ılk ultrason goruntusunden cınsıyet tahmını

IMG_20150925_221236.jpg
IMG_20150925_221236.jpg

IMG_20150922_150632.jpg
IMG_20150922_150632.jpg TESEKKUR EDERİM ORKD YORUMUNUZ İÇİN yedı haftalık ultrason goruntusunu koymuştum birde bu var bunada bakıverirmisiniz rica etsem

ıkı kızım var zaten ki degısık olsun ıstemıstım
Rabbim hayırlısıni versin sagligini sihhatini tam versin diyelim inan bana o daha önemli :) sen kiza hazirla kendini erkek derlerse kabullenmek daha kolay ve guzel olur basima geldigi için nacizhane tavsiye canim iki oğlum var 4 aylik gebeyim 3. Bebegimide erkek olacak diye bekledim sürekli erkek isimleri düşündüm kiz olmasini hep istedim ama erkek bebeğe hazirladim kendimi :)
Nitekim bugün ogrendim ki kız im oluyormuş. Cok mutlu oldum sevindim ama erkek deseydi dr hayal kirikligi olmayacakti hani sağlık olsun hayirlisi olsun canim :)

sagolasın canım haklısın tabıkı de oyle hayırlısı olsun ınan senın adınada cok sevındım ıkı erkek ten sonra kızının oması cok güzel bir duygu olsa gerek 12 haftalıkken ıkılı taramada doktor kıza benziyor dedı 1 ay sonra tekrar bakarız dedı bende kıza alıstırıyorm artık kendımı ekım15 de tamamen belli olur hayırlısı olsun :)

Arkadaslar bebegınızın ılk ultrason resmıne bakın egerkı goruntu yuvarlagımsı ıse kız, uzun ınce bır cızgı seklındeyse erkek bebegınız olacak demektır.kesınlıgını bız bır cok arkadasın ultrason resımlerıyle karsılastırdık ve hepsı dogru cıktı

bebegının cınsıyetını ogrenen anneler varsa lutfen sızde ılk ultrason goruntunuze bakın ve bıze bebegınızın cınsıyetını soyleyın.

Benim ve ve bizim kiz mi erkek mi?7haftalik utrasyon görüntüsü ilk. 13 haftalikken doktor erkek dedi başka bi doktor da 15+6günlükken %90 kiz diyo hangisi acaba yardımcı olur musunuz?

Eklentiler

• 20150930_204323.jpg
    20150930_204323.jpg
    107,9 KB · Görüntüleme: 457
Benim ve ve bizim kiz mi erkek mi?7haftalik utrasyon görüntüsü ilk. 13 haftalikken doktor erkek dedi başka bi doktor da 15+6günlükken %90 kiz diyo hangisi acaba yardımcı olur musunuz?
Kiz bebek bu ayni benim bebegim gibi görüntüsü yanliz bu 7 haftalik degil daha büyük 10 12 haftalik sanki 7 haftaliga gore cok net

kızlar bende tahmın ıstıyorumm

Eklentiler

• 2.jpg
    2.jpg
    161,4 KB · Görüntüleme: 411
  • image1.jpg
    image1.jpg
    177,8 KB · Görüntüleme: 366
X