infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Bende yapmiycam yarın yanasir gönlümü almak için zaten yarın adet günüm inslh olurda görür o gununu
Valla canım hepsi aynı hiç demiyelim benimki iyi falan diye normalde olsa tamam ama bebek istiyoruz bukonuda hassasız zaten bide onların öyle yapmaları insanı üzüyor valla benim kaç verimli ayım boş geçti sonrasında Yada Öncesinde yanaşıyo manyk

Evet ya normalde hiç problem yok ama yorgun olunca karı gibi naza çekiyor kendini yüzünde diyince yorgunum diyo ben senden daha çok istiyorum muhabbeti oluyo offf ne biliyim artık o kadar doluyum ki hiç bişi düşünmek istemiyorum

Canım çok kötüyüm ya normalde gün asiri bugün olması gerekiyordu ama beyefendi yorgunum dedi döndü arkasını yattı ben tek basıma mi doğurcam bu cocugu
Nikooo tatlim zorunlulukmus gibi gitmesen, belkide zoraki oldugu icin hosuna gitmiyordur..fikir vermek adina soyluyorum,okuduklarim duyduklarim kadariyla..biz de gunasiri deniyoruz ama nebilim arada mum yakiyorum, bazen sadece hafif muzik aciyorum, yada bazen kiyafet degistiriyorum vs. Şakalasiyorum , komiklik yapiyorum vs. Benim isim de kolaylasio ,oda istekli oluo,birde oyle denesen?
Dewletimiz sagolsun allahtan ozel saglik sigortam var. Ama esim memur oldugu icin dewlete bakinabiliyor, ozele gidince de maas in yarisi gidiyor dewlet 3 cocuk diyor 1 cocuga bile yardim etmiyor,insanlarin Illa bunalima dusup intihara girismeleri gerekiyor galiba.. neyse cok uzattim galiba

Aynen katiliyorum sana , Onu istedigin icin degil de cocuk icin geldigini dusunuyorlar, kullanilmis hissediyorlar kendilerini. Cok da haklilar ben de soylemiyorum hatta oo gunu gecti suan yapsak etkisi olmaz ki diyorum oysaki gunum oluo hsg cektircem mesela regl oldum,filme kadar yasak diyorum. Off ya ne zaman bitecek bu dio , aa dr oyle soyledi olmaz diyorum daha eglenceli gecio,aklimiza da gelmio cocuk dusuncesi. Bi keresinde yarin onemli demistim, denedik ama yapamadik artik boylesi daha iyi stres yok

Başına gelmediği için büyük konuşuyorsun canım benim o işler öyle kolay olmuyo
Aynenn.. nikahli olup da esinden ayri yatan kadina melekler sabaha kadar lanet eder diye ayette okumustum. Sırf o yuzden bile bi kez daha dusunurum.. yoksa ayrı yatmakta ne var ki ewden mi atacak,ofkemiz uzar sadece.. keskin sirke küpune zarar..

Tatlım yaa ben tamamen farklı yere odaklandım Hsg'den kaç gün önce ilişki bırakılacak doktorum adetinin ilk günü ara dedi bana sadece

Diğer mevzuda da kızlar bizde eşim takip eder günleri,sıkıntı yok hatta kaza olmasın diye ayrı yatıyoruz bazen Enerji verecek şeyler yedirin sonra kim kimin arkasından koşuyormuş bakalım

CANIM ÇOK ÜZÜLDÜM YAŞADIKLARINIZA AMA SONUNDA RABBİM Bİ TANE NASİP ETMİŞ ÇOK ŞÜKÜR

CANIM ÇOK ÜZÜLDÜM YAŞADIKLARINIZA AMA SONUNDA RABBİM Bİ TANE NASİP ETMİŞ ÇOK ŞÜKÜR
evet teyzesi tam bi yaramaz mucize bebek dedi dokturu 8 aylık doğdu zaten kordon boynuna dolanmış biraz daha geciksek o da gidecekti..ablamın ısrarı ile aldı doktor..yoksa günü daha vardı... o nts cihazının dili olsa da konuşsa.

merhaba hoşgeldin cnm vazgeçmekde ne demek sakın öyle bişe düşünme hayırlısıyla tedavine başla inş. güzel haberler verirsin

Çok etkileyici canım ablanın hikayesi Allah sağlık versin bundan sonra da, hemencecik bir de kuzeni olsun inşallah teyzesinden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…