Cilt Bakımı Ürünleri İmex sivilcelere kullanmıştım hem de kapatıcı gibi kapatıyor

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
  • Konu Sahibi selmaizmirli

not:akşam yatmadan önce imex sabunla yüzümü yıkıyorum ve nemlendirici kullanmadan imexi sürüyorum.sabah uyandığımda yüzümü yine imex sabunla yıkıyorum fakat ardından nemlendirici sürüyorum. yani imex kremi günde sadece 1 kere gece yatmadan önce sürüyorum.ve sabah cildim pamuk gibi uyanıyorum :)

evvvvett!! 2 hafta oldu ve kesinlikle işe yarıyoor

arkadaşlar ben doktora gittim banada imex merhem verdi ve 2 gün sürmeme ragmen söndü sivilcelerim ayrıca imex fiyatı 16.00 tl arkadaşlara tavsiye ederim sivilcesiz günler :)

banda 2 gün önce verdi doktor hemen faydasını gördüm kesinlikle tavsiye ederim :))

daha once yuzumde hıc sıvılce yoktu ama ne olduysa bır anda yzyude yanaklarımda ve boynumda sıvılcelenmeler basladı aslında sıvılcede degıl pıtır pıtır bıseyler doktorun verdıgı ılaclar hıc ıyı gelmıyo sabamed aldım clean clear aldım ama yok yok sımdı son care bu ılacı kulanıcam bakalım nasıl olucak

bende gittim bugün yazdırdım doktora daha
öncede kullanmıştım çok memnundum
bakalım bu sefer istedğim sonucu alabilecekmiyim

bende yazırdım bugün inşallah ya yorumlar da çok güzel bakalım.

off kızlar yazdığım gibi bugun aldım imexi ama jel çıktı kıza sordum hatta eczanede evet fondoten gibi dedi ama eve geldim jel, ne yapsamki mecburen kullanıcam artık. sinir oldum

off kızlar yazdığım gibi bugun aldım imexi ama jel çıktı kıza sordum hatta eczanede evet fondoten gibi dedi ama eve geldim jel, ne yapsamki mecburen kullanıcam artık. sinir oldum

canım jel dediğin ilk başlangıçta bende sıktım eczacıya gösterecektim hatta beyaz sıvı çıktı jel gibi
hatta eczacıda demekki içeriği değişmiş felan dedi
sonra evde tüpün altından sıkınca kendisi geldi değişmemş yani
acaba seninkide mi öle yoksa jeli mi çıkmış ayrı

evet kızlar sıvılcede imexxx.üstune tanımamm bide makyaj yapmak zorunda klmıosunuz cunku kapatıcı özellliği var.bn yıllarca kullandımm olsada olmasada sıvılxcemm evlenene kdr kullandımm.sonra pamuk gıbı oldu cıldımm..kullanmıorum artıkk.tavsıye ederımmsaten de devlet ödüyor alın memnu n kalmassanız kullanmassınız..

evet aynen dediğin gibi çıktı. kendime çok güldüm.

imex çok iyi bi ilaçtır,ama ooh ne güzel kapatıyo diye abartıp az daha süriyim derseniz siyah nokta yapar,tecrübeyle sabittir.

merhaba arkadaşlar. nerdeyse 1 aydır roaccutane tedavısı goruyorum 3 gun once doktora gttım sıvılcelerın ıyı gttıgını soyledı receteyedee ımex merhem yazdı sabahları sur dedı yanlız gordugum bı kac sey nedenıyle tedırgın oldum leke yapıyor guneste falan surmeyın ılk basta svılce cıkarıyor falan yazıyordu zaten ılac kullanıyorum oyzuden sıvılceler cıkıyor bıde bunu kullanınca dha cok cıkmasınn. smdılık sdece svılcelerın ustune suruyorum doktor ıstersen tum cıldıne sur ama cok kapatmaz suratını dedı yanı dısarı cıkınca guneste leke yapar mı yardımcı olursanız sevınırım tesekkurler :)

ben de 2 haftadır kullanıyorum ama alnımda daha da arttı sivilce anlayamadım neden böyle pütür pütür oldu iltihaplı

ben de 2 haftadır kullanıyorum ama alnımda daha da arttı sivilce anlayamadım neden böyle pütür pütür oldu iltihaplı

arttırmamıştır onlar çıkacak olan sivilcelerdir :) bende kullandım özellikle kapatıcı özelliğinden dolayı tertemiz oluyodu cildim ama çıkmış yada çıkacak sivilce varsa olgunlaştırıyo ve denedim daha kolay sıkılıyo

ya bi de benim göğüs üstü degaje bölgesinde sürekli komedonları sıkmaktan kronik izler oluştu onları nasıl geçirecem çare bulamadım :S
hala da sıkıyorum akıllanmadım
bi de iğneli epilasyona gidiyorum üstüne oh iyice beter izler
napacam ben ya
tüylenme yapmayacak bi krem ilaç tedavi nedir anlayamadım :S
gözeneklerim çok açılmış öyle söyledi epilasyonu yapan sıkılaştırıcı bişi olması lazım

Imex krem hiç bir işe yaramıyor sivilcelerde. iyileştrici özelliği yok bence. cildi yağlandırıp bir de yüzün rengini tuhaf bi hale getiriyor. turuncu bişey olup çıkıyosun. başarılı bi ilaç değil. şu an kullandığım bi tedavi şekli var. Aknefug BP5 diye bir losyon. 15 gündür kullanıyorum. cildim eskiye göre çok daha iyi. öncelikle ilk hafta biraz kızarıklık ve kuruluk oluyor ama ikinci haftada bu durum ortadan kalkıyor. sivilcilerim adeta durdu şaşılacak bir şekilde. şu an yüzüm pürüzsüze yakın diyebilirim. izlerin de görünümü oldukça hafifledi.

Ben kullanmıştım süper bir ürün..Yüzüm son zamanlarda yine kötüleyince kullanmaya başladım..

vlla bn yüüzme imex sürdüüğümde parlıyor sürdüğüm yer yağlı bi krem olduğundan insanın cildini kurutmaz ki ilk gün
sürdüğümde opkula öyle gitmiştim zombi gibi duruyosun demişlerdi bi daha sabah sürmemiştim

ciltlerin sorunu aynı olsada kişiye göre farklılık gösterıor sonuçlar..mesela bana aknefug hiiç yaramadı imex hemen gecıor çıkan sıvılceleri.bazı arkadaşlarda tam tersi olmş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…