iltifat etme özürlü benim eşim ya sizinki

bazı erkekler öyle işte cnm ne yapıcaksın ..
sana sevgi saygı duysun hoşgörü anlayış göstersind varsı iltifat etmesin dicem amam
bayan olark bekliyoz işte bi kaç tatlı söz..söylesen ne olucak sanki dimiya

tam bana göre bi konu acmissiniz tesekkür ederim
yaaaa benim esimde iltifat etmez hiccc hemde hiccc simaririm diye herhalde nisanliyken sürekli güzel sözler söylerdi iltifat ederdi...
ama evlendik bitti hatta suda var begenmedigini söylüyor ama begendigini söylemiyor acayipp sinir oluyorum haa
hani kadinlar biseyler bekliyor yani tamam 24saat benisimart demiyorum ama yani begendigin zaman baari söyle dimi aaa böylede olmazki

gercektende öyle iltifat ederse şımarıcağımı düşünüyo ne tanıması gerek aslında 8 yıl bitti evlilikte agızının içine bakıyom bi tatlı söz için yokk cook ender

sizin esler ne alemdefisfisfis

genelde hep bu bakış açısı var erkeklerde''iltifat edersem şımarır'':eek:klava:
arada bi şımaralım ne var yani bizi şımartılmaya layık bulmuyorlar mı ne? ya da şımartılanlardan ne eksiğimiz var ki?zaten akıllı bi kadın herşeyi dozunda bırakır iltifata göre şımarıklık dozunu ayarlar dimi ama?yerimseniben

benim eşimde mlaesef ıltıfat özurlusu olanlardan, mesela ben gecen gun saçımı boyattım sıyah renge boyattım ınsan dılnın ucuyla da olsa guzel olmuş der ama nerdee arada aklına eserse bazen ıltıfat edr ama tabıı bu cok nadır oldugu ıcın hatırlamıyorum bılee, ben onakarşı böle degılm herzamn bışey gıydıgnde guzel olmuş yakışmış derım vs. onu gbı ılıglenırm yanı ama onda nerde böle bişi yokk:KK43:(

X