infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

hakkınızda hayırlısı canım tevekkül et nasip değilmiş bu ay demekki hayırlı olmayacakmış seni çok iyi anlıyorum rabbim hayırlısıyla hayırlı evlat nasip etsin cümlemize inşalllah

Adaşım canım biliyorum yüreğin yanıyo ama sabır.. vardır bunda da bi hayır Rabbimin bi bildiği vardır üzülme bitanem :KK43:

Uzulme canim benim... Rabbim tez zamanda nasip etsin sana da bna da hayirlisiyla

teşekkürlerrr... Evet yeni bir süreç başlıyor tüp bebek çalışmaları başlayacak . regl olunca gel dedi doktor ama ben ara vermek istiyorum . Gel sen planlamamızı yapalım dedi . bakalım ne olacak.

Rabbim evlatlarimizin acısını gostermesin yaşayanlara da sabır versin bir daha gostermesinn. Adetken bakılıyor daha detaylı bilgi için. Yumurtana bakıyor. Korkma bence gerek kalmayacak bu ay eşinle gorusemedin test pozitifti buda yumurtlamanin olduğunu gösteriyor. Sen icini ferah tut inşallah eşinde sıkıntı yoksa kendinden kalırsın bence bitanem benim

inşallah canım benim desteğin için teşekkür ederim,sabah kan verdim sonuç 4 saatsonra dediler ve sonuçla alttan muayene yapılcak doktorun gün aşırı ilişki tavsiyesini eşiminde duymasını istedim ama işe gitti maalesef yine annemle gidicem hem sonuçları alıcam hemde muayene olucam nasipse öğleden sonra inşallah güzel haberlerle..

EŞİM VARİKOSEL AMELİYATI OLDU MARTIN İLK HAFTASINDA.3.SENEMİZE YAKLAŞIYORUZ ARTIK...DAHA ÖNCE DE ASTENTERATOOSPERMİ TEŞHİSİ KONULMUŞTU
biz de keçi boynuzu kürü uyguluyorduk ama işin aslı varikoselmiş :S hatta araştırma hastanesindeki sipermiyogram testinde fertil bile çıkmıştı ama olmayınca özele gittik tekrar elle muayenede anlaşıldı.3.AYDAN İTİREN DEĞERLERİMİZ ARTAR DEDİ DOKTOR..AMA BEN HER AY ÜMİTLE BEKLİYORUM :))
tahmini adet başlangıç tarihim: 22 nisan(İNŞALLAH BEBİŞ GELMİŞTİR))):)

BENİ DE BEKLEYENLERE YAZAR MSIN CANIM

Tatlım senin doktorun nasıl yaptı klomeni sen bu ay kaç gün klomen içmiş oldun?
Ahh ahh şöyle ki adeti min 4 günü 4. Deneme klomene başladım günde 2 kez kontrol gittim buyumemis klomen günde 3 kez iç dedi 2. Kutu da bitti. Bugün yine kontrol vardı adeti min 13. Günü. 11.5 mm olmuş bugün yine 3 tane iç yarın sabah bi tane iç pzt gel dedi Estrofem yazdı. Bu yum büyümez gibi gelio bana ya.

Ahh ahh şöyle ki adeti min 4 günü 4. Deneme klomene başladım günde 2 kez kontrol gittim buyumemis klomen günde 3 kez iç dedi 2. Kutu da bitti. Bugün yine kontrol vardı adeti min 13. Günü. 11.5 mm olmuş bugün yine 3 tane iç yarın sabah bi tane iç pzt gel dedi Estrofem yazdı. Bu yum büyümez gibi gelio bana ya.
Her doktorun işlemi farklı dur ama dengesiz yapmış benim fikrim bu belki çok aşırı tepki vermesin diye yum ama ben bu ay 5 klomenimi içtim günde 3 kez sabah bir akşam iki bende de doz Artı yine aynı şekilde 5 gün adetimin 10günü gittim 18 mm oldu benimde büyümüyordu diğer klomenlerde sadece ilk başladığımda Büyüdü oda olmadı zaten diğer klomenler hep boş geçti sen şu an kaçıncı gündesin adetin

