ılk ultrason goruntusunden cınsıyet tahmını

ben öğrendim bebeğim erkekmiş :)teorinize göre cinsiyet tuttu:))

canım konu aktıf degıl pek ama benim 6 7 haftalık goruntumde boyle uzunlamasına sadece kesenın sag tarafında bende burdakı teorıye gore erkek olacak hem kese seklı hemde bebek uzun oldugu ıcın ama bakalım allah ne nasıp etti :) belki bu pazartesı bellı olur

Ya kizlar cok merak ettim teorisi tutanlar kimler? Gercekten ise yariyor mu bu metod? Bide rica etsek bize de tahmin yapar misiniz?

9 haftalik

Eklentiler

• IMG-20170320-WA0009.jpeg
    26,3 KB · Görüntüleme: 328
slm bızede bı yorum yapan olurmu lutfen 11haftalık arakadasımın bebegı dort kızı var bu besıncı bebek

Eklentiler

• IMG_0335.JPG
    35 KB · Görüntüleme: 314
Benim bebeğimin cinsiyeti ne sizce hanımlar?

Eklentiler

• IMG_7166.JPG
    30,3 KB · Görüntüleme: 208
  • IMG_7167.JPG
    34,5 KB · Görüntüleme: 212
Benim ikinci oğlan top gibi yuvarlaktı. Arkadaşımın ise uzunlamasına idi. Bu teoriye göre kızım olmalıydı ama oğlum oldu. Arkadaşımın erkek olmalıydı ama kız oldu.

Ama cinsiyeti belli değil. .görünmüyor muş ..
Cidden mi? 22 haftalıksın galiba. Bayağı gizlemiş kendini. Kendini uzun süre saklayan bebeğe kız derler ama bu bir söylenti.
Bu tahmin yöntemi için ilk usg fotosunu yolla ona bakaşım canım. Ayrıca ikili test sonucunu foto çekip atarsan ona da bakar tahmin de bulunuruz. İstersen özelden de yollayabilirsin. Elimdeki diğer r usg leride yolla bakalım canım

Biri 8 hafta diğeri 14 haftalık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…