infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

sağol canım amin inşallah hepimzn yüzü güler inşalalh iyiyim şimdi canım şükür sen naptın tedavi işini

bitirimin olayı derken canım neoldu benm haberim yok
Bitirim vefat etmiş bizde burdan öğrendik Mekanı cennet olsun
Bende iyim ne yapayım koşuşturmaca adet Olmayı bekliyorum ocakta tekrar tedaviye başladım 4 klomeni içtim olmadı o ay .. 5 klomeni içtim doz arttı yum vardı çatlama iğnemi de oldum ama 2 ay oldu ne gelen var ne giden.. 10 günlük gecikmede test Yaptım çıkmadı gecen hafta evde Yaptım gene çıkmadı bekliyoruz bakalım ne olcak ilk defa böle oldu.. Sen ne Yaptın tedavi işini canım nasıl gidiyo

Kizlarr hepinize selam..
yarin bhcg test gunum, dua edin olur mu
7.gun degerim 118 di. Insallah hala benimledirler ve artmistir degerim..

Bitirim vefat etmiş bizde burdan öğrendik Mekanı cennet olsun
Bende iyim ne yapayım koşuşturmaca adet Olmayı bekliyorum ocakta tekrar tedaviye başladım 4 klomeni içtim olmadı o ay .. 5 klomeni içtim doz arttı yum vardı çatlama iğnemi de oldum ama 2 ay oldu ne gelen var ne giden.. 10 günlük gecikmede test Yaptım çıkmadı gecen hafta evde Yaptım gene çıkmadı bekliyoruz bakalım ne olcak ilk defa böle oldu.. Sen ne Yaptın tedavi işini canım nasıl gidiyo
Hamileydi en son bitirm ne olmus nasil ogrendiniz soka girdim cok uzuldum allahim rahmet eylesin cok kotu oldum ay canim gencecik kiz

kuzum iyilik sen nasılsın?
Daha bi umutluyum doktora iyiki gitmişiz eşimle sanki daha önce hiç olmuycak gibi düşünüyordum ama doktorum tedavi uyguluyor yapıcak bu işi hissediyorum :)
pazartesiyi iple çekiyorum eşimin sperm sonuçlarını merak ediyorum inşallah güzel çıkar bakalım..

mrb arkadaşlar bugn adet günüm ama şuana kadr gelen yok hatta bugn 31.günüm 30 günde oluyorum yine umutlandm hayallere daldım ama biliyorm çok sürmez hayallerm suya düşecek :KK43:(((((8:cry::KK17:

kuzum iyilik sen nasılsın?
Daha bi umutluyum doktora iyiki gitmişiz eşimle sanki daha önce hiç olmuycak gibi düşünüyordum ama doktorum tedavi uyguluyor yapıcak bu işi hissediyorum :)
pazartesiyi iple çekiyorum eşimin sperm sonuçlarını merak ediyorum inşallah güzel çıkar bakalım..
Çok sevindim senin için canım benim şükür ..

mrb arkadaşlar bugn adet günüm ama şuana kadr gelen yok hatta bugn 31.günüm 30 günde oluyorum yine umutlandm hayallere daldım ama biliyorm çok sürmez hayallerm suya düşecek :KK43:(((((8:cry::KK17:
İnşallah rabbim bebeğini içine göbişine düşürsün cnm ..

Hamileydi en son bitirm ne olmus nasil ogrendiniz soka girdim cok uzuldum allahim rahmet eylesin cok kotu oldum ay canim gencecik kiz

Merhaba hoşgeldin canım ..
uzun zaman oldu yoksun Nerelerdesin yahu özledik ..
Bitirim i eklemiş face den görmüş..
Bebeği olmış özge vefat etmiş :KK43::KK43:
Bende çok üzüldüm anlatamam :KK43:

Eyy rahman ve Rahim olanAllah'ınm ..
Senden Başka gidecek kapımız yokkk..
Bizi kapından çevirme ..
Biz aciziz ..
Sen yücesin ..
Sen Rahîm sin ..
Sen Gaffar sın ..
Allahım imtihanımızı kolaylaştırır..
Hayırlısından evlatlarimizi nasip eyle..
Sana şükürler olsun. .
Sana Hamdolsun. Sağlık sıhhat afiyet nasip eyle. .
Bizleri sevdiğin kulların arasına kat ..
Peygamberimizin sevdiği ümmet olmayı nasip eyle. .
Dualarımızı kabul olan dualardan eyle. .
Rahman ve Rahim olan Allah ^ ım ..
Varlığına iman ediyoruz. .
Bizlere ferahlık vee selamet ver. .
Aminnnnnn Aminnnnnn inşallah inşallah Aminnnnnn ♡♥♡♥

