Tatlı Tarifi İlknur 'dan Tarçınlı Ceviz Rüyası (Resimli) Ramazana Özel

ben yaptım bu hafta sonu herkes bayıldı istek üzerine hafta içi kaynanamlara da yapıp götüreceğim ellerine sağlık arkadaşım teşekkür ederim paylaşımın içinopuyorumnanaktan

canım nefismiş buu :)
haftasonu misafirlerime yaptım herkes bayıldı sahiden ekmek kadayıfı gıbı bısey oluyo bu
harıkaa
paylasımın için çok mersi canım a.s.

ben bunu yeni keşfedenlerdenim har,ka görünüyo bugun tatlım var ama en yakın zmanda denemek isterim ilknurcum ellerine sağlık

ben yaptım bu hafta sonu herkes bayıldı istek üzerine hafta içi kaynanamlara da yapıp götüreceğim ellerine sağlık arkadaşım teşekkür ederim paylaşımın içinopuyorumnanaktan
sağol canımmm
afiyet şeker olsun hakketten çok güzel tadı varrr
canım nefismiş buu :)
haftasonu misafirlerime yaptım herkes bayıldı sahiden ekmek kadayıfı gıbı bısey oluyo bu
harıkaa
paylasımın için çok mersi canım a.s.
sen sağol canım
üşenmemiş yapmışsın afiyet bal olsunnn

ben bunu yeni keşfedenlerdenim har,ka görünüyo bugun tatlım var ama en yakın zmanda denemek isterim ilknurcum ellerine sağlık

afiyet şeker olsun şimdidennn
çok lezetli bir tatlı gerçekten dee

canım yaptım bayramda anneme götürdüm çok güzel olsu tarif için tekrar teşekkür ederim bütün misafirler bayıldı ama resim çekmeyi unuttum aklıma geldiğindede kalmamıştı zaten:kedi:

canım yaptım bayramda anneme götürdüm çok güzel olsu tarif için tekrar teşekkür ederim bütün misafirler bayıldı ama resim çekmeyi unuttum aklıma geldiğindede kalmamıştı zaten:kedi:

afiyet bal şeker olsun gülüm
gerçekten de bayılıyoruz bizdeee
aline koluna sağlık canımmkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

dün akşam yaptm bende.. açıkcası şeker ölçüsünden dolayı biraz tereddütlerim vardı.. çok şekerli tatlıları sevmem.. ama tarçın ve ceviz aşkı beni durduramadı.. çok hafif bi tatlı olarak beğendiğim favori tarifler arasında ki yerini aldı.. kesinlikle ağır bir tatlı değil.. ben sadece şerbetini bi bardak şekerle yaptım.. kıvamı muhteşem.. bu güzel tarif için çok teşekkür ederim.. paylaşımların sonsuz olsun..

işte bunlarda resimler :

Son düzenleme:

canım mükemmel görünüyo gerçekten de
ellerine koluna sağlık fotolar için çok sağol
yapmaya değer bulduğun için ayrıca teşekkürler
yeni tarifler ekledim
ilgini çekerse bakabilirsin güzelim sevgiler

bende teşekkür ederim güzel yorumların için.. akşam olsada bi an evvel türk kahvesiyle yesem diye hayali içindeyim gerçekten... cokacimcoook her tarif böyle farklı, lezzetli, hafif ve kıvamı tutturması kolay olmuyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…