilgisi olan var mı?
eşinin sperm sonuçları düşük çıkarsa tedavini iptal etcem dedi birde anlayamadım şimdilik kullan dedi adetin 5.günü 5 gün boyunca sabah akşam içicekmişim seropheneyi..hayırlısı bakalım şimdi dört gözle eşimin pazartesi sperm testi vermesini beklicem sonuçlar hemen çıkıyor mu arkadaşlar..?
Serephone bilmiyorum canım dostinexle hamiş kalan çok canimm ilk aydan olur inşaallah en önemlisi hormon rahim ve yumurtaların. Prolaktin dengeye girer bitkisel karisimlara da bak netten faydasını gorenlere gore. Esinde bisey çıkmaz inşaallah da kolay olur. Serephone adetin 5. Gunu baslattigina gore klomen benzeri bişey olmalı. Bu ay evde yum testin kaldiysa bi yandan yap ve pozitif gününü degerlendir canim benim

Evet kuzum Hayırlısı artık Rabbim ne zaman Nasip ederse diyorum etmiyorum test mest hic bir çalışmam yok kendi haline bıraktım birazda böyle deneyeceğim sen nasılsın datlim fındığın nasıl
Hayırlısı inşaallah kuzuum rabbim tez vakitte nasip etsin inşallah bitanem beniim. Fındık nasıl olsun teyzesi büyüyor mide eksimem başladı idare ediyoruz :KK68:

Hayırlısı inşaallah kuzuum rabbim tez vakitte nasip etsin inşallah bitanem beniim. Fındık nasıl olsun teyzesi büyüyor mide eksimem başladı idare ediyoruz :KK68:
Âmin datlim benim tüm isteyenlere inşallah aman sağlıklı olsun da onun için katlanırsın sen kuzum hele birde tekmelere başlasin hareketlensin o zaman hamileliğin tadini daha iyi alırsın inşallah

Âmin datlim benim tüm isteyenlere inşallah aman sağlıklı olsun da onun için katlanırsın sen kuzum hele birde tekmelere başlasin hareketlensin o zaman hamileliğin tadini daha iyi alırsın inşallah
Inşaallah bitanemm b3nimm tek derdim o zaten iyi olsun sağlıklı olsun yeter bide kipirdasa heyecandan deli olcam saka gibi 3. Ayı bitirdik. Darısı sizlere bitanemm beniiiim güzel arkadasimmm :KK19::KK68::KK37:

Allahümme salli alâ seyyidinâ muhammedin ve alâ eli seyyidinâ muhammed ..
"Kim cuma gecesi bana salavat getirirse,bende ona şefaât ederim .. "
Peygamber Efendimiz s.a.v hz. Muhammed Mustafa s.a.v ♡♥♡♥♡♥

Hayırlı Cumalar selam ve dua ile inşallah bizlerinde hayırlısı ile evlatlariminasip etsin Rabbim inşallah ..

Kızlar bahar temizliğine başladım... Her tarafım ağırıyo :KK57: bi yandan da grip :KK1:
AY SORMA CNM BENDE PERSEMBE BASLADIM PAZAR GUNU BITIRDIM DEDIM CIKIP ESIMLE GEZEYIM BIRDE BAKTIM TELEFON GELDI ANNEMIN AMCASI AILESIYLE TOPLANIP GELDILER KAYNANAMLARIDA CAGIRDIM MISAFIRLERE ESLIK EDIN DEDIM EV DOLDU.O TEMIZLIGIN YORGUNLUGUYLA MISAFIRLERIDE AGIRLADIM INANKI PAZARTESI HER TARAFIM TUTULMUSTU.HAMLANMISTIM RESMEN CAM SIL, YER SIL ,HALI CIRP,YIKANACAKLAR,KATLANACAKLAR DERKEN COK YORULDUM YA BU HAFTA SONUDA MISAFIRIMIZ GELICEK .GALIBA TEKRAR TEMIZLIK YAPMAM GEREKECEK.KAYNIM ELTIM VE 4 COCUK GELIYOOORRR:KK55::KK17::KK17: :oops::oops: o_Oo_O :KK20::KK20: :KK67::KK67: :KK42::KK42: :eek::eek:

AY SORMA CNM BENDE PERSEMBE BASLADIM PAZAR GUNU BITIRDIM DEDIM CIKIP ESIMLE GEZEYIM BIRDE BAKTIM TELEFON GELDI ANNEMIN AMCASI AILESIYLE TOPLANIP GELDILER KAYNANAMLARIDA CAGIRDIM MISAFIRLERE ESLIK EDIN DEDIM EV DOLDU.O TEMIZLIGIN YORGUNLUGUYLA MISAFIRLERIDE AGIRLADIM INANKI PAZARTESI HER TARAFIM TUTULMUSTU.HAMLANMISTIM RESMEN CAM SIL, YER SIL ,HALI CIRP,YIKANACAKLAR,KATLANACAKLAR DERKEN COK YORULDUM YA BU HAFTA SONUDA MISAFIRIMIZ GELICEK .GALIBA TEKRAR TEMIZLIK YAPMAM GEREKECEK.KAYNIM ELTIM VE 4 COCUK GELIYOOORRR:KK55::KK17::KK17: :oops::oops: o_Oo_O :KK20::KK20: :KK67::KK67: :KK42::KK42: :eek::eek:
Benimde bitti sayılır kuzum suanda her tarafım tutuk :stop: senin işinde zor valla temizliğin üstüne misafir hiç çekilmiyor Allah yardımcın olsun :-)benim kimse yok şu anda kayınvalideler elti Doğum yaptı gittiler Bursa'ya. :KK67::KK67:

