infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Bende yapmiycam yarın yanasir gönlümü almak için zaten yarın adet günüm inslh olurda görür o gununu:KK11::KK67:
Valla canım hepsi aynı hiç demiyelim benimki iyi falan diye normalde olsa tamam ama bebek istiyoruz bukonuda hassasız zaten bide onların öyle yapmaları insanı üzüyor valla benim kaç verimli ayım boş geçti sonrasında Yada Öncesinde yanaşıyo manyk

Valla canım hepsi aynı hiç demiyelim benimki iyi falan diye normalde olsa tamam ama bebek istiyoruz bukonuda hassasız zaten bide onların öyle yapmaları insanı üzüyor valla benim kaç verimli ayım boş geçti sonrasında Yada Öncesinde yanaşıyo manyk
Evet ya normalde hiç problem yok ama yorgun olunca karı gibi naza çekiyor kendini yüzünde diyince yorgunum diyo ben senden daha çok istiyorum muhabbeti oluyo offf ne biliyim artık o kadar doluyum ki hiç bişi düşünmek istemiyorum

Canım çok kötüyüm ya normalde gün asiri bugün olması gerekiyordu ama beyefendi yorgunum dedi döndü arkasını yattı :mad: ben tek basıma mi doğurcam bu cocugu
Nikooo :KK66: tatlim zorunlulukmus gibi gitmesen, belkide zoraki oldugu icin hosuna gitmiyordur..fikir vermek adina soyluyorum,okuduklarim duyduklarim kadariyla..biz de gunasiri deniyoruz ama nebilim arada mum yakiyorum, bazen sadece hafif muzik aciyorum, yada bazen kiyafet degistiriyorum vs. Şakalasiyorum , komiklik yapiyorum vs. Benim isim de kolaylasio ,oda istekli oluo,birde oyle denesen?:KK66:
devlet okadar cok saart kosuyorkı23 yasından buyuk 35 yasından kucuk olucan 3 senelık evlı olmak 900 gun pırımın olcak bazı devlet hastanelerı 4 kılomen tedavısınıde sart kosuyor 3 aşılama yapılcak doktora gore degısıyor kımısı 5 asılamayı mecbur kılıyor ondan sonra dıyor tub bebek yaptırabılırsın 1 veya 2 ayda rapor ıcın ugrastırıyor ama eger agır erkekn ınferlıtesı varsa ozaman cıkarıyor asılamayı sart kosmadan ılacların %50 sını karsılıyor asılamadada tub bebektede ınsanı maddı manevı yıpratıyor her yonden nolur sankı mısal 2yıllık evlı olan cocugu olmayan herkeze dırek tub bebek raporu cıkarsa ama ımkansız
Dewletimiz sagolsun:KK66: allahtan ozel saglik sigortam var. Ama esim memur oldugu icin dewlete bakinabiliyor, ozele gidince de maas in yarisi gidiyor :KK66: dewlet 3 cocuk diyor 1 cocuga bile yardim etmiyor,insanlarin Illa bunalima dusup intihara girismeleri gerekiyor galiba.. neyse cok uzattim galiba :KK66:

nihal3575 nihal3575 zahidem70 zahidem70 kızlar bende esıme cok kızardım ben her ay yumurtlama gunlerını hesaplardım derdım yumurtlama gunum bugunler onemlı esıme yanasırdım o yanasmazdı ogunlerde kendımı kotu hıs edıyorum derdı gecen ay 4 kılomen tedavısınden sonra negatıf sonuc alınca zaten tub bebege karar verdık bu ay hıcbır hesaplama yapmadım ama esım hesaplama yapmıs 2 gunde geldı bugunler yumurtlama gunun dedı vs ben dedım hayır ıstemıyorum okadar kotu hıs ettımkı kendımı nasıl desem mecburu sadece cocuk ıcın gıbı sonra esım dondu bana dedıkı şimdi anladınmı 2 senedır benım neler hısettıgımı nasıl kotu oldugumu ozaman eşime hak verdım dedımkı gercekten haklıymıssın... oyuzden hıc bellı etmeyın yumurtlama gunlerınızı hesap yaptıgınızı ogunlerı kacırmak ıstemedıgını bellı etmden yanasın ınsallah hepımızın yuz guler
Aynen katiliyorum sana , Onu istedigin icin degil de cocuk icin geldigini dusunuyorlar, kullanilmis hissediyorlar kendilerini. Cok da haklilar :KK66: ben de soylemiyorum hatta oo gunu gecti suan yapsak etkisi olmaz ki diyorum oysaki gunum oluo :KK66: hsg cektircem mesela regl oldum,filme kadar yasak diyorum. Off ya ne zaman bitecek bu dio , aa dr oyle soyledi olmaz diyorum :KK66: daha eglenceli gecio,aklimiza da gelmio cocuk dusuncesi. Bi keresinde yarin onemli demistim, denedik ama yapamadik :KK66: artik boylesi daha iyi stres yok

Başına gelmediği için büyük konuşuyorsun canım benim o işler öyle kolay olmuyo
Aynenn.. nikahli olup da esinden ayri yatan kadina melekler sabaha kadar lanet eder diye ayette okumustum. Sırf o yuzden bile bi kez daha dusunurum.. yoksa ayrı yatmakta ne var ki ewden mi atacak,ofkemiz uzar sadece.. keskin sirke küpune zarar..

