infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

canım dedıgın gıbı ben anlatmayı beceremedım morfolojı sayısı yuksek olunca gebe kalma sansı daha yuksek oluor cunku bıtek saglam hcbır anomısı olmayan sıpermler yumurtayı doleye bılıyor ıste esımınkı 100 tanden 2 tanesı saglam anomısı olmayan sıperm ı bunu hesapladı cıkan sıperm sayısına gore doktorum mısal 300 taneden 6 tanessı ıyı gıbı 20 mılyon sıpermı hesapladı doktor esımle bırlıkte cok ınceleyıcı acıklayıcı doktordu bızım hızda hareketlılıkte sırem sayımızda ıyıydı bı morfolojıde sorun var bıde bende polıkıstlık over var

Bnm eli kulağında sanki daha erken ama ağrılar başladı bacaklarim belim kopuyor
Canım çok kötüyüm ya normalde gün aşırı bugün olması gerekiyordu ama beyefendi yorgunum dedi döndü arkasını yattı ben tek basıma mi doğurcam bu cocugu

Biz özel hastaneye gittik ordan yaptırdık devlette nasil olur bilmiyorum acele ettiğimiz için süreci biraz hızlandırdık bildigim kadaryla devlette 1 sene öncesinden ayrıntılı bakmıyorlar
Himmm saglik sistemimiz cok kotu maalesef.. bizde ozelde yaptirdik 285 miydi ne, hsg cektircem 900 tl. Asilama_tup bebek tedavisini karsiliyor mu onlara bakiyorum, ama anladigim kadariyla yumurta kapiya gelecek illa, öleceksin o zaman bakacak sana dewlet.. allah herkesin yardimcisi olsun,dermansiz dert vermesin...

Ayy canim yaaa cok zor bnde ilk asilamada esim ilk ise gitti hast geldi bni eve birakti tekrar ise gitti..

Ayni beennnn bende pkoluyum yilda 2_3 kez kendilinden regl oluyorum. bizim de 119 un %1 i 1.20 milyon yapio urolog cok iyi diyor, perinatoloji doktorum da bu sartlarda asilama yapalim diyor, hsg ccektircem sonuca gore bakacaz artik

devlet okadar cok saart kosuyorkı23 yasından buyuk 35 yasından kucuk olucan 3 senelık evlı olmak 900 gun pırımın olcak bazı devlet hastanelerı 4 kılomen tedavısınıde sart kosuyor 3 aşılama yapılcak doktora gore degısıyor kımısı 5 asılamayı mecbur kılıyor ondan sonra dıyor tub bebek yaptırabılırsın 1 veya 2 ayda rapor ıcın ugrastırıyor ama eger agır erkekn ınferlıtesı varsa ozaman cıkarıyor asılamayı sart kosmadan ılacların %50 sını karsılıyor asılamadada tub bebektede ınsanı maddı manevı yıpratıyor her yonden nolur sankı mısal 2yıllık evlı olan cocugu olmayan herkeze dırek tub bebek raporu cıkarsa ama ımkansız

nihal3575 zahidem70 kızlar bende esıme cok kızardım ben her ay yumurtlama gunlerını hesaplardım derdım yumurtlama gunum bugunler onemlı esıme yanasırdım o yanasmazdı ogunlerde kendımı kotu hıs edıyorum derdı gecen ay 4 kılomen tedavısınden sonra negatıf sonuc alınca zaten tub bebege karar verdık bu ay hıcbır hesaplama yapmadım ama esım hesaplama yapmıs 2 gunde geldı bugunler yumurtlama gunun dedı vs ben dedım hayır ıstemıyorum okadar kotu hıs ettımkı kendımı nasıl desem mecburu sadece cocuk ıcın gıbı sonra esım dondu bana dedıkı şimdi anladınmı 2 senedır benım neler hısettıgımı nasıl kotu oldugumu ozaman eşime hak verdım dedımkı gercekten haklıymıssın... oyuzden hıc bellı etmeyın yumurtlama gunlerınızı hesap yaptıgınızı ogunlerı kacırmak ıstemedıgını bellı etmden yanasın ınsallah hepımızın yuz guler

Son düzenleme:

Hımm anladım maddi yönden ne kadar istediler?? Bana 5 dediler ilaçlar dahil

bizde aynı şehirde değiliz o dedğin öyle olmuyo maalesef!!

Doğrudur canım nedeyım!!!

Aman arkadasim bn anlatmiyorum bbile cusss dersin.. bover pisliklerr

Merhaba canım birbirimizin halini anlamamız Şart bence hak vermeliyiz yani hayatta bence hersey karşılıklı !!! Bu arada bana ismin hiç yabancı gelmedi senı tanıyorum sanki

Bizimki yorgunum diyo insan suslenip yanasinca boş kalınca çok alınıyor ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…