Benimde bitti sayılır kuzum suanda her tarafım tutuk :stop: senin işinde zor valla temizliğin üstüne misafir hiç çekilmiyor Allah yardımcın olsun :-)benim kimse yok şu anda kayınvalideler elti Doğum yaptı gittiler Bursa'ya. :KK67::KK67:
MISAFIR BITERMI HIC.
KAYINPEDERIMIN AMCASI GECEN HAFTA VEFAT ETTI .GELEN GIDEN OLUYOR.
YURTDISINDA HERKES BIRBIRINE UZAK OTURUNCA HAFTASONLARI MISAFIRLIKLER YOGUN OLUYOR.
KAFAM BIR MILYON OLDU.O GELDI BU GELECEK DERKEN CENAZE MODUNDAN CIKAMADIK.
DUN DOGUM GUNUMDU FIRSATINI BULUP ARKADASLARIMLA TOPLANABILDIM.
COK SUKUR RAHATLADIM BIRAZ.:KK55::KK49::KK76::21::KK25:

KIZLAR HERKESE HAYIRLI CUMALAR.RABBIM GONLUMUZE FERAHLIK VERSIN.

MUBAREK GUNUN HURMETINE BUTUN MUSLUMAN KARDESLERIMIN GUNAHLARINI AFFETSIN.

ES ISTEYENLERE HAYIRLI ES, EVLAT ISTEYENLERE HAYIRLI EVLAT, IS ISTEYENLERE HAYIRLI IS NASIP ETSIN.

SAGLIK, HUZUR, MUTLULUK,BEREKET VE SALIH EVLATLAR HEP BIZIMLE OLSUN INSALLAH.AMIN.

MISAFIR BITERMI HIC.
KAYINPEDERIMIN AMCASI GECEN HAFTA VEFAT ETTI .GELEN GIDEN OLUYOR.
YURTDISINDA HERKES BIRBIRINE UZAK OTURUNCA HAFTASONLARI MISAFIRLIKLER YOGUN OLUYOR.
KAFAM BIR MILYON OLDU.O GELDI BU GELECEK DERKEN CENAZE MODUNDAN CIKAMADIK.
DUN DOGUM GUNUMDU FIRSATINI BULUP ARKADASLARIMLA TOPLANABILDIM.
COK SUKUR RAHATLADIM BIRAZ.:KK55::KK49::KK76::21::KK25:
Ayy canım benim doğum günün kutlu olsun ayşem inşallah yeni yaşın sana uğur getirsin bebişlerimiz gelsin:KK74: bu arada başınız Sağolsun canım:KK35::KK69::KK69::KK69:

Serephone bilmiyorum canım dostinexle hamiş kalan çok canimm ilk aydan olur inşaallah en önemlisi hormon rahim ve yumurtaların. Prolaktin dengeye girer bitkisel karisimlara da bak netten faydasını gorenlere gore. Esinde bisey çıkmaz inşaallah da kolay olur. Serephone adetin 5. Gunu baslattigina gore klomen benzeri bişey olmalı. Bu ay evde yum testin kaldiysa bi yandan yap ve pozitif gününü degerlendir canim benim

tatlım yarın seropheneye başlıcam adetin 5 .günü 5 gün kullandıktan sonra doktor kontrole çağırdı haftaya cumartesi yumurtalarımı kontrol edip ilişki önercek galiba ne kadar gelişmiş diye bakıcak diye düşünüyorum polaktin değerim 36 çıktı haftada 2 kere o ilacı içerek inşallah değerim normal seviyeye gelir bakalım sende yazmışsın dostinex ile hamile kalan çok diye bakalım hayırlısı gülüm ya,eşimin sonucu pazartesi belli olsun bakalım merakla bekliyorum ne zormuş bu işler ya bilsem baştan korunmazdım ama Rabbim herşeyin hayırlısını hayırlı zamanda nasip edecektir diye düşünüyorum biz dualarımızı eksik etmeyelim de...

Hosbulduk İyiym canim sen nasilsn pazrtesi asilamam var canim dua edin bana lutfn
İnşallah tutar bitanem duam seninle Rabbim yüzünü güldürsün gidince bi buruk gittin Aklım sende kaldı bitirimin olayından snra insan etkisinde kalıyor kocişle kahve keyfi yapıyoruz:KK37:

İnşallah tutar bitanem duam seninle Rabbim yüzünü güldürsün gidince bi buruk gittin Aklım sende kaldı bitirimin olayından snra insan etkisinde kalıyor kocişle kahve keyfi yapıyoruz:KK37:
sağol canım amin inşallah hepimzn yüzü güler inşalalh iyiyim şimdi canım şükür sen naptın tedavi işini

bitirimin olayı derken canım neoldu benm haberim yok

X