Aynen katiliyorum sana , Onu istedigin icin degil de cocuk icin geldigini dusunuyorlar, kullanilmis hissediyorlar kendilerini. Cok da haklilar :KK66: ben de soylemiyorum hatta oo gunu gecti suan yapsak etkisi olmaz ki diyorum oysaki gunum oluo :KK66: hsg cektircem mesela regl oldum,filme kadar yasak diyorum. Off ya ne zaman bitecek bu dio , aa dr oyle soyledi olmaz diyorum :KK66: daha eglenceli gecio,aklimiza da gelmio cocuk dusuncesi. Bi keresinde yarin onemli demistim, denedik ama yapamadik :KK66: artik boylesi daha iyi stres yok
Tatlım yaa ben tamamen farklı yere odaklandım Hsg'den kaç gün önce ilişki bırakılacak doktorum adetinin ilk günü ara dedi bana sadece

Diğer mevzuda da kızlar bizde eşim takip eder günleri,sıkıntı yok hatta kaza olmasın diye ayrı yatıyoruz bazen:nazar::KK48: :nazar:Enerji verecek şeyler yedirin sonra kim kimin arkasından koşuyormuş bakalım:KK58::confused::emir_bebek:

BENİM ABLAMIN 16 SENE COCUGU OLMADI KAÇ AŞILAMA KAÇ TÜP BEBEK YAPTIRDI BİLMİYORUM YAŞ GELDİ 36 YA VAZGEÇTİ EVLAT EDİNEBİLMEK İÇİN EV ALDI KREDİ İLE.ONUN BORCUNU ÖDERKEN BİNBİRGÜÇLÜKLE HAMİLE OLDUĞUNU ÖĞRENDİ.KIZI OLACAK TI. BİZ SEVİNÇTEN ÖLDÜK TABİ..İŞİ BIRAKTI.ABLAM HASTANE MASRAFLARI İÇİN EVLİLİK YÜZÜĞÜNÜ BİLE SATTI.(EV ALIRKEN HEPİMİZ YARDIM ETTİK) BİZDE DE PARA KALMADI YANİ.. SONRA 8 AYLIKKEN ESMA NUR OLACAKTI ADI..HİÇ UNUTMAM İŞTEN ERKEN GELDİM EVİN KAPISINI BİRİ YUMRUKLUYO GELEN ABLAM AĞLIYO BEBEK KARNINDA ÖLMÜŞ ÖZEL HASTANE ZEYNEP KAMİLE GÖNDERMİŞ.. İKİNDİ 5 TE GİRDİ DOĞUMA SABAH 10.000 DA 20 DERECE TANSİYONLA ÖLÜ BEBEĞİ DOĞURDU.MORGTA GÖRDÜM UFACIK SAÇLARI VAR BAYILMIŞIM...RABBİM BANA VERME ABLAMA VER DİYE.AİLEM HACDA DUA ETTİ TÜLBENT GETİRDİLER VS. DERKEN 2 SENE SONRA YIL 2012 ABLAM HAMİLE HERGÜN ACİLDEYİZ YA BİRŞEY OLLURSA YA BİRŞEY OLURSA..2 GÜNDE BİR NTS YE GİRDİ.. BEN ADINI YAŞAR KOYDUM DOĞANA KADAR.ERKEK BEBEKTİ..DERKEN 2013 ŞUBAT MUHAMMED YASİN DÜNYAYA GELDİ.. ŞU AN İKİ YAŞINDA. TEYZE TEYZE DİYO SİNİRLENİNCE GİT GİT DİYO BANA BENDE SEN GİT ULAN BİZ SENİ KAÇ SENE BEKLEDİK DİYORUM..
CANIM ÇOK ÜZÜLDÜM YAŞADIKLARINIZA AMA SONUNDA RABBİM Bİ TANE NASİP ETMİŞ ÇOK ŞÜKÜR

CANIM ÇOK ÜZÜLDÜM YAŞADIKLARINIZA AMA SONUNDA RABBİM Bİ TANE NASİP ETMİŞ ÇOK ŞÜKÜR
evet teyzesi tam bi yaramaz mucize bebek dedi dokturu 8 aylık doğdu zaten kordon boynuna dolanmış biraz daha geciksek o da gidecekti..ablamın ısrarı ile aldı doktor..yoksa günü daha vardı... o nts cihazının dili olsa da konuşsa.

kızlar bende ocakta tub bebek tedavısıne baslıycam heycanlı umutlu bı okadar sıtreslı ve korkuyorum neden bende bılmıyorum allahım guldursun hepımızın yuzunu ınsallah genetık sonuclar cıkcak ocagın 3 de felan 23 de tedavıye başlıycaz cok gergınım heran vazgecmekten korkuyorum
merhaba hoşgeldin cnm vazgeçmekde ne demek sakın öyle bişe düşünme hayırlısıyla tedavine başla inş. güzel haberler verirsin :KK68::KK68::KK68:

evet teyzesi tam bi yaramaz mucize bebek dedi dokturu 8 aylık doğdu zaten kordon boynuna dolanmış biraz daha geciksek o da gidecekti..ablamın ısrarı ile aldı doktor..yoksa günü daha vardı... o nts cihazının dili olsa da konuşsa.
Çok etkileyici canım ablanın hikayesi Allah sağlık versin bundan sonra da, hemencecik bir de kuzeni olsun inşallah teyzesinden:KK70: :nazar::emir_bebek:

X