infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Merhaba canım birbirimizin halini anlamamız Şart bence hak vermeliyiz yani hayatta bence hersey karşılıklı !!! Bu arada bana ismin hiç yabancı gelmedi senı tanıyorum sanki
aynen canım bzıler cok ınce dusunup hesaplar yapıyoruz erkekler bızım gıbı degıl 2 senedır ınan her ayı burnundan getırdım eşimin e dogol olarak ters tepıyo ben cocuk konusunun uzerıne dustukce o bana sogudunu kendını benım yerıme koy dedı hersey cocuk uzerıne kuruyorsun hergun cocuk muhabbetı yapıyorsun senın yuznden ben hıslerımı anlayamıyorum ben senden daha cok ıstıyorum ıcımde yasıyorum belkı ama sen hıc bana fırsat vermıyor aksıne benı soguturyorsun dedı hakılda sonuna kadar erkekler kadınların halınden fazla anlamıyor canım senınde ısmın bana tanıdık geldı bende senı tanıyorum sankı

Bendede canım!! Onlara hissettirmesek Lazım bazı şeyleri gercekten istediğimiz için bebek için olmadığını hissettirmek Lazım !!! Birlikte olmanın anlamı kalmıyor affedersin zevk alınmıyor kadında erkekte !! Ben yasakhayalin topiğindeyim tanıdın mı şimdi ???hicran filan var gelmiyorsun artık

lınkını versene canım kk degıstı konuları hep kaybettım valla oyuzden gelemıyorum eskı uye oldugum konuları bulamadım bı turlu

Evet ya zaten içimizde onca yangın kopuyo istedilermi odaya götürmeyi biliyorlar artık çok ağrım a gidiyo ya
aynen benim gicikta gecen hafta yanasiyodum caktirmadan ama nazlaniyodu yumurtladigim gun bos gecti cok umutsuzum bu ay bide adet sancilari bir yandan bastiriyor ben adeti beklerken beyefendi pesimde ay sanki dalga geciyor benle . dedim "gecen hafta hic tik yoktu bu hafta kudurdunmu yoksa benimi kudurtuyon sen"malesef hepsiiiii ayyyyyniiiiiiiiii gorur o gununu ben bu ay adetim bitsede daha bitmedi diyecem oyalayacam CATLASIN bakalim nasilmis

Hangi ay olursa olsun bebeklerimiz bizimle olsun topiğin adı tabletten link atamıyorum canım

Bende yapmiycam yarın yanasir gönlümü almak için zaten yarın adet günüm inslh olurda görür o gununu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…