infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

kuzum hcg 74037 mi? eminmisin? 74 mü yoksa?
hcg rakamın yanındaki birim ne? mg/L mi ng/L mi?
Screenshot_2015-04-08-20-59-28.png bak böyle kuzumm

CUMA GÜNÜ GECESİ OKUNACAK DUA VE TESBİHLER SURELER ESMALAR

1.İstek ve dileğin olması için 7 defa Enam süresi okunur.

2.Dünya ve ahiret mutluluğu için Araf süresi okunur.

3.İzzet ve saadete nail olup bahtın açılması için Yusuf süresi okunur.

4.Taha süresini 21 defa okuyan kimsenin kısmeti açılır.

5.Nasip ve kismetin açılması için 7 defa Ahzap süresi okunur

6.Fatır süresini okuyan kimse mahlukat tarafından sevilir.

7.Yasin süresii 70 defa okuyan her murada nail olur.

8.7 defa Zuhruf süresini okuyan her muradına nail olur.

9.3 defa Duhan süresini okuyan her dileğini elde eder.

10.Muhammed süresi zarardan kurtulup saadete nail olmak için okunur.

11.Fetih süresini 7 defa okuyan kimse her müşkülünü halledip her muradına nail olur.

12.Necm sürsini 21 defa okuyan hr muradına nail olur.

13.hayır kapılarının açılması için Rahman süresi70 defa okunur.

14.Ruhi bunalımdan kurtulmak için 75 defa Hadid süresi okunur.

15.Tur süresini okyan Hak’ka aklaşır dertlerinden kurtulur.

16.40 gün 40ar defa Haşır süresini okuyan er muradına nail olur.

17.Saf süresini 70 defa okuyan aile huzursuzluğundan kurtulur.

19.Talak süresini 3 defa okuyan eşiyle güzel geçinir.

20.Şerden korunmak ve her muradına nail olmak için Kalem süresi 71 defa okunur.

21.İkindiden sonra Nebe süresini okuyan dünya ve ahiret saadetine nail olur.

22.Her murada nail olmak için 21 defa İnfıtar süresi okunur.

23.Duha süresini okumaya devam eden kimse ruhi bulanım ve sıkıntılardan kurtulur.

24.Her müşkülün hali için 21 defa Kadir süresi okunur.
25.Akşam ile yatsı arasında 1000 defa Fil süresini okuyan kimse her türlü muradına nail olur.

26.100 defa Kevser süresini okuyan muradına nail olur.

27.Her muradın halli için 1000 defa Nasr süresi okunur.

28. Dileklerin kabulü için her gün 100 kere “Ya Kadir”, “Ya Müheyminü(135 kez)”esması okunur.

29.Sabah namazından sonra 55 kere “Ya Mucib” okunur .

30.Yapılan duaların kabul olması için 70 kere “Bedi’assemavati velardı” okunur.

31.Murada ermek için “Ya Allah”Cuma günleri 100 kere “Ya Allah” diye zikreden kişiye Allah her muradını verir.

Kizlaarrr HAMILEYIIIMMMMM.....:anneadayı::nazar:
Transferimin 7.gunu bhcg degerim bugun 118 cikti
( 5.gun cift embr. Transferiydi)
Cok sukuurrr... test gunum 12 nisann
Ilk defa hamile kaliyorum, gozlerim doldu..
Darisi basiniza....
canım benim gözün aydın.Allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin.duygulandım acaba bizde görcezmi bu günleri..benimde adete 2 gün var pembe pembe hafif geldi gibi bakalım ne olcak:KK43: canım sen tüp bebek mi yaptırmıştın.

Darisi basiniza....
:KK9:GOZUN AYDIN CNM HAYIRLI VE SAGLIKLI OLSUN INSALLAH.
DARISI BASIMIZA.

canım benim gözün aydın.Allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin.duygulandım acaba bizde görcezmi bu günleri..benimde adete 2 gün var pembe pembe hafif geldi gibi bakalım ne olcak:KK43: canım sen tüp bebek mi yaptırmıştın.

Ilk tup bebek denemem, ilk kez hamile kalisim.. sonucu gorunde gozlerim doldu.. insallah vakti ,zamani gelmistir de saglikla kucagimiza da aliriz..
Dualarim sizinle, cok sukurr allah cok buyuk gercekten de.. icimde hep bi umut vardi...

Amiinn canim aminn hepimize nasip olsun insallah cok tesekkurlerr
Ilk tup bebek denemem, ilk kez hamile kalisim.. sonucu gorunde gozlerim doldu.. insallah vakti ,zamani gelmistir de saglikla kucagimiza da aliriz..
Dualarim sizinle, cok sukurr allah cok buyuk gercekten de.. icimde hep bi umut vardi...
canım yaa inşallah.darısı bize bakalım şuanda bu lekelenme adete dönerse hemen gidecem 1 seneyi aşkındır çocuk çocuk die çırpınbıyorum..herşeyi yaptık olmadı son olarak tüp bebek kaldı..

Darisi basiniza....
tebrıkler, sağlıkla kucagına al inşallahh. darısı burdaki kardeşlerimize olsun amin

canım yaa inşallah.darısı bize bakalım şuanda bu lekelenme adete dönerse hemen gidecem 1 seneyi aşkındır çocuk çocuk die çırpınbıyorum..herşeyi yaptık olmadı son olarak tüp bebek kaldı..
Canim Ben pkoyum,yumurtlama tembelligi vardi sadece. 3 ay klomen tedavisi gordum. Yumurtalarim 20 mm olup catlamisti da.. Dr kesin gozuyle bakiyrdu ama olmadi. Esimde morfolojinin 1 oldugunu ogrendik ve size tup
Bebek sart dediklerinde dunya basima yikilmisti..

3 yillik ewliyiz, son 7aydir doktorlardayiz ve nihayet mutlu son. insallah, saglikla tabi..
Binlerce sukurler olsun,allah cok buyuk... yine de cok bekletmedi bizi. Dr lar araci, yeter ki rabbim ol desin..
En caresiz zamanimda ben neresi olsun,neresi daha iyi acaba diye arastirirken bir anda telf geldi bi dostumuzdan, surda yakinim var orayi dusunur musuz diye.. dunyalar benim olmustu,gozum kapali gittim. o zaman anlamistim nasip olacagini. Hersey kendiliginden gelisti, kafamda kurdugum kotu seylerin hic biri olmadi, nasil izin alicam simdi derken bi baktim iznim onaylanmis, bu yogunlukta hastaneye gidip igne olmam gerektiginde bi baktim mesai saatimde onca yogunluga ragmen hastanedeyim..
Yani, sanki biri benim adıma birileriyle konusmus da bunu idare edin, bununla ilgilenin diye emretmis gibi..

Tup bebek tedavisi cok zor, ben manevi yonden cok daha zorlandim. Is yerim sıkıntı,izin sıkıntı, stres.. kimseyle paylasmadim durumumu. Hepsine ve herkese ragmen yine de tuttu, sukurler olsun..

Gercekten arkadaslar, yasamayan bilemez bunu. Cok zor bir surecten geciyoruz.
allah hepimize gonlumuzden geceni nasip etsin, evlatla sinamasin bizleri, bizlere acısın merhamet etsin, bize nur'undan saglikli sihhhatli evlatlar nasip etsin, icimizdeki umudu sondurmesin.. _amin_
Binlerce kez sukurler olsun..

X