Tatlı Tarifi İlknur 'dan Tarçınlı Ceviz Rüyası (Resimli) Ramazana Özel

Ellerine sağlık canım görüntü muhteşem yarın akşam ramazanın ilk günü denemek istiyorum inşallah seninki kadar güzel olur :Saruboceq:

elinize sağlık güzel olmuş
sağol şekerim çok teşekkürler afiyet olsun
hayırlı ramazanlar
canım benim çok güzel görunuyor ellerine sağlıkopuyorumnanaktan​
çok teşekkürler canım benim senin son tarifn de çok ilgini şekti mardine ait olan
sende pek hamaratsın maşallah
hayırlı ramazanlar

Ellerine sağlık canım görüntü muhteşem yarın akşam ramazanın ilk günü denemek istiyorum inşallah seninki kadar güzel olur :Saruboceq:

çok teşekkürler canımcım
dene süper oluyo
biraz zor gibi duruyo ama inan çok kolay
eminim fevkalade lezzetli olacaktır senin kide
hayırlı ramazanlar

denedim bugün canım istedi yaptım birden gerçekten kolay yapmak öle uğraştırmıyo antep fıstığı toz tabi ve cevizlede süsledim buzdolabında beklettim 1-2 saat dondurma gibi oldu üstü altıda gaeta unu sayesinde ekmek kadayıfı gibi eşim bayıldı bnde canm saol tarifin için tavsiye ederim güzel oluyoo :icecream:

aaa çok memnun oldum yaptığına canım benim kaydirigubbakcemile5
dediğin doğru valla ekmek kadayıfı gibi ama değişik tadı var cokacimcoook
afiyet şeker olsun opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
hayırlı ramazanlar şekercima.s.a.s.a.s.a.s.

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 ilahi kız hale güldürdün beni sabah sabah
yedim valla ama ne mekik ne bisiklet cup yattım yatağaaa kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3​

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 ilahi kız hale güldürdün beni sabah sabah
yedim valla ama ne mekik ne bisiklet cup yattım yatağaaa kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3​

allahh hep guldursun emi benim bitanecikk guzeller guzeli ilknurum bugun tartildim 57.2 cikti bi gunde ben 300 gram almisimm napcammm:sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif:

Tarifi aldım canım en kısa zamanda deniyeceğim. Ben burdan aldığım tariflerden çok memnunum gerçekten güzel oluyorlar. Ah birde resim eklemeyi bilsem denediklerimi siznle paylaşabilsem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…