infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Hayirli olsun canim Allahin izni ile.. ozelde mi yaptiricaksin

ayyyyy benim de öyle ama 22. günümdeyim ne bu ağrı aynı adet ağrısı.. Ama senin kadar umutlu değilim Yasy ya napcaz biz böyle böyle
Kız mecbur umutlu olcaz öbür türlü bu işi cozemeyizkii sabır edip allahtan hayirlisini istemeye devam edicez.

Ben bugun serphne basladim gunde 1 tane 5 gun haftaya sali kontrol
Asilama yapalim derse vuuu evde savas var demektir :) inslh sorun cikarmaz...
bide dr um cok iyi isinde ama konusmuo hic delirmek uzereyim sirf buyuzden degissem mi diyorum ama daha iyi bir dr bilmiom hep bunun adi herkesde yalovadan zonguldktan hastasi gelio

Hayirli olsun canim Allahin izni ile.. ozelde mi yaptiricaksin
evet canım ozelde mecburen aşılama sartı var devletın bızde dedık ılkı ozel yaptıralım 2 dondurulmuslarla 3 yede 2 kere tub bebek yaptırdıgıma dair belge alıp devllete rapor ıcın basvurcam ınsallah gerek kalmaz ılkınde olur ama herseyıde dusunmem lazım ılla olucak dıye kendımı kandırısam buyuk yıkım yasarım bılıyorum

Evet canim tabiki bn 2 asilama tutmadi diye yikildim tup cok pahalli cok masrafli bnde hep ozel hast gittim yeni ise basladi esim ozel sigortada var ama asilamayi karsilamadi..sanirm biz bir asilama daha denicez sonra tupu olmzsa dusuncez.. tup sikintili ya izin almasi gerek is yeri daha yeni fln

aynen canım ınsallah bu aşılaman tutar amınn ecmainn... maddı manevı sıkıntı tub bebek aslında bızde asılama yaptırcaktık özelde ama 2 bucuk bın fıyat alınca bıkac yerden esım kabul etmedı dedı tub bebek deneyelım on gorusme yaptık merkezle ılaclar dahıl 6750 embıro dondurma 1 yıl ucretsızmıs dondurulmuslarla denemede 2 bucuk bınmus bızde en ıyısı boyle yapalım dedık benım esımınde ızın alması sıkıntı bıraz mudurune soylemıs tub bebek yaptırcagımızı oda demıs daha yenısınız bızım 7 yıl sonra oldu bekleyın eger gıdıceksende sabah ıse gel ordan gıt aksam paydosunada yetıs gercıdusunceye bakarmısın... esım tedavıye basladıgımız gun gelcek ulaşımı ogretcek merkeze gıdıp gelebılmem ıcın bıde operesyon yumurta toplama ıslemınde gelıcek okadar butun herseyı tek basıma yapıcam buda bana agır gelıyor sanırım korkuyorum kaldıramam dıye bızde kıredı kartıyla odeme yapıcaz buda korkutuyor benı dıyorum ya olmazsa zaten borcumuz var ıyıce borclancaz valla allah hepımıze yardım etsın

Ben düğünden 2 fün önce aldım karşıma ağzıma geleni saydım sizin kızınız olsaydı siz vermezsiniz size dedim ağladı. Ben dedim dürüst insanım yüzünüze söylüyorum sizin bakışınıZdan ne dediğinizi anlıyorum dedim... Bende de daha neler var neler .. Hatta bir keresinde de eşimin kredi borcu vardı çektiğimiz kredi yetmiyordu dedim vitrin takımı mı da siz alın eşimin kredisi var. Babasına söylemeyin dedim akşam arıyo adam eşimi sen kredi mi çektin hemen aradım kaynanayı ben söylemedim dedi bankadan öğrenmiş dedim 2 yıldır bilmiyo aynı gün bakmak mı aklına geldi . Kayın peder babamı arıyo evi satıyorum diye bende nişan ı attım babam dedi ki oğlu. Benle mi yedi parayı kaynana ya dedim bitti daha sana ölsem birşey yok ağlar ağlar arar arar arar eşim babamı arıyo ağlıyor babasına rest çekti senin gibi babam yok dedi sonra barıştı tabi . Eşimin kredisi de 5 milyar . Neyse biz nikah yaptık yengesi demez mi biraz daha bekleseydiniz 7 milyara yemekli düğün yapaydın bende dedim ki madem. O kadar paranız var oğlunuzun kredisini kapatın ses yok .. Sana layık görmüyorlar güya kendilerini rezil ediyorlar
n düğü

Canm hepsini yazıyorm;
Sperm sayısı: %68
Sperm sayısı PHSS: %36
Hareketlilik toplam:%71
Hareketlilik ileri:%64
Morfoloji: %2
Ileri hareket bizimde % 60 2 ay önce düşük yaptım canım sadece bi kere tutundugunda yavrum 1 bucuk sene içinde yarinda yeni bat geliyor

Benim de yarın gelcek kırmızılar

Evet kizlar bizim sperm testinde niye morfoloji yazmiyor devlet hastanesinde urolojide yaptirdik.baska yerdemi yaptirmamiz lazim ayrintili sperm mi yaptiriliyor yoksa
Morfolojiyi belirten kruger yontemidir. Dr um ozellikle kruger yontemine gore bakilsin die not tutusturdu elime.bizde oyle yapmistik. Daha detayli yani. Ama bazi dr lar nedense belirtmiyor bir kac ay sonra da kruger e gore baktirin dio. Zaman ve maliyet kaybı..

slm kizlar adetimi 15.gunu ovulasyon testim tek cizgi hala kasuk agrisi ve akintimda yok gecmi yumurtluyorum ki yoksa bu ayda mi husran ?

Canim ilac,igne vs kullaniyor musun peki? Yada esin test yaptirmis miydi? Dr un ne diyor?
doktorlar 1 sene beklemeden ayrıntılı bakmıyolar zaten. bikaç test yaptı hormonlarında bişey yok dedi..eşime de bakmadı...iğne ilaç falan kullanmıyorum.sadece aghnucaston diye bitkisel bi ilaç var onu kullanıyorum.onu da kendim buldum

canım doktroun anlatıggı saglam herseyı duzgun sıperm demekmıs anomılısı olmayan sıpermmıs
oyle bısey anlatmıstı doktorum sıpermın kalıtesını gosterıyormus morfolojı
Sekil bozuklugu olmayan,istenen sperm sekli..
Dr um morfoloji icin kisaca, buyuk bi magazaya tezgahtar alacaksin,ilan verdin baswurular geldi, aralarindan renkli gozlu olsun uzun boylu olsun yabanci dili de olsun diye sectigin/aradigin aday sayisi gibi dusun dedi .Morfoloji 1 olunca da elinde adam kalmio,kimseyi almiyosun demisti. Umarim anlasilir olmustur

Biz özel hastaneye gittik ordan yaptırdık devlette nasil olur bilmiyorum acele ettiğimiz için süreci biraz hızlandırdık bildigim kadaryla devlette 1 sene öncesinden ayrıntılı bakmıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…