Hemen karamsar Düşünme büyür Rabbimin izniyle rahat olmaya çalış canım hadi hayırlı haberlerle inşallah

sorma benm kan ankraya gıttı. dedım ınternetten bkbilirmiyim? ulaşmazsınız bız elden verıoz dediler...:KK43: bn öyleee bekliyorumm:KK12: inşallah ii sonuçlar gelişr:KK51: gelince yazarım snde yaz:KK49::nazar:
Tamam bitanem yazarım bakalım ne çıkacak hayırlısı olsun cinsiyet sağlıklı olsunda kız oğlan farketmez kuzularımızınnn dikkat et sende kendine stres yapma. bugün burayı görsen... sabah bi uyandım her yer bembeyaz hala da lapa lapa kar yağıyorr :KK19::KK68:

Kizlaarrr HAMILEYIIIMMMMM.....:anneadayı::nazar:
Transferimin 7.gunu bhcg degerim bugun 118 cikti
( 5.gun cift embr. Transferiydi)
Cok sukuurrr... test gunum 12 nisann
Ilk defa hamile kaliyorum, gozlerim doldu..
Darisi basiniza....
hayırlı olsunn canımmmm rabbim tamamına erdirsinn hayırla sağlıkla kucakla yavrunuuu :) :anneadayı::nazar: demekki bizim önden çözülmemiz lazımmış maşaallah hamişlerimiz arttııı :anneadayı::nazar::nazar::nazar:

inşallah canım benim desteğin için teşekkür ederim,sabah kan verdim sonuç 4 saatsonra dediler ve sonuçla alttan muayene yapılcak doktorun gün aşırı ilişki tavsiyesini eşiminde duymasını istedim ama işe gitti maalesef yine annemle gidicem hem sonuçları alıcam hemde muayene olucam nasipse öğleden sonra inşallah güzel haberlerle..
inşallahh bitanemm ne demekk bizlerde yaşadık bunları ancak biz anlarız halimizden. inşaallah sonuçlar güzel gelir. muayene alttan adetken hem rahimi daha net görünüyormuş hemde o ay kaç yumurtan olmuş çatlamışmı çatlamamışmı ona bakıyorlar. bende hamiş kalmasaydım o ay öyle gel demişti doktor. güzel haberlerini bekliyorum kuzuuummm :KK19::KK68::KK68::KK57::KK37:

[QUOamin TE="mezig_34, post: 40398689, member: 639649"]Canim Ben pkoyum,yumurtlama tembelligi vardi sadece. 3 ay klomen tedavisi gordum. Yumurtalarim 20 mm olup catlamisti da.. Dr kesin gozuyle bakiyrdu ama olmadi. Esimde morfolojinin 1 oldugunu ogrendik ve size tup
Bebek sart dediklerinde dunya basima yikilmisti..

3 yillik ewliyiz, son 7aydir doktorlardayiz ve nihayet mutlu son. insallah, saglikla tabi..
Binlerce sukurler olsun,allah cok buyuk... yine de cok bekletmedi bizi. Dr lar araci, yeter ki rabbim ol desin..
En caresiz zamanimda ben neresi olsun,neresi daha iyi acaba diye arastirirken bir anda telf geldi bi dostumuzdan, surda yakinim var orayi dusunur musuz diye.. dunyalar benim olmustu,gozum kapali gittim. o zaman anlamistim nasip olacagini. Hersey kendiliginden gelisti, kafamda kurdugum kotu seylerin hic biri olmadi, nasil izin alicam simdi derken bi baktim iznim onaylanmis, bu yogunlukta hastaneye gidip igne olmam gerektiginde bi baktim mesai saatimde onca yogunluga ragmen hastanedeyim..
Yani, sanki biri benim adıma birileriyle konusmus da bunu idare edin, bununla ilgilenin diye emretmis gibi..

Tup bebek tedavisi cok zor, ben manevi yonden cok daha zorlandim. Is yerim sıkıntı,izin sıkıntı, stres.. kimseyle paylasmadim durumumu. Hepsine ve herkese ragmen yine de tuttu, sukurler olsun..

Gercekten arkadaslar, yasamayan bilemez bunu. Cok zor bir surecten geciyoruz.
allah hepimize gonlumuzden geceni nasip etsin, evlatla sinamasin bizleri, bizlere acısın merhamet etsin, bize nur'undan saglikli sihhhatli evlatlar nasip etsin, icimizdeki umudu sondurmesin.. _amin_
Binlerce kez sukurler olsun..
[/QUOTE] amin canım inşallah..çok güzel anlatmışsın..

esesim adetim başladı.bana da umutla bekleme de yazabilirsin.bu ayda geçti bakalım hayırlısı.adetim önceden çamur gibi geliyodu şimdi kırmızı geliyor.

X