[QUOamin TE="mezig_34, post: 40398689, member: 639649"]Canim Ben pkoyum,yumurtlama tembelligi vardi sadece. 3 ay klomen tedavisi gordum. Yumurtalarim 20 mm olup catlamisti da.. Dr kesin gozuyle bakiyrdu ama olmadi. Esimde morfolojinin 1 oldugunu ogrendik ve size tup
Bebek sart dediklerinde dunya basima yikilmisti..

3 yillik ewliyiz, son 7aydir doktorlardayiz ve nihayet mutlu son. insallah, saglikla tabi..
Binlerce sukurler olsun,allah cok buyuk... yine de cok bekletmedi bizi. Dr lar araci, yeter ki rabbim ol desin..
En caresiz zamanimda ben neresi olsun,neresi daha iyi acaba diye arastirirken bir anda telf geldi bi dostumuzdan, surda yakinim var orayi dusunur musuz diye.. dunyalar benim olmustu,gozum kapali gittim. o zaman anlamistim nasip olacagini. Hersey kendiliginden gelisti, kafamda kurdugum kotu seylerin hic biri olmadi, nasil izin alicam simdi derken bi baktim iznim onaylanmis, bu yogunlukta hastaneye gidip igne olmam gerektiginde bi baktim mesai saatimde onca yogunluga ragmen hastanedeyim..
Yani, sanki biri benim adıma birileriyle konusmus da bunu idare edin, bununla ilgilenin diye emretmis gibi..

Tup bebek tedavisi cok zor, ben manevi yonden cok daha zorlandim. Is yerim sıkıntı,izin sıkıntı, stres.. kimseyle paylasmadim durumumu. Hepsine ve herkese ragmen yine de tuttu, sukurler olsun..

Gercekten arkadaslar, yasamayan bilemez bunu. Cok zor bir surecten geciyoruz.
allah hepimize gonlumuzden geceni nasip etsin, evlatla sinamasin bizleri, bizlere acısın merhamet etsin, bize nur'undan saglikli sihhhatli evlatlar nasip etsin, icimizdeki umudu sondurmesin.. _amin_
Binlerce kez sukurler olsun..
amin canım inşallah..çok güzel anlatmışsın..[/QUOTE]
Ne mutlu canim sana. Hamile kaldigin icin degil ama... bunu Allah a ve sana olan nasibine bagladigin icin... hamileligi hepimiz istiyoruz evet... Ama Rabb im herkese once iman guzelligi versin... o cok daha onemli... Allah evladinla mutlu mesut hayirli yaşamlar nasip etsin canim...

tatlım yarın seropheneye başlıcam adetin 5 .günü 5 gün kullandıktan sonra doktor kontrole çağırdı haftaya cumartesi yumurtalarımı kontrol edip ilişki önercek galiba ne kadar gelişmiş diye bakıcak diye düşünüyorum polaktin değerim 36 çıktı haftada 2 kere o ilacı içerek inşallah değerim normal seviyeye gelir bakalım sende yazmışsın dostinex ile hamile kalan çok diye bakalım hayırlısı gülüm ya,eşimin sonucu pazartesi belli olsun bakalım merakla bekliyorum ne zormuş bu işler ya bilsem baştan korunmazdım ama Rabbim herşeyin hayırlısını hayırlı zamanda nasip edecektir diye düşünüyorum biz dualarımızı eksik etmeyelim de...
Herşey nasip kuzum ötesi berisi yok, bak bizimde 4 yıl bitecek ayy eşim istemedi askere gitti geldi derken 2014 eylül ayında başladık çalışmalara nasip buymus. Sabır ve tevekkülle bekle bitanem rabbim yüzümüzü daima evlatlarimizla güldürsün inşaallah

Okuyalim canim... ben varim... ilk Yasin i okurum birazdan nasipse. 41 e tamamlayalim... duasini da bilen birimiz yapsin...

inşallahh kuzum benim. .
Bende okudum bitane ..
Etti 2 tane o zaman ..
İnşallah okudukça yazalım. .
Mü'minin mi'mine duası kabul olurmuş ..
Dua eder dua beklerim inşallah ysmn ..

X